Kas yra elektrinis židinys?

Elektros židinys yra paprasta struktūra, tik galios reikia jo veikimą, tai yra daug pigiau nei „Real“ ugnies …

Trūkumai klasikinių medienos deginimas židiniai yra ne daug jie neturi išlaikyti šilumą po degimo ciklas yra baigtas, jie negali būti vadinami pigūs šildymo prietaisai – netgi priešingai, veikia jiems reikia tinkamai prižiūrėti ir valyti kaminą, degalų. Žmogui, kuris norėjo spirgučių gaisro namuose, visa tai – ne problema. Tik vienas trūkumas medienos gaisro galite tikrai kelią „padaryti“ namų ugnį: tai yra sudėtingas įrenginys, kuris reikalauja daug kaminų prietaisus ir remontas net pastatą, darbų. Be to, atsižvelgiant į daugiabučio namo apskritai bute yra beveik neįmanoma nustatyti normaliąją ugnį – nes kamino. Iš šios situacijos ilgą laiką jis neturėjo – bet tik tol, kol šildymo įrenginių rinka neatrodo patogus ir neįtikėtinai praktišką naujovę – elektrinis židinys.

Elektrinis šildytuvas labai paprasta struktūra, jos veiklai reikalingas tik maitinimo, kaip ir bet kokios buitinės technikos galia, tai yra daug pigiau nei „Real“ židinio įrengimo šio židiniu, taip pat yra paprastas ir nereikalauja jokių specialių žinių.

Elektrinis židinys ir sudaro elektrotopki portalo (rėmas). Elektrotopka apima metaliniu korpusu ir dekoratyvinę langą, už kurio prasideda, kai ritmas „gyvai“ gaisro – sugebėjimą modeliavimas, kuris sukuria degimo iliuziją – su logiško medienos, liepsnos karščio. Portalas yra fasadas rėmas šaudymo: dėka kadravimo židinys į kambario interjerą ir atrodo visiškai baigtas. Elektriniai židiniai gali veikti dviem režimais: šildymo režimas židinys tikrai šiltas, todėl labai apčiuopiamos naudos, dekoratyvinis režimu lango imituoja deginimas, ir jie patys yra židinys šalta – yra tik išorinis poveikis. Kai veikia šildytuvas šildymo režimu (arba veidrodį, atspindinti šilumą) paskirsto šilumą tolygiai aplink židinys – ir tokiu būdu dėl elektrinio šildytuvo efektyvumą yra lygi radiatoriaus. Iš elektriniai židiniai daugiausiai, ir energijos suvartojimo efektyvumas – priešingai, yra labai maža, o taip pat niekas negali būti priskirtas prie šių įrenginių privalumų. Susijusių su tiesioginio valdymo elektros židiniai, moderniausios modeliai turi termostatą, kuris leidžia jums reguliuoti šildymo laipsnį. Be to, yra modeliai su „protingo“ kontrolės, kuri leidžia nuotolinio valdymo židinys, taip pat nustatyti temperatūrą, kad ji turi remti visą laiką, reguliuoti vizualinį įvaizdį deginimas, jos intensyvumas ir net liepsnos spalvą.

load...

 

 

Registracija

Nors elektrinis židinys įterpia dėl prietaiso vienodumo tokia kaina skiriasi viena nuo šiek tiek kito, klirensas židiniai apskritai gali pakeisti kainą kelis kartus. Pigiausias variantas – iš plastiko ar sintetinių plokščių, medžio imitacija, brangiausių portalas – natūralaus medžio, keramikos, marmuro, akmens, ir derinių aukščiau išvardintų medžiagų su specialia tvirto stiklo, vitražų elementai, iš dekoratyvinių akmenų ir medalionai įvairovė. Be to, yra mažiau paprastųjų, bet daugiau praktinės medžiagos portalų gamybai, pavyzdžiui, išlieti marmuro, susidedantis iš marmuro lustai, sakų rišamųjų medžiagų ir dažiklių, kad, gaunant norimą atspalvį. Gamybos proceso gamybos lieto marmuro gali kamino portalus be matomų siūlių ir sujungimų. Tačiau registracija rėmo neapsiriboja siaura asortimentą karščiui atsparių medžiagų, kaip yra šiuo atveju tradicinių židiniai: nuo šildytuvas korpusas yra beveik nešildomas, yra naudojami praktiškai visi apdailos medžiagas portalo gamybai. Tik medienos atveju jums reikia, siekiant užtikrinti, kad ji tinkamai išdžiūvęs ir apdorojimo impregnuoti stabilizuoti junginius išvengti įtrūkimų ateities (su atsitiktiniais aukštesnei temperatūrai ir greitas vėsinimas).

load...

Formos ir dizaino elektros židiniai gali būti: klasikinė (įterpti su portalo kadro, pasvirusi nuo sienos), imituoti tradicinių anglų židinys; stovinčioje – dažnai be portalų, ant kojų, didelių gabaritų; pastatytas – šiuo atveju, degimo panelė pastatytas Į dėžę, baldų rinkinio ar net sienos. Klasikinis židinys atrodo puikiai į kambarį kartu su tradiciniais baldais; stovinčioje židiniai yra panašaus stiliaus į senosios geležinės krosnies, todėl atrodo labai bohemiškas; built-in elektros židiniai – šiuolaikinės versijos, aptakus ir stilingas.
 

load...