Maligins: „Olainfarm“ labiausiai linkę pirkti farmacijos kompanija Turkijoje ir Brazilijoje

load...

Lietuvos farmacijos bendrovė „Olainfarm“ nėra saistomi savo plėtros planų į Rusijos rinką, daugiausia dėmesio skiriant vidaus rinkos Europos Sąjungoje (ES), sakė: „Olainfarm“ pirmininkas Valerijus Maligins.

„Mes esame Lietuvos įmonė, ir tikslas yra suteikti vietinę rinką Mūsų antrasis prioritetas yra Europos Sąjunga, trečiosios -.. Kitos šalys, kurių rinkos yra parduodami mūsų produktus“ Olainfarm „turi labai stiprias pozicijas Rusijoje, todėl mes neturėjome tam tikrą tašką, ten ką nors nusipirkti. iš trečiųjų pasaulio šalių analizė, esame labiausiai linkę pirkti farmacijos bendrovė Turkijoje ir Brazilijoje, šalys, turinčios didelių rinkų. Rusija vis dar turėjo eiti į dešinę. Toks pirkimo (įsigijimo farmacijos įmonių) nepagerėtų, o pabloginti „Olainfarm“ pozicijas „, sakė Maligins.

Bendrovės generalinis direktorius, sakė, kad „Olainfarm“ šiuo metu derasi su daugeliu kompanijų Europoje ir Latvijos, tačiau konkretus planas dar.

„Kartais būna, kad įmonė yra gana įdomi, bet tik iš dalies skaidrus auditai atliekami priėmimas įmonę ir pradėti valyti jis yra labai didelis darbas Ieškome įmonės, kurios vizija yra taip arti, kaip įmanoma…“ Olainfarm „: visiškas skaidrumas, ne pilka ir juoda schema. Nors įmonė yra maža, viskas turėtų būti aišku „, sakė Maligins.

load...

„Latvijos pasiūlė mums vieną įdomią įmonę, bet tai ne visai skaidrus. Mes pasakė:“ Gerai, mes laukiame, jei esate pasiruošęs padaryti save ir savo darbą išvalyti įmonę tam, kad ji gali būti tinkamai įvertinti, tada mes atnaujinti derybas. „Aš ne šiandien, mes nenorėtų pirkti įmonę, bet visi staiga grįžti rytoj 90. Mes nuėjo į priekį ir tokiu būdu stengiasi likti nuošalyje nuo „vokeliuose“ atlyginimus ir kitų „žavesio“, sakė „Olainfarm“ valdybos pirmininkas.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *