Kodėl turėčiau pasakyti „Taip!“ Modulinė metalinė Tegula?

Telefonai: 8 (029) 650-23-73 8 (017) 508-13-61 8 (017) 508-13-60 Pirminis Adresas: N Kolodishchi, Minskas, Minskas rajono, gatvės … Minskas, 5-356 produktai: Modulinė metalo Tegula (Švedija) apskaičiavimas, tiekimas ir montavimas raktų iš oficialaus atstovo Baltarusijos Respublikoje. Kokybės užtikrinimas iš gamintojo.

Stogo – tai ne tik apsauginę funkciją statybos, bet ir patikimumas, ilgaamžiškumas ir grožis pastato. Naudojant 21-ojo amžiaus ir žaliavų Europos kokybės technologijas, siūlome unikalią stogo produktą. Šio amžiaus pradžioje sukūrė iš esmės naujo tipo profilis, būtent – metalo modulinės tipo su paslėpta užrakto tvirtinimo sistema.

savybės:

– ant išorinio paviršiaus nėra tvirtinimo!

load...

– paslėptas po fiksavimo taškų lapo su ready-made skyles

Pagal varžtais visiškai pašalinti nuotėkio galimybę ir

Korozijos. Nereikia gręžti per stogo lakštų

Specialios savisriegiais;

– patogūs dydis moduliai leidžia transportuoti, vykdyti ir prijungti, nesideformuodamas plytelių lapą;

load...

– aukšto lygio (72 mm), armatūriniai šonkauliai ir lanksčios perforuota juosta (kojos) tvirtinimo lapų netaikyti temperatūros kitimas, vėjo ir sniego apkrovas įtaką, kuri leidžia lengvai kompensuoti pažeidimai santvaros sistema. Be to, aukšto profilio, imituojant viduramžių molio plyteles, stogo suteikia palengvėjimą, garsumą ir unikalų stilių;

– mažo dydžio modulis «tegula maks» 1116h700 ir «tegula minutės» . 1116h350mm padaryti stogų skaičiavimo beveik atliekų neturinti (35% viso ploto);

Visi pirmiau minėti statybos sprendimus, panaikinti išnaudojimą stogo problema, kartu su aukštos kokybės švediško plieno nuo koncerno SSAV (koncertas SSAV gamina plieno bendrovei VOLVO ), padėjo sukurti padorų produktą už modernaus mažaaukščių pastatų. Sukurtas Švedijos koncernui SSAV unikali polimerinė danga „Prelag Nova“, storis 50 mikronų, minimalus lenkimo spindulys 1.0T, maksimali temperatūra naudoti iki 100 laipsnių ir dideliu atsparumu korozijai patvirtina darbo sertifikatas garantuoja 15 metų estetinių savybių techninių savybių 40 metų.

Spalva metalo «Tegula» išskiria jį iš kitų stogų medžiagų. Jei jūs neturite pakankamai metalo ar jūs nusprendėte padaryti to, galite įsigyti metalo čerpės tos pačios spalvos ir tonas pustonis žingsnių, nepaisant to, kad praėjo kiek laiko.

load...