Kos Graikija Viešbučiai, saulė, jūra, smėlis…

Graikija yra viena iš žemėje rojų, kuriame jis atsidūrė bent kartą, jūs norite grįžti vėl ir vėl. Liko šioje šalyje palieka gilų pėdsaką žmogaus sieloje. Senovės paminklų, senovės griuvėsiai, gatvės, kurie ėjo Hercules, Homeras, Aristotelis… būstai Graikijos dievų, iš kurių, nors ir nėra daug, bet kas išlaikė svarbiausią dalyką – unikalus dvasia senovėje – graikų mitologijos ir nuotykių herojai kartus.

Žemyninė Graikija yra labai skiriasi nuo šalies saloje. Būtent čia labiausiai konservuoti šventyklos, skulptūros ir gyvenvietės. Pavyzdžiui, senovės miestas Akropolio su pagoniškos šventyklos Atėnuose, Delphi, kur jis kažkada pranašavo žodžius ir Delphic žaidimai vyko garbei graikų dievo Apolono, senovės karalystės Mikėnų ir Olympia… Tiesiog negalime tikėtis, nes kiekvienas graikų miestas turi savo istoriją ir unikalus dvasia.

Sala Graikijoje, nors nuolat savo istorijos liekanas, bet vis tiek lėktuvų bilietai tapo jaunimo pramogų centras ir pritaikyti turistų, nes tai yra jų išlaidos priklauso nuo to, kaip užpildytas šalies biudžetą.

Populiariausias tarp turistų yra Dodekaneso salos (graikų kalba „dodeka“ – dvylika „Nishi“ – Island). Pirmasis yra didžiausia sala Rodas, Karpathos tada. Kos Graikija yra trečia pagal dydį plotas apie Dodecanese. Pažvelkime į jį arčiau.

load...

Kos Graikijoje vadinamas „sodas Egėjo“, nes ji garsėja savo unikaliu sausumoje ir po lapija, primenanti rojų. Tai yra vienas iš švariausių vietų pasaulyje. Tačiau be turtinga augmenija, Koso sala Graikijoje garsėja turistų lankomas vietas ir patikrinimui, kurio jums reikia praleisti keletą dienų. Gyvas naktinis gyvenimas, toks būdingas šio Europos šalyje, leis net tingiausias turistų atsipalaiduoti.

Kos Graikija salos sostinė pasirinko „bendravardis“. Koso londonas vilnius pigus skrydziai miestas garsėja savo lankytinų vietų, paplūdimių, žydros pakrantės Egėjo jūroje, ir, žinoma, Riterių pilis, kuri buvo pastatyta 15 amžiuje Knights loannites. Be to, kaip ir bet užimtas miestas Graikijoje, Kos turi savo archeologinių vienetų ir išlikusią rinką arba agora, kaip graikai jį pavadinti.

Kos Graikija viešbučiai garsėja savo paplūdimiai yra padengta vulkaninių smėlio – aukso, balta ir juoda. Jo kitos vertybės Kos Graikija išliko daugiau nei gerai. Tai griuvėsiai Asclepius šventyklą, kuri graikų mitologijoje buvo dievas-gydytojas. Iki šiol išsaugotas ir žinomas medis – Plane Hipokrato medis, kuris, pasak legendos, buvo sodinami senovės graikų gydytojas. Senovės griuvėsiai forto Pili pat palikti neišdildomą įspūdį turistams.

Kos Graikija viešbučiai išsibarsčiusios visoje teritorijoje. Čia jūs visada galite rasti viešbutį, kad atitiktų skrydžiai į briuselį kiekvieno skonį ir biudžetą – nuo prabangaus penkių žvaigždučių į dviejų žvaigždučių. Be to, jei jums nepatinka geriausius viešbučius Kos arba sustabdyti viešbučiuose ir butų galima išsinuomoti – jų pasirinkimas taip pat platus. Bet Kos Graikija viešbučiai yra geriausia vieta gyventi, nes jie visada apima bent pusryčiais išlaidas.

Jei nuspręsite sujungti mažos kainos ir puikus laisvalaikio centruose, viešbutis Atlantis Kos visuomet prieinama. Šis keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs saloje, du kilometrai nuo miesto centro sostinėje. Pastatyta visų modernybės standartus, viešbučio kompleksas „Atlantis“ bus visada lankytojų į salą. Vieta leidžia jums mėgautis vaizdu į Egėjo jūrą arba salos Pserimos. Tai ideali vieta šeimos atostogoms, nes viešbutis yra toli nuo naktinio gyvenimo.

load...

Taigi, apie Kos Graikija viešbučių saloje laukia savo lankytojams. Suplanuokite kelionę ir jūsų viešnagė bus nepamirštama!

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *