Latgalos, vienas iš sėkmingiausių verslo kaime yra maža maisto gamykla

Šiuo metu, vienas iš labiausiai sėkmingų verslo rūšių Latgalos laukai yra smulkūs maisto fabrikai, LETA sakė Latgalos verslo centro vadovas Vladislavas Stankevičs.

„Yra visai daug, ir ji veikia pakankamai gerai, tiek eksporto ir vietinės rinkos. Tarp šių žmonių yra dažnai grįžtančių, kuris kartu su savo technologijas ir uždirbtus pinigus yra atvykę namo ir darbo pakankamai gerai“, sakė Stankevičs.

Lyginant Latgalos verslo srityse, pavyzdžiui, 2010 metais, o dabar situacija, verslo centro vadovas pripažino, kad ji iš esmės pagerėjo. Daugiausia dėl to, Latgalos regione veiklą turizmo sektoriuje, šią vasarą praėjo gerai ir kaimo tie specialistai.

Savo ruožtu, vienas iš didžiausių iššūkių, sėkmingai verslo plėtrai Latgaloje po Stankevica nuomone, yra motyvacijos stoka žmonėms. Dėl krizės, neigiamas informacijos srautas per žiniasklaidą, žmonių trūksta teigiamą nuotaiką ir motyvaciją idėjas.

load...

Kitas švietimo sistemą momentas. Vidurinis išsilavinimas jaunimui nėra suteikta pakankamai informacijos apie verslą. Kaip rezultatas, baigus 12 klasę, jauna dažnai neturi ką tiksliai yra bendrovės verslo įmonių forma įkurti verslą supratimą. Priešingai, tokiose šalyse kaip Vokietija ir Norvegija vaikams verslas pradėjo be mažai arba virti tiesiai iš darželio.

Siekiant parodyti, kad pradėti verslą nėra sunku, ir skatinti verslą regione, LUC šiemet planuojama keletą programų, kuria siekiama motyvuoti jaunus žmones, kur pristatymas padėti jauniems elementari kalba pabrėžiant pagrindinius verslo reikalus įmonių paramos formų, kurias siūlo skirtingas priemones.

Sunkiausia dalis, po verslo centras vairuotojo nuomone, parengiamuoju etapu verslo idėja. Ir atvirkščiai, jeigu verslo idėja paprastai projektuojama pinigus už jos įgyvendinimą galima rasti. Jei tai ne didžiulis fabrikas, tada pakanka iki „Hipoteka bankų paleisties programas. Kita vertus kurorte į didžiulį projektą pirmąją verslo idėja yra gana rizikinga.

Latgalos regiono verslo centras konsultantas nuo Preilių Ineta Liepniece pripažino, kad pagrindinė problema kaimo vietovėse yra žmogiškieji ištekliai. „Paslaugų sektoriaus yra tik kaip jie yra, ir šis skaičius mažėja. Dėl to operatoriai negali didinti savo darbuotojų atlyginimus dėl apyvartos nepakanka. Taip pat tai puikus pasirinkimas darbuotojų. Sakant, verslininkai yra tokie, kaip įkaitų situacijas,“ sakė Liepniece.

Savo ruožtu regioninis patarėjas Ludzos Inga Ostrovsky sakė lankytojai domisi verslo centras yra dažnai susijęs su gero mokesčių po Įmonė turi paviesojušies Valstybės pajamų tarnyba, Maisto sveikatai, arba bet kokios kitos kontrolės pareigūnų.

load...

Latgalos regiono verslo centras konsultantas iš Balvi Gunta Bozok nurodė, kad atsižvelgiant į gana sunkus aplinkos centras atstovas tuo metu turi dirbti ne tik kaip verslo konsultantas, bet ir kaip psichologas. „Dažnai žmonės, kurie atvyksta čia iš užsienio yra tokioje pačioje padėtyje, kaip ir kai jie išeina – jūs negalite mokėti už butą ar gauti kokios nors naudos“, sakė Bozok.

Latgalos verslo centras pradėjo veikti šių metų pavasarį, glaudžiai bendradarbiaujant su įmonėmis regione. Pateikti esamų ir trokštantis verslininkai greitai ir kokybiškai konsultuojami kuo platesnėje zonoje rugpjūtį sukūrė regioninių tinklų patarėjų centras.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *