Kleopatros grožio paslaptys

Kleopatra ateina iš graikų kilmės ir yra žinomas dėl savo grožio ir Flawless odą. Jos grožio paslaptis buvo ištirtos ir išsamiai studijavo ir pristatome šias paslaptis iš po dingo eros, nes jie yra labai svarbūs šios dienos.

Karalienė Kleopatra Grožio paslaptys:

1. Ji mėgo naudoti medaus ant veido, nes jo kovos bakterijų savybės.

2. Ji plauti savo veidą kelis kartus per dieną, naudojant aliejaus ir kreida arba naftos ir kalkių.

3. Ji naudojama skalavimo veidą su obuolių sidro actas.

load...

4. Imbieras, stibio, Galman, svogūnai, žąsų riebalai, terpentino ir kt buvo kai iš daugelio odos priežiūros produktų, naudojamų karalienės Kleopatros odos priežiūros režimą!

5. Jūros druskos pilingas buvo natūralus šveitimas ji naudojama pleiskanomis savo kūną ir veidą.

6. Karalienė Kleopatra naudojamas Pink vanduo padaryti spuogas ženklai išnyks.

load...

7. Natūralus nagų lakas, naudojamas karalienė Kleopatra buvo Chna, kuri suteikia nagai yra puikus rausvai rudos spalvos.

8. Ji naudojama chna ar kadagio uogų, naftos ir dviejų nenustatytų augalų mišinys dažo plaukus. Be šių, alyvuogių aliejus buvo naudojamas praturtinti plaukų tekstūrą.

9. Kleopatra Grožio paslaptys – Pienas:

Ji pridūrė, Negyvosios jūros druska su savo vonia su eteriniais aliejais ir aromatinių gėlių stresą ir padaryti jos oda švyti! Ji naudojama pieno maudytis. Vitaminai A ir E pieno veikė kaip antiseptikas per daug. Ji taip pat sumaišyti Milk su alyvuogių aliejumi jį naudoti kaip drėkinamąjį kremą.

10. Kalbant apie kvepalų yra susirūpinęs, ji myli rožių ir jazminų kvapai.

11. Agurkas, guma, naftos ir Sycamore sultys, sumaišyti su virtomis ir susmulkintų kaulų konkretaus paukščio buvo naudojamas karalienė Kleopatra kaip depiliacinis kremas.

12. Ji kramtyti kvėpavimą lengvinančių pastilės išvengti blogas kvapas.

13. Granulės ceratonijos ir kai eterinių aliejų buvo naudojamas siekiant užkirsti kelią bet kokios kūno kvapą.

14. Raudona ochra ir riebalų sumaišomi buvo nuspalvinti savo lūpas ir Salierų ir kanapės buvo derinami ramina akis. Stibis sulfidas buvo juoda cheminės ji naudojama, kad jos akys, antakiai ir jos blakstienos tamsiai;

15. Daugelis vis dar naudoja šį populiarų receptą atsikratyti įdegis net ir šiandien. Gerti po 1 puodelį žalios vynuogės ir 1 šaukštą medaus. Sumaišykite jį kartu ir taikyti ant odos. Palikite jį 15 minučių pašalinti įdegį.

Tikiuosi, jums rasti šį straipsnį įdomu. Atlikite šiuos kasdienį grožio paslaptį gauti spindinčią odą kaip Kleopatros.

Šaltiniai: 1, 2, 3, 4

load...