Kas yra kosminės energijos meditacija ir kokia jos nauda?

Ar jums rasti jūsų gyvenimas netvarkingai? Ar jūs nuolat jaučiatės kažko trūksta jūsų gyvenime, bet negali išsiaiškinti, kas tai yra? Kartais mes jaučiame įstrigo gyvenime, ir, atrodo, nėra jėgos, šioje žemėje, kad būtų galima padėti mums.

Ir tai, kai jums reikia pradėti praktikuojančių kosminės energijos meditaciją! Jis turi magišką gebėjimą keisti savo gyvenimą į gerąją pusę! Norite sužinoti daugiau apie tai? Tęskite skaityti!

Kas yra kosminės energijos?

Kosminis energija yra gyvybinė jėga, kuri yra išvis visur. Ji yra kosmose, tarp galaktikų, molekulių ir erdvėje. Labai svarbu išlaikyti mūsų gyvenimo tvarką ir išplėsti savo sąmonę. Kosminės energijos gauna būdamas taikoje su savojo aš ir gyvena šiuo metu. Palaima yra pagrindinis bruožas kosminės energijos. Tai dvasinė būsena, kuri sujungia taiką, meilę ir džiaugsmą.

Kosminės energijos yra visų mūsų veiksmų, reakcijų į situacijas ir funkcijų visuma pagrindas. Mūsų organizmas gauna tam tikrą kosminės energijos kiekį, kai mes esame miego, visiškos tylos ir ramybės. Kosminės energijos yra labai svarbi dėl šių priežasčių:

load...
 • Siekiant išlaikyti tvarkingą gyvenimą
 • Vadovauti laimingą ir sveiką gyvenimą
 • Norėdami gauti žinių
 • Visiškai įtraukti į visų gyvenimo situacijose
 • Išplėsti mūsų sąmonę

Kas Religija ir filosofija Pasakykite:

Kaip per induistų filosofija, ši energija yra žinomas kaip Kašmyro šaivizmas arba dvasinė energija arba Prana. Kosminis energijos Manoma, kad Kundalini šaltinis. Tam tikrų naujų Amžius autoriai nurodo šios energijos kvantiniu nulis dulkių energijos taško ir kaip orgoninė energija energijos.

Privalumai kosminės energijos Meditacija:

Mūsų kūnas ir protas yra apsuptas su energetikos srityje, kuri yra maitinama kosminės energijos. Tai teigiama energija visada padeda fizinės, psichinės ir dvasinės savarankiškai gijimą. Kosminės energijos sumažina negatyvumo, AIDS visiškai gijimą ir sukuria harmoniją gyvenime. Fizinių nauda kosminės energijos, yra išvardytos žemiau:

 1. Kosminės energijos palaiko kraujotaką reguliavimą ir sumažina stresą ant širdies.
 2. Kosminės energijos padeda sumažinti kortizolio ir laktatų koncentracija organizme. Tai yra dažnai susijęs su psichikos stresą.
 3. Kosminės energijos padeda pašalinti laisvuosius radikalus iš organizmo.
 4. Kosminės energijos daro stebuklus gydant visas psichologines problemas, pavyzdžiui, nerimas, dirglumas ir depresija.
 5. Kosminės energijos pagalba gydant širdies ir kraujagyslių ligų ir stiprina atsparumą odos.
 6. Kosminės energijos padeda pagerinti atminties funkciją. Ji vaidina puikiai vaidmenį stiprinant psichologinį savęs remiant savirealizacijos ir atjauninimo jausmus.

Kosminės energijos ir meditacija:

Yra gausu kosminė energija kosmose. Ši energija gali būti channelized naudojant čakras, kvėpavimo pratimus ar energijos gijimą. Tačiau geriausias ir paprasčiausias būdas įsigyti šią teigiamą energiją yra per meditaciją.

 1. Kosminės energijos patenka į mūsų kūną su protu. Meditacija padeda mūsų protas turi būti ramus ir sutelktas gauti šią kosminės energijos.
 1. Daugeliu asmenų, čakros gali būti iš dalies uždarytas didžiąją laiko dalį dėl psichikos ramiai, pavyzdžiui, stresas, nerimas, baimė, neigiamų emocijų ir rūpesčių. Kosminės energijos patenka mūsų sistemą per čakras ir remia individualų energijos lauką kūno.
 1. Per meditaciją, protas ir kūnas yra linkęs tapti viena. Tai daro fizinę ir dvasinę savarankiškai pasirengę priimti kosminės energijos ir AIDS kosminės energijos gijimas.
 1. Ekspertai rodo, kad kosminis energijos taip pat gali būti channelized per meditaciją. Ši meditacija suteikia ramybę proto ir plėtoja vidinę ramybę. Kai protas yra ramus, jis gali gauti kosminę energiją.
 1. Sutelkiant dėmesį į kvėpavimo per pagrindinę čakrą ir sugeria energiją iš žemės, bus galima padidinti kūno energiją per trumpą laikotarpį.
 1. Reiki veikia nuo susipažinimo kosminės energijos ir energijos vidaus, taip pat principu. Tai dar vienas puikus būdas gauti kosminės energijos per meditaciją.

Trumpai tariant, jis gali daryti išvadą, kad kosminė energija gali būti jaučiamas ir gavo per reguliariai praktika meditacijos.

Ar jums praktikuoti kosminės energijos meditacija? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarų skiltyje!

load...
load...