Lašelinė drėkinimo sistema savo rankomis

Laistymo sodas su žarna – tai kruopščiai vykdyti. Be to, jūs galite būti tikri, kad visi augalai gauna tą pačią sumą drėgmės. Nesvarbu, ar tai lašinamas drėkinimo sistemos – ji apima visą plotą, o tinklas rūpinsis kiekvieno krūmo. queen.lt rodo, kaip tinkamai pasirūpinti tokią struktūrą.

Žingsnis 1. Padaryti vamzdis

Reikia polietileno vamzdžius tinka diametras – 4 cm (kitas yra nepatogu montuoti kraną). Supjaustyti juos iki pageidaujamo ilgio, viename gale kištuko turėtų būti, kita – kraną. Per jį ir „tiltas“ į vandens tiekimo bus organizuojamas. Be to, vamzdžiai turi padaryti skylę skersmuo apie 1,5 cm. Ar tai su plano atsižvelgiant lovų jūsų vietovėje.

load...

Tada ateina platinimo kranų montavimo įjungti specialų gumos antspaudu. Dėka jo, tai nėra būtina atidėti čiaupus: tai jau gana tvirtai prigludusios prie skylę. Tačiau šie duomenys yra atsakingi, kiek on-off vandens tiekimas.

Žingsnis 2. Įrengimas

Lašelinė drėkinimo sistemos su savo rankas yra prijungtas prie vandentiekio vamzdžiai, pagaminti iš polipropileno: jie kainuoja gana nemažai, ir gerą suvirinami. Kiekvieną kartą pritvirtinkite 2 realizavimo. Jie turi pažvelgti į skirtingas puses, o tada pridūrė jiems kitą – Žarnos jungtis. Kadangi tai yra būtina prijungti prie vandentiekio, turėtumėte įdiegti rutulinis vožtuvas: jis bus aktyvus rankovėmis būti prilituotos.

Tada į praskiedimo tunelį nustatyti adapterį. Jo skersmuo turi sutapti vandens vamzdis. Tarp rutulinis vožtuvas ir šių vamzdžių yra prilituotos jungtį. Kad jis tegul žiemą atjungti visą struktūrą vandenį ir laikykite jį atskirai. Ir paskutinis etapas – visų elementų į vieną sistemą sąjunga.

load...

3. Žingsnis Junginys

Nes kranai jau fiksuotas ant vamzdžių, jie yra prijungti prie vandens sistemos, standartinis kištukinės jungties. Laistymo yra būtina, su konstrukcijomis, juostą į pageidaujamo ilgio. Lašelinę žarnos reikalaujama, kad jie koreliuoja su purkštukais: už tai juosta yra įdėti į krano, montuojamas ant plastikinio veržle. Ant rankovių krašto turite įdiegti nebaigtas. Kad nebūtų išleisti papildomų pinigų, galite tiesiog suimkite audinį ir apvyniokite ją sandariai virvele. Ilgis juosta gali būti padidinta – susidoroti su ji ypatinga jungčių. Dabar visi darbai yra išsami, ji lieka tik išbandyti sistemos gyvybingumą.

Niuansai

Norėdami lašinamas savo rankomis ėjo ilgai, kiek įmanoma, būtina užkirsti kelią žalai prie sistemos. Norėdami tai padaryti, jums reikia duoti šiek tiek spaudimą ir laukti, kol rankos ištiesinta, tik tada galima padidinti vandens ir sureguliuokite jį.

Lašelinė laistymo sistema bus labai naudinga šiltnamyje ar šiltnamyje: yra augalai, dažnai kenčia nuo drėgmės trūkumo. Tačiau vien vandens nepakanka – reikia kiekvieną dieną tręšti sodinukus sumaišyti skystą atliekomis. Aukščiau aprašytas metodas gali būti drėkinamos ir kambariniai augalai, pavyzdžiui, sodinukai. Paprasčiausias sistemos versija gali būti pagaminti iš plastikinių butelių.

Pagrindinis trūkumas lašelinė drėkinimo – yra jo nelygumai. Jei slėgis yra silpnas, ypatingos skyles drėgmė sunkiai pasiekia, kad jis stipresnis – augalai gali nukentėti nuo vandens pertekliaus. Tačiau ši problema sprendžiama įrengiant balionėlis, kuris atliks spaudimą.

Šaltiniai nuotraukomis: agro-ukraine.com, superdom.ua, freemarket.kiev.ua.

load...