Kalendoriaus gamyba ir spausdinimas

Kalendorius – tai ne tik universalūs dovanų produktai ir Suvenirai. Tai yra populiariausias, tačiau pagrindinė, ilgiau trunkantis reklamos priemonė. Tvarkaraštis – tai labai efektyvi reklama, kuri ištisus metus dirbs jūsų naudai.

Kalendoriai tapo populiariausios reklamos formų spausdinimą. Bet koks kitas reklama, kuri dažnai mirga kartu akys pavargsta ir pradeda kristi ant nervų. Kalendorius yra ne tik reklamos funkcija, tai yra visą svarbią ir naudingą informaciją. Tai padeda planuoti laiką daug dienų į priekį, pažymėdamas, svarbu nepamiršti svarbų įvykį. Štai kodėl kalendoriai, yra vertinamos ir myli ne tik reklamos, bet ir didžiausia daugumos žmonių.

Dizainas kūrimo ir gamybos kalendorius

Kalendoriu ir vizitiniu korteliu gamyba informacija retai būna užimą didelę spausdinimo plotą. Taigi dizaineriai turi pakankamai galimybę patalpinti reklamą kalendorių ir harmoningai derinama su neutralių vaizdų ar tekstų.

load...

Mes projektuojame ir spausdinti platų tipų kalendoriai: flip kalendorių, stalo kalendorius, sieninis kalendorius, kišeninis kalendorius, teminis kalendorinių. Mažos ir vidutinio dydžio. Spausdinti veikia nepilna valandą. Labai patogus už ketvirtį kalendorių. Stalinis kalendorius yra nepakeičiamas biuro darbuotojas, kuris nenori pamiršti apie svarbius dalykus. Jis neužima daug vietos ir yra labai lengvai būti išdėstyti ant stalo.

Populiariausias yra sienos ir kišeniniai kalendoriai. Tai reklaminis kalendorius yra labai patogu tiek asmuo, kuris naudoja kalendorių su savo asmens tikslus ir reklamuotojo.

Sieninis kalendorius yra patogus įvaizdžio ir prekės ženklo skatinimo priemonė, nes žiūrėti kasdien. Todėl įsimenama ir reklamuotojo logotipas ir įvairių papildoma informacija. Yra daug rūšių sienų flip kalendorių ir sieniniai kalendoriai – plakatai.

Kišeniniai kalendoriai, kurių pavaizduotas konkrečios organizacijos kontaktinę informaciją, galite imtis vizitinės kortelės funkcijas.

Šiuolaikinės spausdinimo technologija naudoja mūsų kompanija, leidžia pasiekti aukštą produkcijos kokybę. Kalendorius yra naudojamas specialios spausdinimo metodų, tokių kaip gamyba: laminavimo, spiralės įrišimas, perforacija ir pan.

load...

Mes siūlome pilną paslaugų paketą spausdinimas, nuo dizaino kūrimo iki paruoštas spausdinimo ir pristatymo.

Maketavimas ir dizainas pagal kainą plėtros sudaro:

1. Informacijos rinkimas apie įmonę/profesija/sritis/produkto;
2. Dizainas, idėjos, eskizai plėtrą, vizualinio dizaino kūrimą;
3. Kadangi išdėstymas ir dizainas plėtra yra glaudžiai susijusi su šioje stadijoje vyksta dizainas – tekstą, vaizdus ir kiti grafiniai elementai koreguoti nereikia dydį, atsižvelgiant į visas aplinkkelio, pjovimo linijas ir kitus reikalavimus, kurie yra svarbūs siekiant sukurti teisingą failą (bet spausdinimo produktų, interneto medžiagų arba logotipas). Paprastai, mes sukurti 2-3 išdėstymo variantus.
4. Kitas etapas – išdėstymas suderinimas su klientu, būtini pakeitimai, išdėstymo ir pakartotinai derinti su iki galutinio patvirtinimo kliento gaunama.

Išdėstymo darbo valandinis atlygis – 20.00 EUR (valandinis įkainis gali skirtis priklausomai nuo darbo krūvio). Dėl didesnės spausdinimo medžiagos (kalendorius) dizaino kūrimo valandinis atlygis yra mažesnis.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie maketavimas ir dizainas plėtros Kainos čia >>> http://www.spalvoskodas.lt/

Individualūs kalendoriai

Mes taip pat siūlome bet kokio tipo individualios gamybos kalendorių. Jūs galite kurti savo pačių dizainą, ir mes mielai bus įvykdyti Jūsų užsakymą..Norėdami sukurti asmeninį kalendorių, galite pasirinkti labiausiai patikusią nuotrauką arba siųsti nuotrauką atspausdintą kalendoriuje Kalendorių galima užsisakyti neribotą trumpą laiką, pradedant vienu egzemplioriumi. Savo ruožtu, dizainas gali būti pačių įvairiausių – leiskite savo išlaisvinkite vaizduotę! Šis kalendorius gali būti puikus, bet, visų pirma, originalių ir unikalaus dovana.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *