Karšto šalių susitiko mūsų turistai cool

Rusijos piliečiai, grįžtantys iš Kalėdas. Ketvirtį Naujųjų metų turistų srautas sumažėjo šiemet Egiptą. Daugelis deginimosi vietoj šokolado ir energijos mokestis – dirginimas ir pažeisti nervai. Kiekvieną Kalėdų ir švenčių dienomis gegužė metais Rusijos turistai pažemintas vadinamas perviršio: parduota čekiai ir apgyvendinimas viešbučiuose visiems neužtenka. Mūsų korespondentas lankęsis sausio tuo Šarm el Šeichas kurortas, įgytą asmeninę patirtį bendraujant su šio pasijuokti.

Aš pasitiki savo atostogų bendrovė Tez-Tour. Jos dėmesys klientams prisiminti likti Hurgada. Norėdami, kad aš atliko apklausą apie Viešbutis Sonesta Beach, kur aš turėjo nusistovėti. Apskritai, atsiliepimai buvo teigiami. Tačiau pirmas dalykas, kuris pasveikino mane į viešbutį, ten buvo storas kilimėlis, ateina iš tautiečių minios.

– ne vieta – į Sovietų administratorius stiliaus reikalavo Egipto viešbučio vadybininkas.

– Bet jūsų patvirtinimas buvo gautas prieš du mėnesius – tvirtino atstovybes įmones, slydimo sulaikęs kvapą neįveikiama Egipto kvitą. Valandų

load...

Kankinami gedimų lektuvu bilietai i graikija turistų pora buvo pasirengę išspręsti net Cheops piramidės rūsyje. Ir tada, viešbutis padarė malonę maloningai atsiskaitoma dviem poromis turistų keturviečiai.

Su kiekviena nauja grupė padėtį pablogino. Egiptiečiai stovėjo stangresnė pozicijos ne darbo jėgą, barnis Rusijos turistai pasiekė aukštą lygį. Nuolatinis atvykusieji ištremtus kitų viešbučių. Keletas turistai ir visiškai praleido Naujųjų Metų išvakarės ant lovelės nugaros, laukia laisvų kambarių.

Paprašė bendrovės Tez-Tour atstovo, tai, kas vyksta, aš sužinojau, kad, pasirodo, iniciatyvus egiptiečiai pardavė daugiau nei 100% kambarių ir visą 150%. Klasika bet tik priemonė perviršio , – skundėsi atstovą Kaip paaiškėjo – Dažna problema, su kuria susiduria mūsų piliečiai, kurie norėjo gegužės arba Naujųjų Metų švenčių dienomis, kai iš mažų tropinių šalių pasirinkimas, praleisti Šarm el Šeichas atostogas <. > Įdomu, Italijos ar Vokietijos turistai (jie sudaro 80% visų Šarm el aviabilietai i milana Šeichas turistų), ši problema netaikomas. Nei Europos turizmo netoleruos tokio požiūrio ir bus remiamas jų kelionių operatorius. Kitas dalykas-rusai.. Pavyzdžiui, mūsų atstovas Lika, išklausius mirštančiojo gulbė pretenzijų nuomonėmis tik valcavimo akis ir pažadėjo padaryti viską, kas įmanoma ir mano klausimas yra, kodėl kelionių organizatorius, žinant, kad viešbutis dažnai eina į tokius triukus, ir toliau dirbti su ja, sakė: Jei Turiu jėgų, aš surinkti reikalavimus ir parengti teisės aktus. Pažvelgus savo Haggard veido, aš aiškiai supratau, kad jėgos nepakaks.

Akivaizdu, kad šie sunkumai yra susiję daugiausia su tuo, kad visi Rusijos turistų problemos yra naudojami, siekiant išspręsti ryklės, nešvankybės ir tušti grasinimai fiziniu smurtu. Ir ne mūsų šalyje, kad niekas nebijo. Geriau

Kruopščiai pagrindžiamos dokumentais ir atvykus reikalauti kelionių agentūrą. Nenuostabu, vienas iš labiausiai paplitusių argumentų viešbučio buvo: Ar jūs mokate savo lektuvu bilietai i stavangeri kelionių agentūrą C. ir paklausti jos.. Beje, mano asmeninė patirtis rodo, kad civilizuotas metodai kovojant dar duoda vaisių. Po Pakeičiau patį kambarį su ant viešbučio šiukšlinę pagal siaubingą nuomone perviršio. Ir visi, nes Profiliniai generalinis direktorius, reikalauja pasirašyti aktą su pretenzijomis. Tačiau šia patogia anglų kalbos žinios. Rusų kalba ir jos garsiakalbiai Šarm El Šeichas dar buvo labai vertinamas.

load...

Kas daugiau?

Problemos su perviršio, ypač per šventes ir sezono metu, yra ne tik Egipte, bet ir kitose šalyse. Pavyzdžiui, tai Naujieji metai nėra pakankamai vietų ir slidinėjimo kurortų Bulgarijoje Ypač Bansko., – Sakė Naujienos spaudos sekretorius Rusijos Sąjungos Turizmo industrijos Irina Turina. Tačiau pripažinta lyderė perviršio yra Egiptas. Pasak vienos iš didžiausių kelionių agentūrų atstovas, pagrindinė priežastis yra ne faraonų, kompiuterine rezervavimo sistema šalyje. Viskas remiasi kyšius Jie patvirtina užsakymus kuo daugiau vietų, o tada apgyvendinami tie, kurie moka daugiau., – Sako kelionių agentas, kuris paprašė negali būti pavadintas.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *