Kaip vaikščioti padeda numesti svorį?

Nėra griežtų treniruočių ventiliatorius? Na, vaikščiojimas gali būti puikus būdas jums mesti šių papildomų svarų. Jūs galite prarasti iki septynių iki aštuonių svarų per savaitę, jei žinote kaip efektyviai tai padaryti. Geriausia dalis apie vaikščiojimas yra tai, kad jis yra malonus ir nėra per griežta savo širdies ir sąnarių.

Ėjimo tapo populiarus per pastaruosius kelerius metus, kaip puiki priemonė numesti svorio. Būtent dėl ​​šios priežasties, kad gydytojai ir mitybos specialistai labai rekomenduoju vaikščioti visoms amžiaus grupėms, kaip ši veikla gali būti integruojama į savo kasdieniame gyvenime.

Šiame straipsnyje aptarsime išsamiai apie tai, kaip vaikščiojimas, kurie padės jums pasiekti plonas korpusas per trumpą laikotarpį. Skaityk!

Ėjimo Norėdami Lose Weight

 1. Kaip pasiruošti Walk
 2. Kaip numesti svorio pėsčiomis
 3. Kiek kalorijų galima sudeginti?
 4. Pavyzdys Vaikščiojimas Tvarkaraštis
 5. Kiek mylių Jei eisi?
 6. Privalumai vaikščioti dėl svorio
 7. Saugos patarimai apsvarstyti vaikštant

1. Kaip pasiruošti pėsčiomis

Ko tau reikia
 • Ėjimo batus, kad jums tinka puikiai neįžeidžiant savo kojas
 • Sportas marškinėliai ir šortai ar takeliui kelnės ar capris
 • Sporto laikrodis
 • Fitneso programa
 • Šiaudeliai gerti

Atgal į TOC

load...

2. Kaip sublogti Walking

Jūs turite išlaikyti tam tikrus dalykus, jei norite numesti svorio pėsčiomis.

(I) Count savo kalorijų

Jūs galite vaikščioti tiek, kiek norite, bet galbūt ne prarasti vieną svarą, jei jūs neturite sekti, kiek jūs valgote per dieną. Skaičiavimas savo kalorijų gali padėti jums daug, ir yra keletas programų, kurios padės jums tai padaryti. Mažesnieji kalorijų suvartojimas, tuo greičiau jūs neteksite svorio. Jei nuolat valgyti ir vaikščioti 30 minučių kiekvieną dieną, jūs neteksite svorio ne visiems.

(II) palaipsniui didinti tempą Jūsų Walk

Pradėkite vaikščioti vidutinio tempo 15 – 20 minučių, tris dienas per savaitę. Kai esate patenkintas (po vienos ar dviejų savaičių), pradėti Pagyvėja pėsčiomis arba greitas ėjimas 30 – 40 minučių kasdien. Jūs galite padidinti laiką iki 60 minučių per dieną. Didinti tempą ir laiką savo kelio duos savo kūno laiko ir jėgų prisitaikyti prie naujos įpročiai ir gyvenimo būdas. Jums reikia savo organizmo palaikymo ir atvirkščiai.

(Iii) Intervalas Pasivaikščiojimas

Aš laiduoti už šį pėsčiomis strategiją, nes ji padėjo man prarasti apie penkis kilogramus po trijų savaičių. Intervalas vaikščiojimas reiškia, kad jums reikia pakeisti savo pėsčiomis tempą po kiekvieną minutę. Pradėkite vaikščioti vidutinio tempo maždaug 45 sekundžių. Tada, pagreitinti ir vaikščioti vieną minutę. Vėlgi, sulėtinti ir vaikščioti vieną minutę. Toliau daro tai, kaip ilgai, kaip jūs norite.

load...

Man patinka intervalas vaikščioti, nes tai suteikia mano kūnas laiko pasiruošti greitas pėsčiomis, o taip pat padeda jai atsipalaiduoti baigusi greitas vaikščioti be sustojimo. Tai taip pat laikomi mano smegenys darbo, o tai reiškia, aš ne nuobodu, o pėsčiomis. Tai saugo mane budrus ir šypsosi, ir, tiesą sakant, aš padariau daug draugų, kurie pradėjo po šios minutės strategiją.

(Iv) maisto produktai jums reikia valgyti

Įtraukti vaisių ir daržovių daug į savo mitybą. Valgyti bent dviejų rūšių vaisių per dieną. Jei įmanoma, valgyti vaisius, ne sulčių ją. Daržovės gali būti vartojami žali, kaitinti, keptos, arba ant grotelių. Jūs taip pat galite padaryti Pochlebca ir gerti iš karto po savo kelio.

Tavo kūnas turi kasdien tiekimą baltymų, taip pat. Galite valgyti žuvį, Turkija, vištienos krūtinėlė, kiaušiniai, lęšiai, pupelės, kopūstai, sojos ir grybų. Jūs taip pat galite pasirinkti liesos gabalai raudonos mėsos, bet įsitikinkite, kad jums nereikia persivalgyti.

Pienas yra geras kalcio šaltinis, kuris sustiprins Jūsų kaulus. Todėl išgerti bent vieną stiklinę pieno kasdien. Jei norite, galite išvengti sūrio ir skonio jogurtas dabar. Yra daug mažai kalorijų, nearomatizuota jogurtai prieinama rinkoje. Atminkite, šaldyta jogurtas yra geras pakaitalas ledais, bet ne pataikauti jame per daug.

Arbata bet kokios rūšies, kuri yra pasirengę nepridedant cukraus ar pieno, yra labai naudinga jums. Tai nebūtinai turi būti žalia arbata. Jūs taip pat galite pasirinkti juodos arbatos, tačiau įsitikinkite, kad pirkti geros kokybės arbata. Gerti arbatą kiekvieną rytą ir vakarą išstumti toksinus. Mažiau toksinai organizme duos jums stiprybės ir padidinti savo imunitetą.

(V) Tonas Your Body

Ar pratimus, kurie padės sušvelninti savo raumenis ir palaikyti tinkamą kraujo apytaką. Tonizuojantis jūsų raumenys yra svarbūs, nes numesti svorio gali padaryti jūsų odos Saggy.

 • Perkelkite savo rankas, vienu metu, sukamaisiais judesiais, penkis kartus laikrodžio rodyklės kryptimi ir penkis kartus prieš laikrodžio rodyklę.
 • Stendas su savo rankas plačiai atlapotos. Pareikšti savo rankas kartu ir prisijungti prie savo delnus. Dabar grįžkite į savo seną padėtį pločio ištemptas rankas. Tai atrodytų kaip jūs mojuoti rankomis. Jūs galite tai padaryti lėtai arba sparčiai. Įkvėpkite, kai atidarote savo rankas ir iškvėpkite, kai jūs juos kartu.
 • Pritūpęs yra nuostabi mankšta, kai jis ateina į tonizuojantis savo apatinę kūno. Perkelkite savo kojos pečių plotyje maždaug dviejų pėdų. Lėtai sulenkite kelius ir ateiti į sėdimoje padėtyje. Laikykite apie 5 pozicijos – 10 sekundžių. Lėtai atleiskite padėtį ir grįžti į savo pradinį laikysena.
 • Oro dviračiu yra dar vienas geras pratimas tonizuojantis savo šlaunų. Atsigulkite ant nugaros, pakelkite kojas į viršų, ir perkelti savo kojas taip, tarsi jūs važiuodami dviračiu. Ar jį pirmyn ir atgal kryptimis maždaug minutę. Pakartokite tai penkias minutes.
 • Sit-ups bus tonas savo pilvo.
 • Taip pat galite pabandyti Kapalbhati pranajama.
 • Eiti stiprumo pratybos. Kikboksas, svorio kėlimo, atsilenkimai ir tt sustiprins savo kūno raumenis.

(VI) Miego gerai ir vengti alkoholio

Jums reikia miegoti mažiausiai septynias valandas per dieną. Miego padės jums perkrauti savo kūną ir protą. Taigi, kitą dieną, kai jūs einate pasivaikščioti, jums nebus jaustis labai pavargę ar mieguisti.

Jūs turite vengti alkoholio už kelių dienų. Alkoholis yra suskirstytas į cukrų, kuris galiausiai bus saugomi kaip riebalai.

