Kroatijos poilsiavietės

Crikvenica

Šis kurortas yra įsikūręs žemyne, dėka švelnaus klimato, yra populiarus tarp poilsiautojų. Specialusis susižavėjimas miesteliu apdovanotas viešbučio architektūros ir gražių vilų.

Adrijos jūros pakrantėje 8 km ilgio rasti daugelyje kavinių, barų, restoranų, parduotuvių, naktinių klubų

Tai suteikia puikias galimybes sporto draugais: jachtos, valtys, kateriai, irklas valtys, teniso kortai, jodinėjimas. Nėra kambarys nuobodulio, nes jį valdo begalinis šventės, konkursai, koncertai, sporto renginiai.

load...

Malinska / Mošeničeska Draga

Mažas, tykus apsuptas pušų, kuris apsigyveno Kroatijos į aukščiausio kalno Učka pėsčiomis. Senovėje, kaip rodo pavadinimas, šeimininkai piratai ir sukčiai, bet dabar jis tapo gerai įrengtas SPA.

Privilioti turistų čia nuostabus mažas jūrų pigus skrydziai akmenukas dengtas paplūdimys, kavinės ir restoranai, kurie siūlo turtingą ir visada skanus jūros produktų asortimentą, maža maža kavinė kuris patinka stiprios kavos ir nepakartojama italų ledų.

Veiklos ir sporto mėgėjai čia ras teniso kortai ir futbolo aikštelės, taip pat galimybes užsiimti visomis vandens sporto rūšių. Ir kai esate pavargę, galite miegoti, bet metu paplūdimyje ir degintis!

Opatija / Lovrana

load...

Kurortas, kuris tapo mėgstamiausia vieta poilsiui už 19 Century City dėl pakrantėje, kuri siūlo vaizdingas kraštovaizdis.

Waterfront yra daug kavinių, restoranų, kur pigus skrydziai i paryziu galite paragauti įvairių patiekalų, pagamintų iš Adrijos jūros gėrybės.

Galima praleisti nuostabų vakarą naktiniuose klubuose ir diskotekose. Yra daug galimybių sporto mėgėjams.

Rabac

Miestas yra įsikūręs Istrija pusiasalyje pietrytinėje dalyje, šalia viduramžių miesto Labin. Aštuntajame dešimtmetyje prasidėjo čia pirmą turizmo bumas.

Nors Rabac viešbučiai kiekvieną dieną telpa apie 10 000 žmonių, tačiau universiteto pavyko išlaikyti žvejų kaimelyje nepakartojamas aurą. Paplūdimiai, uolos, mažose įlankose, tipiški Viduržemio jūros pakrantės spalvinga ir žalumos gausa augalų, pušynai, jaukių kavinių su puikia virtuve ir pigus skrydziai i milana svetingais gyventojais – visa tai žavi europiečių turistų, kurie čia yra įgyti ramybę, saulės, šiltos jūros ir pramogų galimybių visiems skoniams.

Rovinj

Rovinj yra gražiausias pakrantės miestelis. Už pirmą kartą paminėtas VII amžiuje kronikos. Šiandien, Rovinj yra tarsi miniatiūrinė lobių skrynią, kuri per susikaupia įdomiausių kultūrinių ir istorinių objektų, pastatų, legendų ir pasakojimų šimtmečius.

Miestą iš visų pusių apsuptas jūros, sukuriant įspūdį, kad išorinis pasaulis yra kažkur toli, toli – ir tai pagaliau laikas mėgautis pailsėti. Čia mes turime viešbutis yra patogus ir modernus, prieinama įvairių restoranų, barų ir kavinių pasiūlyti ir paleisti per turistų čia iš viso pasaulio.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *