Mediniai langai: charakteristikos ir privalumai

Kai rinka langai buvo funkciniai ir nepretenzingas PVC langai, mediniai modeliai turėjo padaryti kambarį, bet kai gamintojai rado būdą, kaip sujungti privalumus naujas technologijas (naudoti stiklo, ruoniai ir tvirtinimą) su „plius“ natūralios medienos, situacija radikaliai pasikeitė. Tapo akivaizdu, kad medinė dėžutė gali būti energiją taupančių ir praktiška, ir lengva naudoti, ir, svarbiausia, labai labai „ilgai žaisti“.

Privalumai medinių langų gausu. Jie yra pagaminti iš natūralių medžiagų, o tai reiškia, kad mediniai langai gali būti laikomi ekologiška – idealiai tinka artumo dėl gamtinės aplinkos žmonių. Net specialios formulės, kurios yra impregnuotos su medienos ir dekoratyviniai ir apsauginiai dangos nekeičia medienos langų savybes. Šių langų rėmai „kvėpuoja“, patalpų oro per tai niekada nestovi vietoje, jis neturi tapti pasenusi, nėra jokio poveikio „užsikimšimo“, – į savo namų pabaigoje tiesiog malonu būti. Be to, mediniai langai yra patvaresni, palyginti su plastiko: su tinkama priežiūra ir periodiškas atkūrimas naudojant kokybiškas medžiagas, medinis rėmas truks jums labai ilgą laiką, ir iki galo bus išlaikyti savo natūralų ir komfortišką išvaizdą. Tačiau dažnai mediniai langai (beje, nėra pigus) yra pasirinkta ne dėl praktinių privalumų, bet todėl, kad tai klasikinis, sukuriant ypatingą komforto jausmą.

Medinio lango dizainas

load...

medinių langų sudaro iš rišiklio (mediniai rėmai), stiklų, jungiamųjų detalių ir sandarinimo profilį.

Medinis dangtis – kas medinis langas skiriasi nuo bet kurios kitos, ir tuo pačiu metu – svarbiausia dalis lango, nes medienos apdirbimo technologijų laikymosi ir kitų savybių priklauso, kiek ilgai bus langas, ar jis veiks gerai. Anksčiau, prieš stiklo plitimą, mūsų platumose, tik įdiegtos langai su dvigubo Knygrišyklos – jie susideda iš dviejų kadrų su vienu stiklais ir įterpiamas, kaip žinome, yra ne taip gerai saugomi šilumos namuose. Dabar populiariausia tarp medinių langų konfigūracijos – vieno viršelio kartu su stiklu. Šis langelis užima mažiau vietos, atrodo labiau elegantiškas, išskyrus medieną, dėka sandarinimo technologija ir įdiegta stiklai yra daug geriau išlaiko šilumą viduje. Tačiau taip pat yra tokia konfigūracija, kaip „Suomijos langelį“: tai vienas su stiklo danga kartu su kitu rišikliu, kuris yra įtrauktas į paprastą ir energijos taupymo stiklo. Šiuose languose dažnai teikia angos ventiliacijai. „Suomijos langai“ yra labai populiarus Skandinavijos šalyse, nes jis puikiai izoliuotas kambarys, net ir labai šaltų žiemų.

Be apkaustų gamyba naudojamas įvairių rūšių medienos . Spygliuočių – pušis, eglė, eglės, pušies, maumedžio. Ši mediena yra lengva procesą, todėl yra ypač patogus naudoti. Namams – ąžuolo, šorėjos, liepų. Karkasinių mediniai langai gali būti iš vieno gabalo ir klijuoti. Vientisa rėmas – klasika, jie buvo naudojami anksčiau, bet jie turi didelių trūkumų: tendenciją išdrožomis ir deformacijos pagal drėgmės, temperatūros pokyčių, ir tt įtakos Todėl liūto dalis šiuolaikinių medinių rėmų – priklijuotas. Vienas iš geriausių įgyvendinimo variante yra trisluoksnė laminuotos plokštės storis 78 mm, kuris yra pagamintas iš medinių skersiniai nuo technologija, kuri užtikrina vėlesnį atsparumą krovimo deformacijos.

Į pjautinės medienos ir medinių rėmų formavimo atlikti kruopštų gydymą , apimantį:
* impregnavimas
* gruntas
* dažymas
impregnavimas apsaugo medieną nuo puvinio, grybelių ir drėgmės. Giliai impregnavimas gali padaryti medinis rėmas iš esmės atsparus vandeniui ir visiškai apsaugoti medžiagą iš destrukcinio įtakos drėgmės.
Gruntas yra gaminami, siekiant sukurti būsimai Ideali jungtis dažymo danga ir laku nuo paviršiaus pagrindu. Gruntas taip pat išplečia lango rėmo gyvenimą; Be to, su dažų gruntas rėmeliai retai reikia atstatyti.
Spalva gali svyruoti nuo lengvo Tonizuojantis iki vientisos spalvos – priklausomai nuo to, ar norite paslėpti medžio modelį, arba, atvirkščiai, pabrėžti jį. Tuo rėmo gale privalo būti padengtas specialiu laku, kuris yra pajėgus atlaikyti drėgmės ir temperatūros kraštutinumų ir mechaninius įtempius.

Dvigubas įstiklinimas mediniai langai nesiskiria nuo dvigubo stiklo langai PVC langai. Atvartai galima lankstosi, šarnyrai, sūpynės-out ir kurčias (pastarasis mažiau tikėtina). Taip pat yra galimybė užsisakyti stiklą su energijos taupymu ir saulės kontrolės stiklo. Energijos taupymas – vadinamasis I ir K-stiklo, ty stiklo su specialia danga, kuri atspindi šilumos spinduliavimą. Jie padeda išlaikyti šilumą ir taip gerokai padidinti energijos vartojimo efektyvumą langai. Ant stiklo kaip danga skaidrumo neturi įtakos. Apsaugančių nuo saulės – stiklo padengtas metalo oksido. Su šiuo stiklas atspindi šviesą iš gatvės atrodo kaip veidrodis. Toks stiklas įdiegta Windows skirtų pietinėje pusėje, taip pat balkonas langai.

load...

Rūpinimasis Mediniai langai
Mediniai langai nerekomenduojama būti taikomos pernelyg didelės drėgmės, todėl jei langas yra įdiegtas, pavyzdžiui, virtuvėje, būtina vėdinti kambarį dažniau, patikrinkite ventiliacija, siekiant išvengti nuolatinio stagnaciją drėgnas oras. Taip pat reikėtų žinoti, kad laikas nuo laiko jums reikia atkurti medinis rėmas. Dėka šiuolaikinių medžiagų nereikia daryti kiekvienais metais, bet ir pamiršti apie tokį būtiną procedūrą nėra būtina. Restauravimas apima lako, bet sunkesnis pakenkimas gali prireikti gruntą ir papildomų medžiagų. Apie restauravimo metodų yra pasikalbėti su gamintojo pirkti: gamintojai dažnai gamina specialias linijas tinka medinių rėmų atsargiai.

queen.lt

load...