Kur yra Šri Lanka – absoliutus egzotiškų

šalis

Absoliutus egzotiška šalis yra laikoma Šri Lanka. Tai vienas iš seniausių šalių turtingą istoriją ir gilias tradicijas. Šalis laikoma pasaulio centru budizmo unikalių paminklų. Norėdami juos pamatyti, jūs turite žinoti, kur Šri Lanka. Tai maža salelė, kuri tęsiasi į Indijos vandenyne, vos 800 kilometrų nuo pusiaujo. Jis turi visas turtingumą būdingas tropinių salų. Islanders vertiname religija, filosofija, kurios visiškai gaubia žmonių gyvybes.

Siekiant sužinoti apie Šri Lanka buvimo vietą, pirmiausia turime pažvelgti į žemėlapį. „Žemė pažado“ – tai sanskrito pavadinimas šioje saloje garsus. Pilnas šalies pavadinimas – Demokratinė Socialistinė Respublika, Šri Lanka. Tačiau, vardas atsirado tik 1972 metais, o prieš tai sala buvo vadinama Ceilono. Oficiali šalies sostinė yra laikomas Šri Jayawardenapura Kotte, tačiau gyventojai teigia faktinę sostinę Kolombą. Šri Lanka – šalis, kuri saugo paslaptis ir paslapčių skrydziai vilnius daug. Iki šiol mokslininkai ir archeologai negali paaiškinti daugelio atradimų, rasta kasinėjant saloje kilmę. Bet jie visi laikosi versijos, kad egzistavo senovės civilizacijos, turintys specialių žinių ir gebėjimų saloje.

Dabar, kad žinote, kur Šri Lanka yra geras laikas pakalbėti apie turizmą šioje šalyje. Jau daugelį metų ši sala labai populiarus tarp Europos keliautojams. Tačiau per trisdešimt metų vidaus konflikto turistų į šią šalį skaičius žymiai sumažėjo. Po 2010 karo, turizmas vėl pradėjo įgyti pagreitį. Taigi, pagal statistiką, per 2010 turistų skaičius padidėjo 46%, palyginti su 2009 m. Ir 2011 metų pabaigoje išaugo dvigubai, kad skaičius. Tai atsitiko todėl, kad turistų Šri Lanka turi trejopą naudą: turizmo autentiškumą, kompaktiškumas saloje ir unikalų įvairių pasiūlymų.

load...

Nepaisant to, kad į pekinas klausimą, kur yra Šri Lanka, atsakymas buvo gautas, svarbu turėti informaciją apie paplūdimių. Kadangi 90% visų turistų renkasi paplūdimio atostogų. Sala yra puiki vieta tokiam buvimui. Kai iš vienos pusės, audra, tada užpildyti ramus ir taika kitą. Vakarinėje pakrantėje yra Mount Lavinia paplūdimys, esantis 12 km į pietus nuo Kolombo. 30 kilometrų toliau skleisti Kalutara, ir priešinga kryptimi, 35 km nuo Kolombo, Negombo yra. Pietinėje pakrantėje yra 8 paplūdimiai arčiausiai kapitalo laikomi Bentota, ir tolimiausios – Tangalle. East Coast trunka Arugama Bey, garsaus paplūdimį Trincomalee ir Nilavelli Uppuveli.

Tiems, kurie tiki, kad būna saloje kelyje, jūs galite ieškoti paskutinę minutę. Šri Lanka – su unikalių lankytinų vietų, kurias norite matyti savo akimis sala. Oficiali šalies sostinė siūlo turistams aplankyti didingas šventyklas ir bažnyčias. Vertos dėmesio vilnius helsinkis ir budistų vienuolynai, pavyzdžiui, gotų ir Vihara. Faktinio kapitalo rekomenduojama apsilankyti budistų šventykla Gangaramayya mečetę Jami Ul Alfar. Reikėtų pažymėti, Viharamahadevi puikus parkas. Centrinėje salos dalyje pakyla didinga Sigiriya arba „Lion Rock“. Jis priklauso pasaulio paveldo objektų. Tvirtovė išsiskiria savo unikalumu, ir ji tarnauja kaip į liūto snukis įėjimas, dėka šio kalno ir gavo savo pavadinimą tauta.

Bet tai dar ne visi Šri Lanka atrakcionai. Ekskursijos šalyje apima vizitą į urvo šventyklos Dambulla, esantis į pietus nuo Sigiriya į kalno viršūnę. Ši budistų šventykla, kuri apima 5 urvas ertmės. Manoma, didžiausias urvas šventyklos Pietų Azijoje. Be unikalios konstrukcijos, šventykla yra verta 157 paauksuotų statula Buda. Reikėtų pažymėti, ekskursijos į Royal Botanic Gardens, dramblių darželio, sodai prieskonių. Be to, saloje yra daugiau nei šimtai kriokliai, aukščiausias, kada jis laikomas Barbarakanda.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *