Kiek veiksminga Arbatmedžio aliejus Rosacea?

Ar jūs kenčia nuo rosacea? Ar Jūs pavargote bando skirtingus vaistus gydant būklę? Tada arbatmedžio aliejus yra kažkas jums gali atrodyti iki.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Laikyti svarstymas!

Rožiniai spuogai – Apžvalga

Rožiniai spuogai yra odos būklė, kuri pasižymi veido paraudimas, spuogeliais ir patinimas. Tai liga išlieka viena iš labiausiai nesuprastas ir klaidingai diagnozuojamas sąlygomis šiuo metu (1). Be to, neatrodo, kad būtų daug tyrimų vyksta išsiaiškinti tikrąją priežastį ir puikus sprendimas šią sąlygą, priežastis yra ta, kad jis nėra pavojingas gyvybei liga.

Tačiau daugelis sveikatos ekspertai mano, kad rožine yra iš gyvybei pavojingo sąlyga, kad asmuo gali būti kenčia viduje nuoroda. Sąlyga galiausiai tikimasi išeiti labai netolimoje ateityje. Taigi, rožinės turėtų būti žiūrima kaip stiprus įspėjimo.

load...

Galimas Sveikatos problemos Asmuo kenčia nuo rosacea galėjo

Oda yra didžiausias organas organizme, ir ji visada atskleidžia, kas vyksta viduje jūsų kūno sistemos. Jei jūsų oda atrodo sveika ir elastinga, tai reiškia, kad vidinis veikimas veikia gerai. Tuo pačiu metu, jei jūsų oda yra infekuota arba ligoti, tada, tai yra ženklas, kad kažkas iš tikrųjų yra ne teisė viduje. Pasak sveikatos specialistų, rožinės atskleidžia tikrąją būklę jūsų kūno. Čia yra keletas galimybių:

  • Rožiniai spuogai rodo prastą imunitetą, taigi, žmonės, kenčiantys nuo šio odos būklę dažniausiai yra pirmieji gauti nukentėjo nuo gripo ar šalto virusu.
  • Rosacea pacientai turi maisto jautrumą dėl maisto tipų skaičius ir kenčia nuo žemo lygio energijos (2).
  • Jūs taip pat gali nukentėti nuo kitų gyvybei pavojingų sąlygų, pavyzdžiui, padidėjęs cholesterolio kiekis, aukštas kraujospūdis ir trigliceridų koncentracija.
  • Rosacea jaučiančių sunku mesti papildomų svarų ir paprastai nutukę.

Tiesmukai tariant, jei jūs kenčia nuo rožinės ir šiuo metu ieško sveikas, jūs stovite gerą galimybę gauti vieną iš šių sveikatos problemų artimiausiomis dienomis.

Kombinuotas vidaus ir išorės gydymas

Vidiniai vaistai ir aktuali kremai ir losjonai yra ne visada veiksmingos kontroliuojant rosacea simptomai. Štai kodėl jūs turite sujungti narkotikų gydymą vaistažolių terapija, kad jūs galų gale gauti atleidimą nuo šio erzina sveikatos problema. Teisė derinys apima mažiau vaistų vartojimą ir daugiau naudoti žolelių terapija.

Arbatmedžio aliejus rožiniams spuogams gydyti

Ar arbatmedžio aliejus geras rosacea? Arbatmedžio aliejus yra žinomas dėl abiejų savo priešuždegiminių ir antiseptinių savybių ir žudo mikrobus, kurie yra atsparūs reguliariai nustatyta antibiotikų kaip vankomicinu ir meticilinui (3). Aliejus yra pakrautas su 100 komponentų, įskaitant alkoholių, pvz seskviterpenų, monoterpenų ir kiti, pavyzdžiui, terpinen – 4-olis, kurie sukelia antimikrobinį veiklą.

Arbatos medžio aliejus veikia negailestingai prieš erkių ir yra prieinama bloknotai, šampūnai, muilas ir tepalai (4). Gydytojai rekomenduoja naudoti arbatmedžio aliejus servetėlės ​​ant veido po naudojant juos dangteliai. Rezultatai yra gana gera, ir jūs galite pamatyti į paraudimas ant skruostų sumažinti.

load...

Jei naudojate arbatmedžio aliejus tiesiai ant pažeistos vietos, naudokite vatos tamponu užtepkite kelis lašus šio aliejaus. Aliejus taip pat sukelia alergijas, ir todėl turėtų būti naudojamas praskiestas forma, jeigu prašymas sukelia dirginimą.

Patarimai geresnių rezultatų

  • Jūs turite naudoti arbatmedžio aliejus pirmiausia kaip vietiniam gydymui rožine. Išgėrimo gali padidinti sisteminės absorbcijos kurio galimo šalutinio poveikio riziką.
  • Laikykite savo odą gerai hidratuotas ir sveika gerti daug vandens.
  • Reikėtų vengti tam tikrų trigeriai tokie kaip šokoladas, alkoholis, veido šveitikliai, mankšta, šaltas oras, dušai, saunos, karštų vonių, kvepalų, tradiciniais makiažas, karštiems gėrimams, saulės poveikio, aštrus maistas ir kortikosteroidais.

Dabar nėra reikalo skubėti į rosacea gydymo gydytojas, tiesiog namo arbatos medžio aliejaus butelį. Ne tik tai natūralu, bet tai taip pat yra saugus naudoti vaikams ir suaugusiems. Ar jūs kada nors naudoti arbatmedžio aliejus rosacea? Ar dalintis savo patirtimi su mumis komentuojant žemiau.

load...