Malta klaidas pigiai turistų

Malta negali padaryti pigūs turistinės paskirties, aš tikiu, kad naujasis direktorius viešbučių ir restoranų asociacija.

Maltoje viešbučių ir restoranų asociacijos (IPDA), kuri apima iš narių Malta komititet turizmo teisių atstovą ir kad turi gerą svorį priimant sprendimus įvairiose turizmo sektoriuje, veido pokyčiai. Winston Zara, daugelį metų ėjo vadovo pareigas IDĖJOS, prarado savo vietą Justin Pūkas Tabone. Pūkas Tabone energingas ir kupinas idėjų, ir jis turi gerą patirtį turizmo srityje pastaraisiais metais yra generalinis direktorius viešbučio tinklo Bowl Palace Relais&Chateaux. Maorių taip pat sudaro 70% Maltos viešbučių lektuvo bilietai i prancuzija ir restoranų 35%, o tai leidžia asociacijos siekti nuo turizmo komiteto ir valdžios palankių sprendimų.

Taigi, vienas iš pirmųjų žingsnių Ponas Pūkas Tabone tapo karšta išlaikyti sudaryti sutartį su Nacionaline Pigūs skrydžiai Ryan Air. Taigi, turai kaina gali kristi, bet ne Maltos sąskaita, ir turistai bus pasirengę išleisti papildomų pinigų viešbučių ir restoranų, sako naujasis direktorius IPDA. Ryan Air naudingas Malta papildomų 50.000 turistų per metus, kurie bus palikti Malta bent puse lirų.

Pūkas Tabone taip pat nori imtis su skrydziai i anglija savo dalyvavimo Europos programos personalo plėtros trijų žvaigždučių viešbučių, atitinkamų susitarimų, kad artimiausiais mėnesiais pasirašyti asociacijos.

load...

Viena iš politikos pareiškimų naujojo direktoriaus IPDA buvo taip: Malta neturėtų tapti pigūs atostogų šalis. Daug dėmesio bus skiriama verslo turizmas – konferencijų ir paskatų. Savo ruožtu, IPDA bus užtikrinta, kad jos valstybės viešbučiai neturi sumažinti kainas nepaisant spaudimo iš kelionių organizatorių, išvengiant todėl dempingas ir pateikimas į rinką, kaip rezultatas, mažesnes kainas turai. Be to, kaip galima greičiau, atsižvelgiant į Pūkas Tabone, kurti naujus golfo aikštynus, bent vienas iš Maltos pigus skrydziai i amerika ir Gozo, ji pritrauks turtingų turistų, kurie bus ypač naudinga žiemą. Turime siekti sumažinti Maltos turizmo pramonės priklausomybę nuo paplūdimio sezoną, – sakė jis, – ir reklamuoti didelį pranašumą mūsų šalies – minkštas, šiltas klimatas ištisus metus Kur dar pasaulyje toks ryškus saulės ir šilto oro Kūčių vakarą.? Paplūdimiai, bet taip pat nereikėtų pamiršti, – pagal Pūkas Tabone, jiems reikia įrengti Šv Georges Bay pavyzdžiu ir patobulinti iki nustatytų normų Mėlynosios vėliavos. Be to, jo nuomone, turėtų skubiai spręsti su turistų pervežimo į Gozo, kur neseniai sustabdyta plaukioja sraigtasparnių problemą. Reikia, sakė Pūkas Tabone, nustatyti pervežimą autobusu kiekvieną pusę nuo oro uosto ir Cirkewwa val.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *