Mūsų prastos lūpos kenčia labiausiai

Ar oras yra sausas, karšta ar šalta – mūsų prastos lūpos kenčia labiausiai! Nėra neigia, kad tai, kad lūpos yra švelniausiu dalis mūsų veidą. Jie tikrai reikia dėmesio! Visi mes kenčia nuo skilinėjimą, sausas ir reikliais lūpų, nepriklausomai nuo odos tipo. Iš apnašomis, sausoje, pleiskanojanti, lupimasis negyvos odos sluoksnius galite palikti savo lūpas ieško nuobodu. Mes paprastai baigti kramtymas, tampymusi arba traukdami juos išjungti, kuri galiausiai veda į kraujavimą. Ir tada ji grįžo į tą pačią rutiną! Bet yra geresnis sprendimas? Yra tikrai yra!

Galite pleiskanomis savo lūpas ir padaryti jiems atrodo lygi ir švelni. Aš sukūriau paprastą lūpų Drėkinamasis apgauti naudojant produktus lengvai prieinamas namuose. Jis sukurtas siekiant pašalinti šių erzinančių negyvų odos sluoksnius ir atskleidžia minkštas kūdikių panašūs lūpas po! Jūs tikrai neturite pirkti jokių brangių lūpų krūmynai, kaip galite paruošti jį savo namuose!

Reikalingi produktai:

Čia yra produktų, kurie reikalingi parengti lūpų Drėkinamasis receptą sąrašas:

  • Iš baltojo cukraus ar rudojo cukraus šaukštas.
  • Arbatiniu šaukšteliu medaus. Jei jums nepatinka per daug saldumo ant lūpų, tada aš rekomenduoju jums pakeisti jį su alyvuogių aliejumi arba kokosų aliejaus šaukštelio.
  • Mažytė lašas vanilės (nebūtina).
  • Mažas konteineris (jei norite išsaugoti mišinį).
  • A vazelinu šaukštelis arba bet lūpų balzamas.

Grožio Hack Jūsų sklandžiai lūpos:

Atlikite šiuos veiksmus, kad pasirengtų grožio Hack jūsų sklandžiai lūpų:

load...

1 žingsnis:

Sumaišykite visus pirmiau minėtu švarioje plokštelės ar dubenėlį santykis ingredientus. Jūs galite padidinti kiekį, ją saugoti pagal savo pageidavimus. Atminkite, kad pirmiau mišinys truks jums už vienkartiniam naudojimui. Kadangi tai yra paprasta padaryti, aš visada padaryti naminis lūpų šveitiklis nedelsiant panaudoti. Jei planuojate laikyti jį, tada naudokite švarų, gerai dezinfekuotas saugojimo konteinerį.

2 žingsnis:

Sumaišius visus ingredientus, galite tiesiogiai pradėti mišinį taikant taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Švelniai paglostyti produktą visame lūpų. Lūpų šveitiklis yra Grandomoji savybes, pavyzdžiui, medaus. Taigi, tai gali lašėti ant drabužių. Norėdami to išvengti, dėvėkite senus drabužius arba susieti mažą servetėlę aplink kaklą, kad būtų išvengta dėmių ant drabužių.

3 žingsnis:

load...

Dabar, imtis švarų šepetėlį ar seną tušas lazdelę šveisti savo lūpas. Svarbu pasirinkti dantų šepetėlį, kuris turi minkštus ir plonus šeriai. Venkite neapdorotų šeriais šepečiai, nes ji skauda lūpas ir sukelti kraujavimą.

Vieta teptuku ant lūpų ir švelniai valyti savo lūpas ir atgal, kaip parodyta paveikslėlyje. Sukurti trumpą sukamaisiais judesiais pašalinti sausumas ir skilinėjimą bitai negyvas odos iš jūsų lūpų. Jei manote, kad dantų šepetėlis yra sausa, tada pridėti nedidelį kiekį vazelinu į šepečiu. Tai leis padidinti odos elastingumą ir padeda valytis off negyvas odos sluoksnius. Laikyti švelniai šepečiu su šviesos ranka iki manote visi sausi žievelė odos buvo pašalinta.

4 žingsnis:

Dabar, patraukti švarią vyniojamojo popieriaus ir nuvalykite savo lūpas ir viskas. Jūs pastebėsite, Baby-kaip minkštų lūpų su absoliučiai jokių sausumo ar trukdžiais ženklais.

Išbandykite šį paprastą ir paprastą lūpų Drėkinamasis receptas nušluoti visas negyvas odos ląsteles nuo savo lūpų gauti tuos minkšta ir elastinga lūpų. Nors šis triukas pašalina visą sausumą, aš rekomenduoju naudoti lūpų balzamas kas 3 valandas išlaikyti minkštesnė ir Nekaunīgi Melas lūpų. Aš taip pat įspėti jus netaikyti šios lūpų šveitiklis dažnai, kaip jis gali pakenkti jūsų odai ir jūsų lūpos gali kraujuoti. Tai geriausia naudoti šį receptą kartą per savaitę palepinti savo lūpas.

Taigi, ką jūs laukiate? Padaryti tikrą lūpų šveitiklis ir atskleisti savo gražių lūpų į pasaulį!

Kaip pašalinti negyvas odos ląsteles nuo savo lūpų? Pasidalinkite savo grožio hacks ir patarimus su mumis.

load...