Kremavimas – Bažnyčios verslas

„Religinis laidotuvių ceremonija reikalauja cerkvė tradiciją, mirusiojo nereikia. Žmonės, kurie man rašo, kaip turėtų būti išleista daugiau kaip paskutinis, mažiausiai susirūpinę ministro kalbos, nes paprastai tai yra mechaniškai identiškas ir visi sutiko prie kapo. Bažnyčia nemano apie žmogaus kūną orumo, ne per ilgas, jie yra svarbūs tik užpildyti savo kišenės su pinigais“, interviu http://kremavimas-laidojimas.lt/ dėl kremavimo teisę Graikijoje su Antonio Alakiotį.

Jis teigia, kad protestas prieš kremavimą yra grynai ekonominė priežastis. „Tol, kol klientas turi parduotuvėje (miręs žmogus kapinių), bažnyčia uždirbti didelius pinigus, kai tik klientas iš parduotuvės kelyje (Bažnyčia tiki, kad žmonės urnos pasirinkti laikyti namuose arba pelenų išbarstyti jūroje ar kitur gamtoje), bažnyčia praranda didelę dalį pajamų gauti iš ceremonijos, atminimo ir maldas“, sako Alakiotis.

„Graikijoje yra didžiulė veidmainystė. Tiek Bažnyčia ir visuomenė. Visi žino, kad įstatymas yra draudžiama rūkyti patalpose, bet ne jis neužtikrina, o rūkantieji yra visur, net ir pagal draudimą ženklai ir vaikų akivaizdoje“, Alakiotis nuotolio.

„Kai aš paklausiau laidotuvių verslo atstovai, nes jie oficialiai perduoti dokumentus kremavimo atvejus, visų pirma, pamatyti šį veidmainystę. Kunigai žino, kad po laidotuvių mirusiojo kūnas bus išsiųsti kremavimo, bet apsimeta ne žinoti, jie yra svarbūs tik užpildant kišenės su pinigais. Kremavimo tai ne vėliau negali įrodyti. Šeimos ministras yra į ir pasirašyti dokumentą, patvirtinantį, kad mirusiojo bus palaidotas nedideliame kaime, toli nuo Atėnų, pavyzdžiui, Rodas. Savivaldybė išduotas įrašytą informaciją apie kremavimo mirties liudijimą, bet jei laidotuvių įmonės Bažnyčia reikalauja, kad jie pakeisti duomenis, nuskenuoja dokumentą ir siunčia klaidingą informaciją“, aprašoma Komiteto pirmininkas sistemą.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *