Kipras. Protaras ir Limassol

Protaras

Valandos kelio automobiliu nuo Larnakos tarptautinis oro uostas, į rytus nuo Aja Napa, Protaras yra nedidelis kurortinis miestelis. Su savo taikią atmosferą taip smarkiai skiriasi nuo kitų kurortų Kipre. Sparti turizmo pramonei nebuvo paveikti Protaras idilišką vienuma nuo miesto triukšmo ir šurmulio, tikriausiai todėl, kad kurortas yra populiarus tarp pačių Kipro. Čia rasite puikių smėlio paplūdimių, mažų, neturinčius prieigos prie jūros įlankose su uolų ir patirti nuostabų aušros, žiūri kaip pirmųjų pigus skrydziai spindulių ryto saulės auštant atsispindi Švarus vandenyse Viduržemio jūros.

Pafosas

Romos imperijos laikotarpio Kipro, Paphos (Pafos) kapitalas yra įsikūręs pietvakarinėje salos pakrantėje. Būtent čia, netoli Paphos, toje vietoje, kur, pasak legendos, jūros putos ant kranto gavo meilės ir grožio deivė Afroditė. Šiandien Pafos ir jo apylinkės tapo svarbus turizmo centras, Kipro, puikių viešbučių ir paplūdimių. Larnaka Larnaka sukūrė vietą, kur kažkada buvo Kition – seniausias pasaulyje miestas, kuris, kaip sako Biblija, kurį įkūrė Nojaus anūkas. Larnaka yra pigus skrydziai i dublina vizitinė kortelė Finikudes krantinė, kuri siūlo puikus vaizdas į marias su daug jachtų ir valčių. Tai gražus ir neskubantis pasivaikščiojimas, kur galima sėdėti jaukioje tavernoje ar restorane ir mėgautis nuostabiais vaizdais į jūrą.

load...

Yra priežastis, kodel Limassol (Lemesos) laikomas smagiausiu miestu. Čia yra tavo kitokio pobūdžio festivalių gražiausių kuri yra vyno šventė, skirta globėjas vyno Dionisas. Festivalis trunka keletą dienų, kurių metu Pramogos pasirodymai, dainavimas pigus skrydziai i maskva ir šokiai, kartu su vietos vyndariai gydo festivalio dalyvių su vynu. Vidutiniškai trečdalis Kipro svečias praleidžia laiką mėgautis saule ant smulkių paplūdimiai pranešimų įlankos. Tai trunka poilsiautojai ir žiemą, kai kiti kurortai sezono pabaigos.

Napa Aja

Aja Napa (Agia Napa) reiškia „šventą mišką“. Nuo mažų žvejybos kaime populiarus jaunas, aukštos klasės kurortas po to, kai tapo 1974. Kipre, užimanti netoliese Famagusta – Kipras, labiausiai lankomas miestas, pateko Turkijos okupuotoje zonoje. Aja Napa garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, didžiausias vandens parkas, jūrų muziejus, ir tiesiog čia yra geriausias paplūdimys Kipre.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *