Metaliniai laiptai iš MetalKovStroy

Parduodamas yra keletas variantų metalo laiptai, viskas priklausys nuo Jūsų poreikių ir konkrečios situacijos su kopėčių montavimas. Mes išvardyti visas turimas tipų kopėčios:

  • Saddle laiptai – paprastas versija veiklos kopėčių, yra įvairių variantų montavimas ir kitu skaičiumi stringeriai. Podłużnic yra pagaminti iš metalo ir medienos veiksmus. Diegimo procesas neužima daug laiko į tik porą dienų gamybą. Kaip jie gali tilpti į bet interjero erdvę, pagrindinis dalykas, kad būtų erdvės ir pėdsaką, kad ji galėtų įdiegti.
  • Laiptai į Bolza – nesvarus, o ne griozdai erdvę. Šis tipas yra naujausias į laiptus ir modernių technologijų, naudojamų jo įrengimo gamybai. Nepaisant jo akivaizdžiai lengvai, laiptų ir bėgiai yra labai tvirtas.
  • Spiraliniai laiptai – yra naudojama tose patalpose, kur mažai vietos, nes ne visi jie yra patogūs.

Leiskite atkreipti dėmesį laiptais: jie gali būti iš bet kurios iš medžių, bet jis geriausiai tinka ąžuolas, pušis, uosio, šios medžiagos yra patvaresni ir truks jums ilgiau. Labiausiai tvirtos medienos ąžuolo, ir tai atsispindi jo kainą, bet ne kiek jūs nesigailėsite. Jo spalva yra šviesiai geltona spalva su laiku gali tapti tamsus, iš kurios laiptai atrodytų dar labiau elegantiškas ir brangus. Elementai laiptų pušies turi didelį estetines savybes, dėka malonus tekstūros ir atspalvio, pušis dažnai rasti prietaiso, jis yra gražus visi laimingi ir medienos kaina. Pelenai yra elastingesnė nei ąžuolo tekstūrą ir tvirta tekstūra yra lengvas ir turi būdingą tekstūrą, todėl sunku supainioti. Šie trys yra labiausiai universalus medžiaga panaudojimas tvarka žingsnius. Galite užsisakyti ne tik sceną, bet ir visą laiptinę, galite peržiūrėti visą sąrašą ir svetainės išvaizdą.

load...

Bendrovė „MetallKovStroy“ Įmonės atsižvelgiama į tris svarbius taškus laiptų gamyboje: komfortas, saugumas ir grožio. Elgiamės klientui kaip asmuo, kuris bus toliau naudoti produktą, visada stengiamės išgirsti tai, ką jis bando perteikti mums, ir padaryti maksimali įmanoma.

load...