Mes šildome langus savo rankomis ir su meile

Pažymėtina, kad su šaltomis dienomis pradžios žaliuzės sukurti triukšmo ir tiulis siūbavimas lėtai pagal skverbiasi per vėjo langų įtakos? Taigi, atėjo laikas apšiltinti langus. Tai galima padaryti įvairiais būdais, naudojant įvairių medžiagų. Jis yra tik reikia pasirinkti tai, kas tinka jūsų langus.

Kodėl šaltas oras patenka į namus?

Norėdami nustatyti būdą, kuriuo jūs izoliuoti langą, jums reikia suprasti, kur šaltas įsiskverbia.

Viena iš priežasčių, kad „užšąla“ kambaryje yra tai, kad lango stiklo – geras šilumos laidininkas, todėl jis yra lengvai praleisti kambario į gatvę šilumą. Be to, pati stiklas yra gana kietas, kuri taip pat vėsina butą. Todėl, siekiant išlaikyti šilumą, galite pakeisti stiklo senus langus naujais dvigubo stiklo langai, kad sumažinti šilumos nuostolius 45%. Bet tai verta manyti, kad jei jūs neturite rūpintis aptikti ir pašalinti kitus šaltinius šalta, langų keitimas gali būti pinigų švaistymas, nes šilumos nuostoliai sumažės tik 15 ar 20%.

load...

Ištaisyti dar viena priežastis, dėl kurių kambaryje šalta, ji yra būtina, kad izoliacijos linkę langus. Šlaitai – dizaino bruožas visų langų tipų, ar PVC langų dizaino su senais mediniais karkasais. Todėl, kai absoliučiai bet lango prioriteto poreikį izoliacija turi būti susirūpinęs dėl šlaitų atšilimo. Jūs galite tai padaryti patys, naudojant medžiagas, kad būtų lengva naudoti ir nebrangūs.

Šalto šaltinio dažnai gali būti tiltas po langais. Jie pagaminti siekiant užtikrinti, kad skyrius buvo aiškesnis ir labiau akivaizdu, tarp langų. Nuo kaip konkrečiai jų naudojimo medžiagos, kambarys oras liečiasi su jais, suteikia šilumą. Pašalinti šilumos nuostolius šiuo atveju gali būti ne pastatas ir viduje. Tą dalį nukreipta į gatvės, naudojant statybos putas, ir dalis betono tilto, kad yra kambaryje – gipso.

Jei norite išlaikyti šilumą namuose, svarbu prisiminti kitą vietą, perduoda šalta, – palangės. Palangės montuojamas ant mūro cemento ir smėlio, su laiko tarpsnių atrodo, kad šaltas oras vėliau praėjo. Ir net, kad yra įdiegta kartu su puta gali būti anga, jei putoja buvo prastos kokybės naujų palangių. Todėl, palangės, taip pat langai yra reikalinga weatherization.

load...

Šiltinimas langai įvairiais būdais

Kaip išorėje vis šalta, „kietas“ ir pradėti savo butus. Todėl, net iki šios žiemos šalčių pradžios turėtų pasirūpinti, kad šaltas oras gatvės liko lauke. Panagrinėkime keletą būdų, kaip apšiltinti langus su savo rankas.

Kaip padaryti, kad izoliacija senų langų?

Jei reikia apšiltinti senus langus, pavyzdžiui, šalyje, naudoti brangių metodus ne mažiau brangių medžiagų mažiausiai kvailas. Izoliuoti šiuos langus, tai yra lengviau ir pigiau naudoti senąją senelio kelią. Tai reikės techninę vilnos ir specialų popierių sandarinimo langus. Vata reikia prisikimšti į tarpą (kad būtų lengviau, galite naudoti peilį), tada sandariai lipniąją lango popieriaus. Tokiu pačiu būdu galima apšiltinti ir senų balkonų rėmai. Greitas, pigus ir patogus.

