Kas yra Ošo meditacija ir kaip tai praktikuoti?

Jūs esate savo šviežiausius geriausia rytais. Kada nors susimąstėte, kodėl? Tuo kiekvienos dienos pabaigoje, išskyrus gražu išnaudota nuo dienos darbų, anglies dioksido atmosferoje didėja, lygiai daro jums nuobodu ir svajinga. Kadangi rytais, deguonies lygis yra iki, todėl jums perspėjimas. Ta pati logika veikia jūsų kūno. Padidinti deguonies kiekį Jūsų organizme, ir jums yra aktyvuota. Osho meditacijos padės jums, kad ir čia, kaip jūs tai darote.

Galbūt girdėjote apie Osho, tačiau nėra visiškai tikri, kas tai yra. Nesijaudinkite, jis yra padengtas čia jums. Skaityk…

Kas yra Osho?

Ar flip flop su spalvinga styginiams ir šiaudų motina bazinės pop į savo galvą, kai jūs skaitote pavadinimą Osho? Na, jūs turite būti įdomu, jei ten yra tarp madingiausių Osho chappals ir Osho jungtis. Yra! Osho yra dvasinis guru Rajneesh Sobriquet, garsėja savo mokymams laisvos pilietiškumo. Ošo chappals buvo pirmą kartą pagamintas jo ašrame Puna.

Rajneesh gimė Madja Pradešo 1930, ir jis pasiekė nušvitimą ties 21. He amžiaus paėmė vardą Osho, kuris reiškia vandenyno patirtį. Jis tikėjo, tirti ir nagrinėti protą ir skirtas išorei patirtimi. Jis davė pamokslus būdama beribė, o ne atsižvelgiant save rimtai. Mumbajus buvo jo vieta ilgą laiką, kol jis persikėlė į dabar garsaus Osho Tarptautinės meditacijos Resort, kur pasekėjų iš viso pasaulio atvyksta įsiurbti Ošo mokymu. Tuo Puna ašrame, diena prasideda su Dinaminė meditacija. Žemiau mes jotted už jus procesą.

load...

Ošo meditacijos Technika

Osho meditacijos skyla kliūtis, įkalinti jums ir sudūžta juos suteikti jums laisvę ir ramybę. Ar ne jūs nori jį išbandyti? Mes nebus išsaugoti jūs laukiate daugiau! Patikrinkite žemiau esančią tvarką.

  1. Kvėpuoti
  2. Paleidimas
  3. Mantra
  4. Stebėti

1. Kvėpuokite

Kaip Jūs dažniausiai kvėpuojame? Ar tai lėtas ir pastovus arba greitas ir trumpas? Tai priklauso nuo jūsų emocijų ir fizinės veiklos. Dauguma laiko, jums vargu ar suvokia savo kvėpavimą. Jis eina natūraliai. Bet čia, jūs surinkti visą savo jėgą ir kvėpuoti galingai. Ji turėtų būti gilus, intensyvus, ir greitai. Jūs nebūtinai turite sekti bet kokią konkrečią ritmą, tačiau įsitikinkite, kad jums pabrėžti ant iškvėpimą.

Užpildykite savo plaučius orą iki taško, kur jūs manote, kaip kvėpavimas. Jis nebus prasmės tol, kol jį išbandyti. Įsiminti paskutinį kartą buvo taip kruopščiai apsėstos darai kažką, kad jūs jausitės vis ją. Tas pats atsitinka čia. Perkelkite savo kūną fiziškai padidinti energiją ir išlaikyti kyla ją kvėpuojant.

Atgal į TOC

load...

2. Atleiskite

Dabar ši dalis yra nuostabu. Su visais energijos susikaupė savo kūno, ką manote jūs su juo daryti? Atleiskite, ir jausti spaudimą eiti. Atlaisvinkite ir išreikšti save. Tai reiškia, kad priklausomai nuo to, kokiu būdu norite, be jokių draudimų. Jūs galite pereiti visiškai pamišęs. Šokti, jei jūs manote, kaip ji, ar dainuoti. Arba tiesiog šokinėti, squealing juoko. Nesijaudinkite apie tai, ką kiti gali galvoti. Atleidžiami ir nustatyti sau nemokamai. Nelaikykite savo emocijas atgal – rėkti, verkti, arba jei turi šaukti. Užpildykite vietą su savo buvimą. Laikyti juda, likti aktyvus, ir neleiskite savo mintis, kad jūs darote kitaip. Sąmoningai išliejo, išprotėti ir jaustis visiškai.

Atgal į TOC

3. Mantra

Su energijos kicking savo kūno, jausite exhilarated. Pakelkite rankas virš galvos ir pradėti šokinėti. Kaip jums tai padaryti, pasakyti mantrą „hoo“ kaip garsiai ir giliai, kaip įmanoma. Šokinėti aukštyn ir žemyn, ir kiekvieną kartą jums žemę ant kojų, pajusti savo dubens sritį garsą. Stumti save ir šokti tiek, kiek galite. Duoti tai Jūsų visus ir toliau iki jums išnaudoti sau visiškai.

Atgal į TOC

4. Laikykitės

Po energingos šokinėja, sustabdyti ir tapti statiška Kokioje padėtyje esate. Negalima būti susiję su jūsų organizmo vietą. Negalima, bet kokiomis priemonėmis, judėti. Šiek tiek trūkčioti arba sąmoningas atsipalaidavimas bus sugadinti energijos srauto poveikį. Stovi kaip skulptūros ir po poveikio, ką padarė jaučiasi. Tegul jis užsidegs savo kūną su ekstazio ir supratimą.

Vidaus darbu jūsų kūnas bus sukrėsti tave ir padaryti jums nudžiugęs su savo grynumo. Švęskite realizacijos su meile ir dėkingumu. Išreikškite savo laimę šokių ir dainavimo. Jauskitės gyvas ir išlaikyti gyvą dvasią aukštyn ir vyksta visą dieną, kol atjauninti ją kitą dieną per tą patį procesą.

Visas šis procesas užtruks valandą, ir tai yra geriausia, jei jūs mokyti pagal kurio Osho Professional saugus ir geriausių rezultatų. Kaip supratau anksčiau, meditacija veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte savo arba su grupe žmonių.

Atgal į TOC

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Kaip man pasiruošti Osho meditacijos?

Paruošiamas visiškai pasitikėdami procesą, o ne nerimauti rezultatais.

Kokie žmonės ateina į Osho ašramą Puna?

Žmonės iš daugiau nei 100 šalių ateiti į ašrame. Jie iš visose gyvenimo srityse.

Paleisk grandinių įrišimo jums ir išreikšti savo jausmus ir emocijas laisvai. Naršyti savo vidinį pasaulį, suvokti ją ir gyventi labiau patenkinti gyvenimu. Osho meditacijos, sukūrė moksliškai per tam tikrą laikotarpį, leis jums mesti savo draudimų ir palikti jums neperkrautas patirti gyvenimą aistringai ir intensyviai. Nėra pusė rūpesčių su Osho. Tai yra pilnas meilės ir energijos. Išbandykite ją, ir jums bus išsiaiškinti.

load...