Kondicionierių ekspertas pasakoja, kokio tipo kondicionierius jis niekada nebūtų nupirkęs pats

Įtakos grynumą ir šviežumą ore ribų nėra įmanoma, bet sukurti jaukią aplinką namuose yra gana realus. Laimei, 1902, Willis Carrier rūpinosi juo, pavargęs nuo karščio ir pasistatę pirmąją pasaulyje oro kondicionierių, kurį jis sėkmingai įsitvirtino ne spaustuvėje.

Apie atrankos gudrybės, mes paprašėme Alexander Ganicheva – ekspertas kondicionieriai imones Climatmaster.

– Kokie yra pagrindiniai uždaviniai yra išspręsti oro kondicionierius?

load...

– Tai paprasta. Pagrindinis uždavinys kondicionieriaus – išlaikyti tam tikrą patalpų mikroklimatą, nesukuriant diskomfortą. Gamintojai esame pasiruošę pasiūlyti prie sienos atrankos, kasetiniai, kanalas, siena, lubos, kolonos, mobiliųjų ir langų oro kondicionieriai.

– Mes dažnai girdime, kad remontas buvo padaryta, ir oro kondicionierius buvo užmiršti. Etape remonto reikia galvoti apie oro kondicionierius?

– Svarbu rūpintis įdiegti oro kondicionierius pačioje pradžioje, kai bus pertvarkymas (jei taikoma). Faktas yra tai, kad šiame etape būtina nustatyti ryšių planuojamo oro kondicionierius. Ateityje tokia įžvalga vengia negražus kabeliniai kanalai iš tos vidinio įrenginio.

– Šiandien, ypač klausos Splitas-sistemos įvairovė? Kokie jie domina?

load...

– Tiesą sakant, žmonės paprastai vadina oro kondicionavimo technika, tačiau iš tiesų šios sistemos turi beveik nėra gamintojas gamina. Paaiškinkite skirtumą: oro kondicionierius yra tik šaltas, ir jis jau seniai pasenusi technologija. Split sistemos, nes jie dabar visi dirba šalčio ir karščio, o tai yra logiška patogu ir praktiška. Taigi, mes kalbame visada apie split-sistemos, o senamadiškas jiems skambinti oro kondicionieriai.

– Kaip kondicionuoti orą mažame bute, pavyzdžiui, vieno miegamojo?

– Tai viskas priklauso nuo biudžeto. Lengviausias, patikimiausias ir pigiausias būdas – tai įdėti atskirą padalinti sistemą kiekviename kambaryje. Kai kurie žmonės mano, kad jei jūs įtraukėte split-sistemos koridoriuje ir atidaryti duris, jis bus kietas visame bute. Tai klaidinantis. Be vidinis blokas sistemos yra temperatūros jutiklis, pagal kurį sistema pasiekia iš anksto nustatytą temperatūrą, kompresorius išsijungia lauko bloką. Todėl, kad gauna į kambarį, nepriklausomai nuo uždaroje sistemoje cirkuliuojantį oro bute, taip pat kaip rodo praktika, koridoriuje, pavyzdžiui, labai šalta, o kambariai vos atvėsti. Persikėlimas per buto, asmuo pradeda skausmas dėl temperatūros pokyčių.

Geriausios kokybės klimato kanalinis oro kondicionierius pasiekiamas butą. Kaip taisyklė, jis pakabintas atgal kambariai prie lubų, ir iš oro angos yra veisiami visame bute vartojimo ir įsiurbimo taško. Tai leidžia oro kondicionierių kontroliuoti visuose kambariuose bute klimatą ir mišiniai grynu oru iš išorės. Minus sistemos – kaina bus daug didesnė.

  • SAVYBĖS

– Logiška, kad tinkamai pasirinkta pagal galios kondicionieriaus sugeba nustatyti ir nuolat palaikyti komfortišką temperatūrą ore . Tačiau kaip nustatyti sau galią?

– Yra suformuotas formų Apskaičiuojant galios paskirstymo sistema: 0.1 kVA šalta vienam m2, čia pridedant 0,1 kVA kiekvienam asmeniui turi būti įsikūrusi patalpose santykinė poilsio (neaktyvių veiksmų, treniruoklių salė 0.2 kVA), 0, 1 kVA standartinės lango 0,5 kVA ant saulės pusėje, 1 kVA palėpėje aukšte be tehetazha. Bet, žinoma, net suskaičiuoti visas šias detales, tai geriau imtis 0,5-1 kVA daugiau – ji paspartinti iš anksto temperatūros pasiekimą ir pratęsti įrangos tarnavimo laiką.

– Ar tai svarbu atsižvelgti į tokius techninius veiksnius kaip ore efektyvumą? Kas yra oro atkūrimo skirtumas nuo jo perdirbimą?

– Sakyčiau, kad šis veiksnys yra svarbiausias: kuo daugiau oro bus įteiktas per tam tikrą laiką, pasiekiamas greičiau nustatyta temperatūra. Taigi, kompresorius išjungiamas, ir energijos taupymo, yra akivaizdus. Recirkuliacijos reiškia judėjimą tos pačios orą. Jei tai daro modulinės sistemos, tai reiškia, savo perdirbimo, įkaitinimas ar atvėsinimas. Išieškojimas dažniausiai naudojami vėdinimo sistemose. Tai reiškia gydant išmetimo tiekiamo oro nemaišant juos per atatranka nuo karščio ar šalčio (priklausomai nuo taikymo), arba specialus skyrius rotoriaus. Taigi, oras yra visada šviežias ir senas oro leidžia iki 80% sutaupyti už šildymą tiekiamam orui žiemą.

– Viena iš problemų, kuri pridedama Oro kondicionierius, – triukšmo. Kas yra triukšmo lygis yra laikomas geriausias?

– Mano nuomone – iki 30 decibelų. Šis skaičius yra geriausias.

– žalos ar naudos iš šių oro kondicionieriumi jonizacijos?

– Bijau, kad nesvarbu man, mano asmeninė nuomonė, nėra jokios žalos tikrai.

– Kodėl kondicionierius reikia drėkintuvą?

– Sąžiningai, split-sistemos, aš ne susitiko su drėkintuvai ir sausinimo labai gerai padeda su užgulta ore prieš lietų, kai aušinimo nereikia, bet kvėpavimas stipriai.

– Garbingas klausimas ekspertai: kondicionierių, jūs niekada nusipirkau sau?

– Kaip taisyklė, visi su oro kondicionieriumi ir standartinis. Pavyzdžiui, žemiau šešis milijonus dėl split sistema 2 kVA – tai keista. Labiausiai tikėtina, kad kokybė yra abejotina, plius foninis triukšmas, kvapai, grubus plastikas pagelsti laikui bėgant. Gamintojas vadinamas nenaudingas, nes tie patys augalai, atleidžiantis tą pačią įrangą iš metų į metus, keičiant tik pavadinimą.

  • emisijos kaina

– Apie tai, kas parametrai priklauso nuo oro kondicionieriaus kainą? Ir kas yra kaina optimalus šiandien?

– kaina pirmiausia priklauso nuo toliau įtakos projektavimo, keitiklio ar grįžtamai slenkamuoju kompresorius, papildomų funkcijų kokybę. Normalus protinga kaina – 400 eurų 2 kVA ir virš split sistemos.

– Kas, jūsų nuomone, įrenginio modelis dabar gali būti vadinamas populiarus Baltarusijoje?

– didžiausio palankumo „Mitsubishi“, „pilkosios“, „Daikin“, „Toshiba“.

  • PRIEŽIŪRA

– Kas yra neišsakyta taisykles oro kondicionavimo priežiūros kiekvienas turi žinoti, kad savininkas?

Būtina plauti pirminio valymo filtrus vidinio bloko kiek jų taršos.

– Kiek metų gali tarnauti ir oro kondicionavimas?

Yra daug veiksnių, tačiau svarbiausia – kompetentinga įrangos parinkimas ir profesinės montavimas. Tokiomis sąlygomis nuo 5 iki 10 metų.

load...