Meksika

load...

Tai šalis, kuri yra unikaliai turtingą į paminklų įvairovė ir pilnas geografinių ir socialinių kontrastų. Jūs pamatysite didelį miestą su dangoraižiais ir mažų provincijos miestelių, įspūdingas, senųjų civilizacijų.

Valstybės plotas 1,96 milijono. kv/km. Gyvena 86 mln. žmonių.

Arbatpinigai. Restoranai paprastai įprasta palikti arbatpinigių nuo 10% iki 15% visos sumos. Laikmenose 1 duoti du dolerius, priklausomai nuo bagažo kiekio.

Laikas. Meksikos laikas pigus skrydziai nuo Vilniaus laiku už maždaug 8 valandas.

load...

Vanduo. Nors iš čiaupo yra geriamas vanduo Meksikoje skaičiuoja rekomenduojama geriau gerti išvalytą vandenį iš butelių, kurie parduodami parduotuvėse.

Mexiko – Meksikos sostinė, didžiausias miestas žemėje. Tai nuostabi harmonija koegzistuoja tris augalus: pirmsspanu kolonijinio ir šiuolaikinio.

Šiame mieste galima rasti viską – nieko iš meno, gastranomijas, taip pat sporto, pramogų pigus skrydziai i kopenhaga ir pramogų.

Meksikas yra daug su daug archeologinių ir istorinių vietų, kad jūs galite aplankyti. Vienas iš labiausiai įdomių vietų – pačiame miesto istoriniame centre, pastatytas toje vietoje, kur jis turėjo seną Tenočitlan.

Sokalis Centrinė aikštė yra antra pagal dydį pasaulyje, bet katedra, kuri yra ten, yra Lotynų Amerikoje didžiausias. Vienoje pusėje su pigus skrydziai i roma vaizdu į Nacionalinį rūmai. Miestas įsikūręs ant šiaurinėje pusėje Tlaļteloļko kur trys kultūros aikštė sujungia su actekų, kolonijinės ir modernios kultūros pavyzdžių pastatą.

Meksikas yra daug muziejų (Antrapoloģijas ir istorija, šiuolaikinio meno, istorijos ir kt.), Teatras, ir daug restoranų ir natūralios spalvos kampus kaip Sočimiļko kur galite papeldet tradicines činampas „palei vaizdingos kanalų, pabandykite Meksikos nacionalinės virtuvės ir vizito unikalus gėlių rinkoje.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *