Kas yra ADA (Amerikos diabeto asociacijos) dieta?

Kas yra ADS?

Amerikos diabeto asociacija yra Amerikos pirmaujanti ne pelno organizacija, įkurta 1940 metais, pirmiausia su Atliekant tyrimus diabetas ir teikti atitinkamą informaciją ir propagavimo tikslas. Šios organizacijos misija yra prevencija ir gydymas nuo diabeto, o pagerėjimas apie cukriniu diabetu sergantiems pacientams gyvenimą.

Amerikos diabeto asociacija aktyviai dalyvauja finansuojant tyrimus, išduoti leidinius ir teikti informaciją apie diabetu pacientams, jų šeimoms, sveikatos priežiūros specialistams ir visuomenei.

ADA Dieta:

Su kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje tikslo, ADS dieta rekomenduojama American Diabetes Association specialiai diabetikams. Skirtingai nuo kitų dietų, ši dieta neturi laikytis griežtų ir regimented planą. Tai tik vietos ribą kasdien suvartojamų kalorijų iš cukriniu diabetu sergantiems pacientams, taip pat riboja tam tikrų maisto produktų, pavyzdžiui, vaisių, alkoholio ir kepti maisto vartojimu.

Ši dieta skatina vartojimą reguliuojamų kiekiu angliavandenių, riebalų ir maisto daug perdirbtų angliavandenių. Ji rekomenduoja kasdien suvartojamų kalorijų iki 1600 iki 2800 kalorijų. Moteris pacientams pasiūlė mažesnę spektro vidutinio nuotolio kalorijų o vyrai yra siūloma vartoti vidutiniškų kalorijų.

load...

ADA Dieta planas:

ADA dieta veikia kaip diabetikams vadovas suteikiant jiems galimybę pažinti kokybę ir kiekybę maisto, jie turėtų suvartoti. Tai reiškia miltų planavimo, pavyzdžiui, angliavandenių skaičiavimo ir glikemijos indeksą. Teisė miltai planas padės pagerinti kraujo spaudimą, gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje, be to išlaikyti idealų kūno svorį. Cukriniu diabetu sergantys pacientai turėtų būti papildomų atsargūs išlaikyti pusiausvyrą tarp jų maisto ir insulino vaistus, kurie turi būti papildyti reguliarios mankštos valdyti savo gliukozės kiekį kraujyje.

Sveika mityba skiriasi nuo asmens ir nėra ypač dieta, kuri tinka visiems diabetu sergantiems pacientams. Iš esmės maisto produktų, kad yra daug mineralų, baltymų ir skaidulų yra linkusi perdirbtų maisto produktų. Sveika mityba, todėl apima maisto produktų, pavyzdžiui, įvairių:

 • Vaisiai ir daržovės
 • Pilno grūdo
 • Neriebalinės pieno produktai
 • Liesa mėsa
 • Žuvis
 • Vištiena

Kadangi toliau yra iš ADA dietos plano pavyzdys

 Pusryčiai Apie 45 gramus mėsos arba mėsos pakaitalo, 1 uncijos kiaušinio baltojo omleto, 2 kviečių skrudinto riebalų su be riebalų be margarino ir nugriebto pieno puodelio arba 6 uncijos mažo riebalų jogurto.
Pietūs Kepta sūrio sumuštinis ant visko kviečių duonos, 11 – 4 puodeliai kubinio vandens meliono ir stiklinio nugriebto pieno arba ½ puodelio vištienos salotų su pjaustytų pomidorų ir kitų daržovių bei mažo obuolio
Užkandžiai Valgomieji šaukštai žemės riešutų sviesto 3 kvadratų Graham krekerių arba ½ puodelio varškės su ½ puodelio persikų, konservuotų savo sultyse.
Vakarienė Kepta lašiša su 2 – 3 rdPuodelis laukinių ryžių, puodelis garuotų žalių pupelių, puodelio nugriebto pieno, ½ puodelio nesaldinto obuolių padažo.

 • Cukriniu diabetu sergantiems pacientams gali valgyti beveik tą patį maistą kaip šeimos nariais, bet tam tikro planavimo reikalingas, siekiant išlaikyti savo kraujo spaudimą, gliukozės kiekį kraujyje ir cholesterolio kiekį kraujyje. Jie turėtų būti ne mažiau kaip 3 5 porcijas didelis ląstelienos daržovių, pavyzdžiui, kopūstai, špinatai, pomidorai ir kopūstai kasdien. Vienas daržovių porcija sudaro 30 g šviežių daržovių ir 90 gramų virtų daržovių. Krakmolingų daržovių neįskaičiuoti.
 • In-Nepaisant to, yra geras šaltinis ląstelienos dietos, Saikingai vaisių turėtų būti vartojami kaip jie taip pat yra angliavandenių. Angliavandeniai turi įtakos gliukozės kiekį mūsų organizme ir taip stebėti angliavandenių suvartojimas yra labai svarbu. Vartojimas vaisių turėtų būti apribotas iki 2 iki 4 porcijas per dieną. Viena porcija yra apelsinų, obuolių, bananų, ar 1 puodelio gervuogių ar braškių.
 • Mažai riebalų pieno arba pieno produktų dalis ADA dietos ir turėtų būti imtasi 2 arba 3 porcijas. Viena porcija apima 1 puodelis pieno arba yoghurt.Cheese yra įtrauktas į baltymų dalį ADA dietos.
 • Mėsa ir mėsos pakaitalai yra tik 4 iki 6 porcijas per dieną. Viena porcija baltymų yra 1 kiaušinis, 1 uncija vištienos ar žuvies, 1 šaukštas žemės riešutų sviesto arba ½ puodelio tofu.
 • Alkoholiniai gėrimai, keptas maistas, sausainiai ar saldainiai reikėtų vengti kaip ADA dietos. Jie turėtų būti apribotas iki vienos porcijos ir neturėtų viršyti 2 iki 3 kartų per savaitę.
 • Kalorijų suvartojimas yra svarbi ADA dietos. Tipiškas ADS dieta dažnai remiasi 2000 kalorijų ADA dietos ar 1800 kalorijų ADA dietos. Tie, kurie ketina numesti svorio yra paprašyta laikytis sumažinto kaloringumo Ada, pavyzdžiui, 1500 rūda 1200ADA mitybą.
 • Kai po ADA dietos angliavandenių skaičiavimo pat labai svarbu. Angliavandenių skaičiavimas remiasi angliavandenių vartojimo gramų kiekvienas savo patiekalų ir užkandžių. Šis reiškinys yra visuotinai naudojamas konsultavimo pacientus nuo insulino.
 • Diabetinės keitimo yra dar vienas terminas, kuris yra apibrėžiamas kaip tikrame kiekyje angliavandenių kiekio maisto arba gėrimo, kuris tolygus iki 15 gramų angliavandenių. Dauguma ADS dieta sudaro nuo 3 iki 5 cukriniu diabetu biržose per valgio.

Privalumai ADA dieta:

Pagrindinis privalumas ADA dietos yra susijęs su suvokimo, kad ji plinta tarp cukriniu diabetu sergantiems pacientams, suteikiant jiems galimybę suprasti jų mitybos reikalavimus. Rekomenduojant tinkamą pobūdį ir kiekį maisto požiūriu vitaminų, mineralų, angliavandenių ir kalorijų suvartojimo, tai daro pacientų susipažinę su jų mitybos receptų.

load...

Jie jaučiasi patogiau bendrauti su savo gydytoju ar dietologų ir nuspręsti apie savo sveikos mitybos modelio. Tai veda į bendrą sveikatos ir prevencijos komplikacijų gerinimo, pavyzdžiui, širdies ligų ir vėžio.

load...