Kitas būdas apšiltinti senus medinius langus – tai naudoti šilumą filmą. Tai yra speciali plėvelė, blokas infraraudonųjų spindulių, o ne suteikiant jam išeiti iš kambario. Tuo pačiu metu ji puikiai praleidžia šviesą. Yra toks filmas yra gana brangus, todėl atšilimas dėžutė su juo turi būti kruopščiai ir teisingai kreipėsi.

  • Pirmas dalykas ką reikia padaryti – tai gerai išvalyti langą nuo užteršimo.
  • Tada mes matavimo stiklo paviršiaus dydį.
  • Išriedėti plėvelę ant plokščio paviršiaus ir atmatuoti norimą gabalas mūsų rajone (šiuo atveju atsižvelgti į keletą centimetrų ant stiklų granules).
  • Dabar jums reikia iškirpti iš filmo gabalas, naudojant žirkles.
  • Daugiau kreipėsi į lango muilo tirpale (šio purkštuvu galima), jis tiksliai įklijuoti filmas (šoninėmis gatvėmis), kurio galai yra fiksuota su juosta. Šiame etape svarbu ne maišyti filmo pusėje. Stiklo klijuojamos į tą, kuris turi metalinį atspalvį.
  • Įterptas filmas turi būti lygūs ir pašalinti oro burbuliukus, naudojant plastikinį mentele ir tada slydimo filmo kraštą pagal Lentjuostės ir disponuoti juosta.

Su specialia plėvele Pagalba gali būti šildomas ne tik senas, bet ir plastikiniai langai. Tačiau šis metodas, kaip minėta pirmiau, yra gana brangūs. Jei vis dar norite padaryti langų izoliacija su savo rankas, tačiau neplanuoja išleisti daug pinigų, tai geriau naudoti paprastą plėvelę. Tai bus būtina nustatyti dėžutės kuo arčiau prie rėmo išorėje. Šiuo tikslu, kaip ir pirmuoju atveju, iš norimo dydžio gabalas yra matuojamas, o tada iškedentas virš lango. Ir jums reikia traukti stora ir pritvirtinkite patikimai vėjo gūsiai nėra sutrikdyta kraštas filme. Norėdami išspręsti, galite naudoti reguliariai siūti.

Bet požiūris į polietileno plėvelės atrankos turite rimtai paprašykite pardavėjo iš anksto savo atsparumo šalčiui, kaip neatitinkantys filmo standartus su dideliu šalčio gali tik įtrūkimai.

Kaip sušilti plastikinius langus?

Šiltinimas plastikiniai langai, keista, taip pat vieta. Daugelis savininkai langai pagaminti su naujausiomis technologijomis, mano, kad tokie langai visiškai apsaugoti juos nuo šalčio ir nereikia susidėvi. Tačiau patirtis rodo, kad kai tokia nuomonė yra klaidinga. Plastikinės dėžutės, žinoma, daug geriau ir labiau patikimas nei senas medinis. Bet plastikinių langų montavimas yra ne visada padarė teisingai. Todėl tais atvejais, kai buvo atliekami montavimo klaidų, nauji langai bus blogai išlaikyti šiltas. Taigi, kad izoliacija buvo ne veltui, iš pradžių nustatyti priežastis, dėl kurių kambarys atšąla, tada pasirinkite medžiagas ir patogus būdas jums.

Taigi, jei plastikinis langas nustatytas teisingai, ir nustatė, kad iš šalto šaltinio ištrauka, jūs galite galvoti apie tai, kaip apšiltinti langus su savo rankas. Padaryti galima lengvai bet suaugusiųjų, tik pasirinkti tinkamą medžiagą būtina. Dažnai, kai jūs uždarote plastikinių langų gretimų prie rėmo durys yra ne stora – toks kietas patenka į namus. Norėdami išspręsti šią priežastį, būtina izoliuoti tarp judančių dalis lango ir lango rėmo spragą. Tačiau tai netelpa bet kurį profilį, todėl pirmiausia nustato, kurios iš prieinami pasidaryk pats „parduotuvėse profiliai geriausiai tinka tam tikram lange. Kuris gali būti nustatomas naudojant plastilino. Molio įvyniojimas su celofanu, padėkite jį tarp kilnojamojo lango ir rėmo, tada sandariai uždarykite langą. Gauti gipsiniu ir jums reikia pasirinkti hermetiku.

Verta paminėti, kad plastikinių langų tarpikliai yra dviejų tipų: PVC ir kaučiuko. Jei mes palyginti jų kokybę, galima teigti, kad iš PVC izoliacija tęsis žymiai ilgiau, nes ji turi didesnę jėgą ir atsparumą šalčiui, tai yra mažiau jautrios deformacijoms ir neturi byrėti operacijos metu.

Taigi, mes suprantame, kaip pakeisti antspaudą.

  • Pirmiausia, mes turime atsikratyti langai sandarinimo susidėvėjimą. Galite naudoti atsuktuvą.
  • Dabar matuojamas nuo išgautų plomba yra reikiamo ilgio ir nukirto, paliekant kelių centimetrų atsarginėms.
  • Kitas žingsnis yra įdėti naują antspaudą vietoj senosios. Norėdami tai padaryti, jūs taip pat galite naudoti atsuktuvą, bet labai atsargiai, kad nebūtų pažeisti medžiagą.
  • Jis lieka tik stumti sandariklio griovelio krašto rėmo, nutraukė perteklių medžiagą.

Šiltinimas langai, naudojant putų ir lipni

Apšiltinti langai su foam’ve net mūsų močiutės. Tačiau, skirtingai nuo tų laikų, kai ji buvo būtina sumažinti norimą ilgį ir plotį putų gabalas iš didelio ritės, šiandien statybų rinkoje atstovauja putų juostelės skirtingų pločių. Tai labai lengva pasiimti putos konkretaus lango dydį. Tačiau nepaisant to, naudojimo paprastumas, putos turi keletą trūkumų. Pirma, jis sugeria drėgmę, kuri užfiksuojama esant žemai temperatūrai ir pats save sunaikina kaip putų, ir rėmo. Ir, antra, jūs negalite atidaryti iki lango pavasarį, kad nebūtų sunaikinti savo darbą.

Šiltinimui medinių langų, galite naudoti specialų langą arba lipni putų juosta. Šių medžiagų privalumas yra tai, kad jiems nereikia vargintis klausia, kaip jie prilimpa? Jie turi lipnią paviršių, kuris padengtas specialiu apsauginiu sluoksniu. Iš lipni naudojimas yra gana paprasta: būtina pašalinti apsauginį sluoksnį ir klijai putų prie rėmo. Bet rėmas yra pirmiausia reikia švitriniu popieriumi ir sutepkite.

Kaip šiltų šlaituose langus?

Siekdama weatherization langų, daugelis nekreipia dėmesio į šlaitų. Ir tai gali lemti tai, kad drėgmės esančios patalpų ore bus kondensuotis į šaltose vietose ir šlaituose, kuriems su pelėsių.

Taigi, siekiant išvengti tokio reiškinio, turite būti tikri, kad apšiltinti šlaitų. Jūs galite tai padaryti keliais būdais. Pirma, tai yra įmanoma, kad gipso soffits. Bet tai gana marudny kelią, be to, nėra itin patikima. Antra, ji gali būti šiltesnės šlaitai, naudojant plokštes iš plastiko. Norėdami tai padaryti, pirmiausia nuimkite viršutinį dažų sluoksnį padengti visus plyšius ir skiedinio patenka tarp šlaito ir skydelio šildytuvas. Ir, trečia, tai yra įmanoma gaminti izoliacija šlaitų naudojant gipso. Šis metodas yra panašus į šiluminės izoliacijos plastiko plokštės, bet skiriasi tuo, kad ties atšilimas proceso pabaigoje turi būti dažytos gipso.

Yra daug būdų, kaip izoliacija langų, kad bus padaryti jūsų namuose šilta ir jauki. Svarbiausia – prisiminti tai: Prieš pradedant weatherization, jums reikia nustatyti šalčio šaltinį ir tik tada atsargiai remontuoti kiekvieną iš jų.

load...