Langų diegimas žiemą

Žiema mūsų nuomone netelpa gerai su plastikiniais langais montavimas. Tačiau tokia operacija yra įmanoma. Mes įrodyti jums, kad tai yra įmanoma griebtis ne tik būtina, bet ir vadovautis kelių aplinkybių. Kaip veikia diegimą šaltuoju metų laiku ir – svarbiausia – kokie jos privalumai mes aprašome mūsų medžiagos.

Montavimas plastikinių langų žiemą: kodėl „taip“

Pirmasis argumentas „už“ yra žema kaina įrenginio. Šaltuoju metų laiku, visi statybos darbai yra sušaldyti, todėl meistrai nori padaryti nuolaidų gauti užsakymą. Montuojant langus šiltas metų laikas įspėjimo tam tikrų trūkumų: kondensuotas tarp atvartais, srautas – tai įmanoma tik su šalčių atėjimas. Jei visą žiemą darbą, tada rezultatas bus iš karto matomas.

Daugelis atsisakyti įrengti langus žiemą, bijau užšaldyti. Tačiau atkreipkite dėmesį,: Lango atidarymas bus nemokamai apie valandą. Per šį laiką, kambarys neturėjo laiko atvėsti.

load...

? Redaktoriaus pastaba

Kaip tai daroma?

Pagal reglamentų nustatytus langų vyksta tik žiemą, jei gatvė yra virš -15 ° C Mažesnėmis palūkanomis termometras profilio ir guminis tarpiklis praras savo turtą, kuris bus sukurti diskomfortą. Bet jei nėra pasirinkimo ir nauji langai yra labai reikalingas, darbas gali būti atliekamas laikantis tam tikrų sąlygų: naudoti, pavyzdžiui, šilumos ginklą ar skydą. Jie būtų sklandžiai visas abejotinas taškų, tačiau įrengimo išlaidos bus žymiai pakilti.

Įdiegimas yra geriau pradėti dieną po langų profiliai atsirado jūsų namuose, ir dėl geros priežasties: šaltuoju plastikas yra suspaustas, todėl prieš pradedant darbą, tai geriau „gauti per jį“, kad nėra dar deformacijos. Taip pat Subzero temperatūra daro medžiaga labai trapūs, ir dirbti su tokia gana sunku.

Parengiamasis darbas

Esant šaltam orui, putų savybės gali skirtis. Būtina į tai atsižvelgti. Kai lauko temperatūra pakyla neigiamas, iš namų paviršius taip pat yra aušinamas. Tai įtakoja montavimo juostų, kurios izoliuoti angų plastikinių langų montavimui žiemą nelankstumą. Todėl, prieš pradedant darbą, šildyti juostelės min iki 15 ° C temperatūroje Taip pat reikia kruopščiai išvalyti sąnarius, kitaip šaltis skauda juostos fiksaciją. Norėdami sutaupyti laiko, tai geriausia pritvirtinti medžiagą į naują rėmą, prieš montuojant. Bet tuo pačiu metu, jei matote, kad juosta yra įšaldomos, būtina nedelsiant šildyti garais. Saugus atstumas tai – 15 cm.

load...

Draudimo įmonės svarbų kokybės putų sėkmė. Visada įsitikinkite, kad ekspertai dirba su medžiaga, kuri turi antifrizo mišinį. Jungtys jau zapenivayut ne rėmo ir tvirtinimo juostos pabaigoje. Svarbu, kad darbo metu šviežios putos nesiliečia su ledinis oras, kitaip kenčia sandarumą. Todėl, langų montavimas žiemą prisiima proceso suskirstymas į 2 etapus. Visų pirma sąnarių yra pripildyta putų šaltyje, naudojant šilumos generatorių. Antrasis sluoksnis jau taikomas šiltą pusėje.

Mes tikriname įrengimo kokybę

Sėkmingai mokytis ar plastikiniais langais žiemą montavimas, nereikia laukti. Įvertinti darbo kokybė gali būti „vietoje“.

Pirma, patikrinti montavimo putos, – jis turi būti ne deformacija, pūslių ir alkoholiniai gėrimai. Langas turi būti lengvai ir sklandžiai „vaikščioti“, taip pat atidaryti ir uždaryti. Kai uždarytas, stiklas turi stora tilptų į rėmą, be jokių papildomų skylių.


Bet akimirkas, kai ji aptinka, kad jūs turite būti saugoma:

  • kai juda langas uogienės arba „vaikščioti“;
  • Jis eina per vėsioje oro antspaudu;
  • yra ne langų ir sienų sąsaja atotrūkis.

Kitas klausimas, kuris netrukus po langais žiemą turės įtakos montavimo – tai nemalonus atmosferą patalpoje. Net tada, kai didelis minusas lango, į kambarį termometras negali nukristi žemiau + 18 ° C


Mes įrodėme, kad plastikinių langų montavimas žiemą – labai reali idėja.

Jums gali būti įdomu:

 katilą įdiegti savo rankomis

 Padaryti žaliuzės su savo rankas

load...