Mėnulio šukuosena – žingsnis po žingsnio pamoka

Ilgi plaukai visuomet atneša su juo vieną klausimą – ką man daryti su juo? Jis gali būti labai patrauklus puikuotis tai visose savo šlovės, tačiau yra kartų, kai aplinkybės, tiesiog nesutiktų, kad. Taigi ką daryti, tada? Akivaizdžiausias atsakymas yra sporto bandelė.

Ar tai būtų vasara ar itin formalus renginys, kuriant iš savo plaukų bandelė yra vienas paprasčiausių būdų atrodyti elegantiška akimirksniu. Jei turite laiko ir energijos, galite pabandyti kurią nors iš sudėtingų ir sudėtinga bandelės ten. Bet tiems, kurie nori pasiruošti pot, čia yra pamoka kaip padaryti paprastą bandelė.

Jums reikės

  • Plaukų elastinga
  • Segtukai
  • Lakas plaukams

Kaip padaryti paprastą Bandelė

Jums reikia prep plaukus, prieš pradėdami. Jei jūsų plaukai yra šviežiai nuplauti, leiskite jam išdžiūti gerai, prieš pradėdami. Jūs galite leisti jam išdžiūti arba naudokite smūgį džiovintuvas.

Tai neturi reikšmės, jei jūsų plaukai yra garbanoti, banguoti arba tiesus. Jūs galite padaryti bandelė su beveik bet kokio plaukų natūra. Jūsų plaukų tekstūros bus iš tikrųjų įtraukti į bendrą išvaizdą. Dabar atėjo laikas pradėti.

load...

1 žingsnis

Susišukuoti kruopščiai atsikratyti bet kokių jungčių. Jei jūsų plaukai yra garbanotas, arba jei jūs negalite atsikratyti raizginius, naudoti kondicionavimo serumo ant plaukų prieš valant jį. Gather plaukus ties kaklo pagrindu, ir kaklaraištis plaukai surišti į uodegą. Apsaugokite jį naudoti elastinga.

Žingsnis 2

Pradedant ties plaukai surišti į uodegą bazę, pradėti sukimo plaukus laisvai. Jei esate apie įpusėjus ponis, mazgas bandelė valcuojant vytos dalį ir prisėsdamas iš ponis galus per ją. Įsitikinkite, kad mazgas yra ne per laisvi. Be to, matyti, kad ji stovi ties sprandu. Įsitikinęs, kad galite pereiti prie sekančio žingsnio.

3 žingsnis

Turėsite pusę ponis ant jūsų rankų. Ką reikia daryti toliau yra wrap ponis aplink bandelė ir Tuck galus į vytos srityje. Jūs galite wrap plaukus sandariai, jei norite eiti į daugiau formalaus išvaizdą. Jūs taip pat gali tai talpus vyniojimo aplink daugiau laisvai.

load...

4 žingsnis

Apsaugokite visą Bandelė su Bobby smeigtukai. Tai įsitikinkite, kad bandelė nėra subyrės. Vienas triukas galite pabandyti prieš juos naudojant yra purškimo Bobby smeigtukai plaukų laku. Tai daro rankena geriau, ir ten praktiškai nėra palaidų sruogų kabinti apie šansas.

5 žingsnis

Paskutinis žingsnis yra neprivalomas, tačiau jei norite, kad jūsų bandelė telpa iki tikrai ilgą laiką, tai yra absoliučiai būtina. Spray vidutinio surengti plaukų lakas ant jo. Tai padės išlaikyti jūsų bandelė vietoje. Tai taip pat padės išvengti flyaways.

Galutinis ieškoti

Kaip matote, galutinė išvaizda yra paprastas, bet elegantiškas ir rafinuotas. Galite suporuoti šį šukuosena su proginiai drabužiai ar etninių drabužių.

Patarimai

  1. Jūs galite naudoti priedai, kad jūsų bandelė atrodo mėgėjas.
  2. Norėdami pridėti Girly Tvist į savo bandelė, naudokite mielas plaukų juosta. Tai veikia ypač puiku, jei jūsų plaukai turi sluoksnius, arba jei esate sporto kirpčiukai.
  3. Norėdami sukurti mažiau struktūriškai išvaizdą, galite atlaisvinti bandelė šiek tiek prieš naudojant plaukų laku.

Padaryti bandelė yra vienas iš paprasčiausių ir lengviausių būdų stiliaus plaukus. Tikimės, kad ši pamoka padėjo jums. Prašome leiskite mums žinoti komentarus skyriuje žemiau.

Vaizdo, kaip tai padaryti spurga bandelė šukuosena

load...