Mes susipažįstame: kokie vamzdžiai yra?

Šiandien mes kalbame apie vamzdžius. Taip, tai yra apie juos, labai svarbu organizuoti kanalizacijos, vandentiekio ir šildymo sistemas. Atsižvelgiant į klausimo svarbą, turėtų būti ypač atsargūs požiūris į atrankos ir išnagrinėti privalumus ir trūkumus visais vamzdžiais. Kokių tipų kanalizacijos vamzdžių? Ir kokių tipų vandens vamzdžių? Skaityti toliau!

Taigi, šiame straipsnyje mes jums padėsime suprasti vamzdžio valcavimo gamybos specifiką, taip pat supažindinti jus su vamzdžių tipams.

Populiariausi tipų santechnikos vamzdžių yra plieno, ketaus, keramikos, plastiko vamzdžiai (polivinilo chlorido, ir polipropileno), asbesto cemento vamzdžių, alavo, taip pat metalo ir plastiko.

Apie plieninių vamzdžių detales

load...

Plieniniai vamzdžiai šiandien yra tarp „labai svarbu“ ir yra plačiai naudojamas santechnikos darbus, ty viskas šildymo sistemų ir vandentiekio. Rinkai platų asortimentą produktų, su skirtingo skersmens, sienų storių ir rūšių plieno vamzdžių, kuri leidžia jums pasirinkti geriausią variantą, atsižvelgiant į užduotis.

Plieno vamzdžiai gali būti cinkuotos ir ne-cinkuotos su sriegiu arba be jo. Atsižvelgiant į gamybos šių tipų plieninių vamzdžių metodu.

– Besiūliai. Ši parinktis yra labai patikima, bet ir brangesnis.  

– Suvirintos. Daugiau prieštaringas dėl to, kad jų patikimumas priklauso nuo kokybės ir rūšies plieno.

Privalumai: stiprumas, plastiškumas.

Trūkumai: ekspozicija korozijai, trumpą tarnavimo laiką.

Veikia metalo vamzdžius

Kai pasirenkate ketaus vamzdžiai visada turėtų atkreipti dėmesį į jų būklę. Tokių vamzdžių sienelės neturi būti „priklausanti“ fistulė, siūlai ar šlako intarpai. Taip pat, ieškoti nupjauto vamzdžio: medžiaga ji yra gera, jei vienodas ir tankus.

Patikrinkite kokybę ketaus vamzdžių gali būti „klausytis“ bakstelėjus vamzdį. Šis metodas leidžia lengvai rasti įtrūkimų metalo iki pašalinių garsų išvaizdą.

Trūkumai: didelė masė metalo suvartojimo 1 m vamzdžio.

Dėmesio! Stipriojo ketaus vamzdžiai gali būti naudojami drenažo ir vandens tiekimo sistemų, nes jie yra patvaresni.

alavo vamzdis

Tokie vamzdžiai dažnai naudojami montuojant kanalizacijos vamzdžiai, ventiliacijos kanalai ar vamzdynai virtuvėje ir pramonės gaubtų.

Privalumai: stiprumas, lengvumas, Lengva lakštinio metalo apdirbimo.

metaliniai vamzdžiai

Tarp vamzdžio metalo pagrindo tipų užima garbingą vietą. Tokie vamzdžiai naudinga ne tik dėl puikios atlikimo, bet ir dėl to, kad atsparumas korozijai.

Gamintojų dabar siūlo vandens vamzdžių, pagamintų iš metalo įvairovė, ir su jais – intervalo jungiamosios detalės ir suderinamumo uŀdaromuosius valdymo vožtuvus.

Privalumai: lankstumas, tvirtumo, mažos terminio plėtimosi koeficientas.

Trūkumai: didelės išlaidos.

Plastikiniai vamzdžiai (PVC, polipropilenas)

Tipų plastikinių vamzdžių polipropileno yra aktyviai naudojamas vandens tiekimo sistemų įrengimo, taip pat kanalizacijos vamzdžių kūrimą.

Papildomos nauda turėtų būti skiriama praktiškumą, patvarumo, efektyvumo polipropileno vamzdžių. Be to, tokie pat vamzdžiai išlaikytų temperatūros kraštutinumų (ne krekingo). Jie yra lengva montuoti, net su labiausiai sudėtingų konfigūracijų.

Trūkumai: nėra labai didelis atsparumas deformacijai.

asbestcemenčio vamzdžius

Asbestcemenčio vamzdžiai – yra Portlendo cemento ir asbesto pluoštų mišinio.

Privalumai: mažas svoris, mažas šilumos laidumas lygiai, patvarumo, nonsusceptibility galvaninis korozijos.

Trūkumas: trapumas (atsargiai, kai įrengimo), polinkis į koroziją (Turėtų būti pateikti apsauga nuo korozijos).

keramikos vamzdžiai

Pasirenkant keramikos vamzdžiai, atkreipti dėmesį į išorinio paviršiaus, taip pat kad vamzdžio būklė baigiasi, kad būtų išvengta įtrūkimų ir stratifikacija.

Patikrinkite keramikos vamzdį, taip pat geležies, „ausų“. Naudokite paliesdami metalinį plaktuką, kuris jums pasakys vamzdžio defektus, jei tokių yra.

Privalumai: atsparumas korozijai, mažai svorio.

Trūkumai: mažas ilgis trapumą.

Priklausomai nuo to, ką jūs turite daryti savo namuose, pasirinkti tarp daugelio tipų vamzdžių įvairovė yra tie, kurie yra jums tinka. Konsultuotis su specialistais, kai būtina.

load...