Kilian – prabanga kvepalai prekės iš Paryžiaus

Kilian yra prabanga kvepalai prekės iš Paryžiaus, kuri priklauso Kilian Hennessy. Kilian buvo pradėta 2007 metais, gamina kvepalus ir prabangos prekes. Šis ženklas skatina ekologija ir tvarumą, taigi, naudoja Daugkartinė, pakartotinio naudojimo pakuotes. Šis ženklas turi daug kvepalų į savo kolekciją, kuri ateina su karališkosios ir prabangioms pakuotėms.

Top 10 Kilian kvepalų:

Leiskite mums turėti 10 geriausių Kilian kvepalų žvilgsnis.

1. Dangaus Skonis Kilian vyrams:

Iš dangaus skonis yra specialiai pagaminti vyrams išlaikyti juos atnaujinamas visą dieną. Tai lengvas aromatas, remiantis žalios Fougère aromatais. Tai aromatas buvo pradėta 2007 metais, tai yra iš ąžuolo samanos, gintaro, bergamočių kvapas, rožė, plekšnė, levandų, pačiulių, Afrikos apelsinų žiedai, pelargonija, Vanille ir Tonka pupelių.

2. Atgal į Juodosios Kilian moterims ir vyrams:

load...

Pirkti Atgal į Juodosios Kvepalai ₹ 81,230.00 @ www.amazon.in/back-to-black-perfume

Atgal į Black Kilian kvepalų moterims ir vyrams buvo pradėta rugsėjo 2009 Tai aromatas idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Jis turi natos iš medžio, gintaro, medaus, vaisių ir tabako natos bergamotės, šafranas, kardamonas, ir saldus prisilietimas aviečių. Tai turi labai sudėtingą aromatą ir ateina juodos Buteliukas 50 ml.

3. Cruel Intentions Kilian moterims ir vyrams:

Cruel Intentions pagal Kilian turi Oriental woody aromatas. Tai aromatas idealiai tinka tiek moterims, tiek vyrams. Ji buvo pradėta 2007 m.

Tai aromatas turi natos bergamotės, rožė, Afrikos apelsinų žiedų ir violetinė; vidutinio pažymi, guaiac medienos, agarwood (Oud) ir papirusie, ir bazinių banknotų sandalmedžio, Styrax, Vanille, vetiverijų, muskuso ir Castoreum.

4. Ryšiai Dangereuses Kilian moterims ir vyrams:

Pirkti ryšiai Dangereuses Kvepalai ₹ 89,548.00 @ www.amazon.in/liaisons-dangereuses-perfume

load...

Ryšininkai Dangereuses iš Kilian turi Chypre vaisių aromatas. Tai aromatas idealiai tinka tiek moterims, tiek vyrams. Ji buvo pradėta 2007 metais, tai aromatas yra svarbiausias pastabas juodųjų serbentų, kokosų, persikų ir slyvų; natos snapučio, rožė, cinamono ir ambreto (muskuso dedešvos), ir bazinių pažymi, sandalmedžio, ąžuolo samanos, miškinis Notes, vetiverijų, muskuso, vanilės ir.

5. Kelionės į Šanchajų:

Kelionės į Šanchajų yra prieinama supakuota rinkinys, kuris apima sidabro kelionės aerozolių ir vieną 7.5ml purškimo buteliuką. Kiekvienas iš kvepalų skiriasi:

  • Šviežia Harmonija yra Bambuko harmonija, vandens kaligrafijos ir gėlių nemirtingumo
  • Gėlių Harmonija yra preliudija į meilę, ryšiai Dangereuses ir Good Girl Gone Bad
  • Saldūs Harmonija yra Sweet Redemption, meilė ir draudžiama Žaidimai
  • Miškinis Harmonija yra Atgal į Black, tiesiai į dangų Ir iš Sin City

6. Muskusas Oud Parfumuotas Vanduo atliko Kilian:

Muskuso Oud Parfumuotas Vanduo atliko Kilian yra labiausiai malonus aromatas. Tai iš „Arabian Nights“ kolekcijos Kilian. Tai turi kvapą, kuris yra egzotiškas, galingas, elegantiškas, sudėtinga dar patogi.

Tai turi pastabų Kalendrų, kipariso, bulgarų rožės, pelargonija, Dovana, citrina, mandarinas, kardamonas, romas ekstraktu, smilkalais, Oud sutarimu, muskuso sutarimu ir pačiulių. Tai seksualus aromatas tvyro visą dieną.

7. Gėlių nemirtingumo Eau de Parfum by Kilian:

Pirkti Gėlių nemirtingumo Kvepalai ₹ 32,499.00 @ www.amazon.in/flower-of-immortality-perfume

Nemirtingumo Eau de Parfum Gėlių pagal Kilian turi galią užburti savo sielą ir kad ji atrodo nemirtingi. Tai turi dievišką aromatą persikų žiedų.

Gėlių nemirtingumo turi pastabų Juodųjų serbentų pumpurų, frezijų, vanilė, kvapiosios pupelės, vilkdalgiai, rožės krištolas, baltas persikų ir balta muskuso.

8. Smilkalai Oud Eau de Parfum by Kilian:

Smilkalai Oud Parfumuotas Vanduo atliko Kilian yra iš „Arabian Nights“ kolekcijos. Smilkalai Oud turi pastabų Gvatemalos kardamono, Indijos papirusas, Somalis smilkalų (naftos ir absoliučius), sandalmedžio, makedonų oakmoss, metilo pamplemousse, Virdžinija Kedrų, indoneziečių pačiulių, rožinių pipirų, turkų rožė, Egipto snapučių, ispanų Cistus labdanum ir muskusus.

9. Rose Oud Parfumuotas Vanduo atliko Kilian:

Rožė Oud Parfumuotas Vanduo atliko Kilian turi kerintis rožių kvapas, kuris yra per moteriškas. Rožė Oud turi pastabų Oud, šafranas, Turkijos rožė ir kardamonas.

10. Saldūs Išpirkimo Parfumuotas Vanduo atliko Kilian:

Saldūs Išpirkimo Parfumuotas Vanduo atliko Kilian turi viliojanti, bet galingas aromatas. Tai turi vanilės, miros, opopanax, apelsinų žiedų, Benzoin ir smilkalų.

Ar bandėte nors iš šių prabanga Kilian kvepalų? Leiskite mums žinoti komentarus skyriuje žemiau.

load...