Meilės deivės Afroditės sala – Kipras

Kaip Kipras saulėta diena, tai tikrai kasmet iš oro prognozuotojas skaičius. Orų prognozė klaida šioje šalyje būtų sunku, nes daugiau nei 95% visų dienų yra saulėtas ir šiltas. Šiame Viduržemio jūros regiono žemės, kuri yra vienodai artima Europoje ir Afrikoje, bet į Aziją arčiausiai, galima mėgautis plotis laipsnių šilumos, dar gauna paslaugą ir mėgautis kultūra graikų ir britų politikos funkcijas.

Kipras yra trečia pagal dydį sala Viduržemio jūroje, kuriai, kaip sakoma patys vietoje, visi debesys išsisklaidys, o vasarą galite mėgautis įvairiais 32C vidurkį ir 17C žiemą. Kipras iš kitų Viduržemio jūros salas skiria bananų medžiai ir saulė nokinimo vynuogių laukus, taip pat apelsinų ir citrinų giraitės. Iš meilės deivės Afroditės keliautojams skrydziai i briuseli apie savo buvimą saloje bus priminti kiekviename žingsnyje, nes tai yra, kai, pasak senovės graikų mitologiją, jis pakilo iš jūros putos.

Kaip išsirinkti nakvynės vietą Kipre?
Jei kas nors norėtų apiplaukti Kipro salą, turėtų būti matuojami 648km palei pakrantę, kur smėlio paplūdimiai trumpo uolėtos pakrantės. Ši sala yra ne itin svarbu gyventi geografine prasme. svarbu yra suprasti, ką keliautojas nori pailsėti. Kipras daugiausia specializuojasi šioje srityje trimis kryptimis – viešbučiams, privačių vilų ir ekologiniuose ūkiuose. Įvairių kategorijų bus skirta tiems, kurie nori mėgautis šia paslauga, o gal viskas įskaičiuota programą viešbučių, kurie neturi nieko rūpintis visą dėmesį skiriant gražus įdegis ir atsipalaiduoti jūros bangos.

Dėl didesnių šeimoms ar draugų grupėms lektuvu bilietai bus tinkamas vilos su savo asmenine erdve ir baseinu. Kipre, tai nuoma namuose yra gerai pasirūpinta ir prižiūrimi, todėl nesukuria, kaip tas viešbutis įspūdį. Ir, pagaliau, ekologinių ūkių svečių namai ar kambariai mažuose kaimuose, kur jūs galite mėgautis, pavyzdžiui, senovės ir lėto gyvenimo būdo, valgyti maistą, kurį patys savininkai yra auginami.

load...

Romos Kipro dalisIstoriniai įrodymai kalba apie Kipro civilizacijos saloje yra 9000 metai. Strateginė padėtis tarp Europos ir Azijos atvedė į salą daug patirties ir geras ir blogas jausmas. Įvairios valdžios institucijos nusprendė čia. Dėl šiandien rodo, kad senovės miesto liekanos, kurios tikriausiai buvo pastatyta tuoj po Trojos karo. Asirų, egiptiečių, persų, venecijiečių ir Romos valdieki kartą leido statyti šventyklų, rūmų, įtvirtinimus ir amfiteatras, tiesiog parodyti skrydziai i maskva ir laiko parametrų prabanga. 19 amžiaus, Kipras tapo britų valda, kaip, pavyzdžiui, patiria pirmąją ir antrąją pasaulinius karus.

Britų taisyklė baigiasi 1960, kai Kipras buvo paskelbta šalies nepriklausomybė. Salos vadovas anglų paveldo yra ne tiek daug istorinių paminklų, tačiau eismo organizavimas pagal britų standartus vairavimo vyksta pagal iš kitos pusės. Jis taip pat pažymėjo, kad, atsižvelgiant į tai, kad ji yra diendvidu su šiais žmonėmis tipiškų chaotiškas sala, tada Kipras turbūt laikas įvesti tvarką anglų požymių yra matomas net ir šiandien. Be to, anglų kalba nėra problema šioje saloje, nes ji kalba dauguma vietinių gyventojų.

Žinoma, yra tai, reikėtų pažymėti, kad 37% saloje buvo okupuoti nuo Turkijos 1974. Dėl per didelės galios nerimo pasiglemžė dalį teritorijos. Deja, daugiau nei 35 metų konfliktas dar suprato, kaip iki šios dienos.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *