„Metalurgs“ šiemet prognozuoja 33 mln nuostolis

Serganti plieno milžinas kaip „Metalurgs“ planuoja dirbti su 33.125.000 nuostolių, nes pagal bendrovės „NASDAQ OMX Riga“ ataskaitoje.

Kaip rodo Paskelbta LM akcininkų susirinkimo projekto, direktorių valdyba siūlo patvirtinti 2013 biudžetą, numatytos pajamos 187.208.000 litų, išlaidos – 220.333.000 ir nuostolius – 33.125.000.

Kaip pranešama, „metalurgs“ akcininkas Sergejus Zaharjina sūnus, bendrovės pirmininko pavaduotojas Aleksejus Zaharjins ir akcininkas ir valdybos narys Ilja SegalS, kuri neleido policijai laikyti pozicijas įmonėje, kad jie iš tikrųjų suteikta galimybė dalyvauti „Metalurg“ gelbėjimo, sakė atstovai Gerovės ministerijos komunikacija žiniasklaida.

Įtarimas prieš juos, remiantis policijos jas taikyti apsaugos priemonę – draudimą nuo holdingo bendrovės biurą – jie vadina absurdiška.

load...

„Dėl saugumo priemonės (draudžiantis ir policijos priežiūrą), policija davė žiniasklaidą tik tada, kai mes“ klubas kreditorių pateikti UAB „metalurgs“ gelbėjimo planą „, sakė Zaharjins ir SegalS.

Kaip pranešama, UAB „metalurgs“ tarybos pirmininkas Aleksejus Zaharjinam, bendrovės didžiausias akcininkas Sergejus Zaharjina sūnus ir valdybos narys Ilja Segal policijos kaip saugumo priemonę uždraudė savo pareigas. Įsisteigę ir policijos priežiūrą. Įstatymas numato, kad baudžiamasis saugumo funkcijos gali būti taikoma tik tiems asmenims, kurie pripažino, kad įtariamas arba jau apkaltino statuso bylą. Policija nekomentavo aukščiau „Metalurgs“ pareigūnų galimų baudžiamųjų bylų inicijavo statusą.

„Delphi“ pranešė, kad iki gegužės 31 finansinių sunkumų „Metalurgs“ akcininkai buvo arba parduoti bendrovės akcijas, arba investuoti į įmonę, su dideliais finansiniais ištekliais. Bendrovės kreditoriai nusprendė pasinaudoti maždaug pusę arba daugiau nei 60 milijonų „Metalurgs“ skolos, kurių bendras tūris yra 125 milijonų eurų, todėl bendrovės akcininkai.

Vienas iš didžiausių akcininkų Kirovo Lipman kreditoriai atsisakė priimti klubo pasiūlymą už vieną lato suteikti jai priklauso „Metalurgs“ akcijų visuomenei ir jos noras investuoti į bendrovės gelbėjimo kreditoriai reikalauja 10 mln. Tuo tarpu Zaharjins SegalS ir ryžtą mesti savo akcijas, bet padarė reikšmingos opozicijos numerį siūlomų susitarimas klubo kreditoriams.

Šiuo metu yra kalbama apie dviejų potencialių investuotojų – Krievijasmetalurģijas bendrovė „Daļpolimetall“ išreiškė susidomėjimą „Metalurgs“ įsigijimo ir susidomėjimas Kirovo Lipman akcininkams spręsti Rusijos grupė „Rosenergomaš“.

Tuo tarpu, Liepojos Teismas 27 Geg nusprendė inicijuoti AS „metalurgs“ teisinės apsaugos atveju. Dabar kompanija sukūrė teisinę gynybos plano rengimo ir koordinavimo terminą liepos 26 dieną. Bendrovė sustabdytas gamybą savo praėjo daugiau nei 100 darbuotojų.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *