Kokios yra žvakių šviesos meditacijos privalumai?

Šiais per daug užduočių metu, tai yra įprasta, kad galėtumėte gauti išsiblaškęs. Ar jums rasti sau prarasti dėmesio savo darbo vietoje? Ar jums rasti jūsų protas klajoja įvairiomis kryptimis? Esant tokiai situacijai, mes rekomenduojame Jums kreiptis į meditaciją. Žvakių šviesos meditacija yra viena forma meditacija, kuri išlaiko savo proto Svyravimai pagal čekiu.

Kas yra Žvakių šviesa meditacija?

Žvakių šviesos meditacija yra atviro akies tarpininkavimas. Kaip rodo pats pavadinimas, šios meditacijos stilių, kurį tikimasi spoksojimas žvakių liepsna medituojant. Daug, tai yra lengviau sutelkti dėmesį į fizinio objekto, nei dėmesio mantra ar įsivaizduojamų objektų, kaip siūloma kitokia meditacija.

Kas vyksta žvakių šviesoje meditacija?

Kaip jums pradėti su meditacijos procesą, pirmiausia turite nustatyti savo vietą, kad atitiktų praktikos. Išjunkite ryškias šviesas, jei yra kokių nors. Padengti langus. Tai nėra būtina, kambarys turi būti tamsus. Idėja yra sukurti nustatyti, kad yra prastai apšviestas, bet yra patogus sėdėti. Įsitikinkite, kad kambarys yra ne normalios temperatūros arba temperatūros esate patenkintas tuo.

Dabar atėjo laikas uždegti žvakę. Sėdėti prie maždaug 50 cm atstumu nuo žvakės atstumo. Žvakė pozicija turėtų būti akių lygyje. Nepatenka į priekį, o žvelgdamas į žvakės ar ne nuosmukio. Atminkite, jūs turite, kad būtų patogu, kai žiūri į žvakių liepsnos. Jūs galite sėdėti ant kėdės. Arba galite pasirinkti sėdėti sukryžiuotomis kojomis, priešais žvakę, pasirenkant Jums patogiu.

load...

Pradėti žvelgdamas į liepsną. Kai tai padarysite, žvakė vaizdas turi užpildyti savo protą. Iš pradžių jums gali būti sunku susikaupti, ir jūsų akys gali tapti vandeningas. Tačiau išlaikyti savo žvilgsnį iki jums pasiekti ramybės būseną. Kaip jūs spoksojimas žvakė, kvėpuoti ir iškvėpkite. Kaip jums laikyti jį, lėtai rasti sau patekti į koncentracijos ir ramybės būseną.

Privalumai žvakių šviesoje Meditacija:

Žvakių šviesos meditacija padeda gerinti savo psichikos stabilumą; savo ruožtu suteikia jums jūsų turi reikia proto ramybė. Ir štai kaip!

Kaip jūsų akys yra nustatomas remiantis žvakių liepsna, jie nemato nieko nei liepsna. Esant tokiai situacijai, jūsų smegenys negauna naujos informacijos apdoroti. Tai yra jūsų akis, kurie siunčia signalus į smegenis nervai. Tačiau šiuo atveju, nėra signalo. Kaip rezultatas, vaizdai pajudėjo žvakė pradeda išnyks iš jūsų viziją. Per patirtį, o jūsų akys yra atvira, matysite tik liepsną ir nieko daugiau.

Įdomu tai, kad kiekvienas žvakių spalva išsklaido įvairių formų energijos meditacijos metu. Pavyzdžiui, balta žvakė Stick yra skirtas aiškumo vizija, indigo išminties, turkis gijimą, geltona vidinės jėgos ir pasitikėjimo savimi, apelsinų žvakė už gebėjimą išgyventi praradimą, raudona drąsos ir fizinės jėgos, rausva šiluma ir empatija ir tt

Taigi, kai jūs praktika žvakių šviesoje meditacija, galite pasirinkti žvakė remiantis tuo, ką norite pasiekti meditacijos metu spalvos.

load...

Tikimės, kad šis straipsnis tarnauja kaip pirmas žingsnis į savo žvakių šviesos meditacijos praktikos rasti vidinę ramybę. Nors ši meditacijos forma yra visiškai nekenksmingas, galite kreiptis į jogos guru patarimus dėl proceso trukmės.

Ar manote, kad žvakių šviesoje meditacija padeda jums tapti protiškai stipresnis individas? Pasidalink su mumis komentarų skiltyje!

load...