Atgal į TOC

3. Kiek kalorijų galima sudeginti?

Priklausomai nuo jūsų dabartinės kūno svorio, jūsų pėsčiomis tempu, ir laiko trukmę, galite prarasti iki 15 – 20 svarų per 20 savaičių laikotarpį. Norint pasiekti šį tikslą, jūs turite vaikščioti vikriai apie 30 – 40 minučių kasdien. Tačiau, jei norite numesti svorio lėtai, galite nueiti ne įprastu ritmu ir įrašyti 4 – 8 kalorijas per minutę, priklausomai nuo jūsų dabartinės kūno svorio. Jei sveriate 120 – 140 £, galite įrašyti 4 – 5 kalorijas per minutę; jei sveriate 160 – 180 £, galite įrašyti 6 – 7 kalorijas per minutę, o jei sveriate 200 ar daugiau svarų, galite įrašyti 8 – 9 kalorijas per minutę. Nesvarbu, ar norite rezultatus anksčiau ar vėliau, jums reikia padaryti kūno glass toning pratimai ir laisvas rankas pratimus.

Norėdami gauti tikslesnį, pažvelgti toliau pateikiamose lentelėse išvaizdą:

Lytis: Moteris; Amžius: 35 – 40; Ūgis: 5’5 „; Svoris: 157 svarų; „Gyvensena: Sėdimas

Važiavimo greitis (m/h) Sudegintos kalorijos (kcal)
10 min 20 min 30 min
1 26.4 52.7 79.1
2 42.7 85.4 128.1
3 61.4 122.7 184.1

Lytis: Vyras; Amžius: 35 – 40; Aukštis: 6 ‘; Svoris: 196 svarų; Gyvenimo būdas: vidutiniškai aktyvų

Važiavimo greitis (m/h) Sudegintos kalorijos (kcal)
10 min 20 min 30 min
1 21.6 43.3 64.9
2 40.6 81.8 121.7
3 62.2 124.5 186.7

Atgal į TOC

4. Mėginių Vaikščiojimas Tvarkaraštis

Kaip ilgai jums reikia vaikščioti numesti svorio? Štai pavyzdys pėsčiomis tvarkaraštis leis jums. Galite padidinti arba sumažinti laiką, priklausomai nuo Jūsų organizmo atsaką.

Savaitė 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena 6 diena 7 diena
1 Lėtai vaikščioti 10 minučių pėsčiomis Vaikščioti vidutiniškai 10 minučių Vaikščioti vidutiniškai 20 minučių Vaikščioti vidutiniškai 20 minučių tonizuojant Vidutinio tempo pėsčiomis 30 minučių tonizuojant Intervalas vaikščiojimas 20 minučių tonizuojant Poilsis
2 Intervalas vaikščiojimas 30 minučių stiprumo treniruotės Žvalus vaikščiojimas 5-10 minučių tonas stiprumo mokymas Žvalus vaikščiojimas 10 minučių tonizuojančios jėgos treniruotės Vidutinė važiavimo trukmė 15 minučių 15 min Intervalas vaikščioti 20 minučių kapalbhati 15 minučių (imtis poilsio tarp) Intervalas vaikščiojimas 30 minučių stiprumo treniravimas Poilsis
3 Intervalu vaikščioti 40 minučių kapalbhati 15 minučių (pailsėti tarp) Vaikščioti vidutiniškai 15 minučių tonizuojant ir stiprinant treniruotes Intervalas vaikščiojimas 45 minučių stiprumo treniruotės Greitas žygiavimas 15 minučių tonizuojant Intervalas, vaikščiojamas 50 minučių laisvąja rankine mankšta 10 minučių Greitas ėjimas 20 minučių toningo kapalbhati Poilsis
4 Greitas vaikščiojimas 20 minučių treniruotės Intervalas, vaikščiojantis 60 minučių Intervalas, vaikščiojantis 60 minučių tonizuojant Intervalas, vaikščiojantis 60 minučių jėgos treniruotės Intervalas, vaikščiojantis 60 minučių, laisvas rankos pratimas Intervalu vaikščioti 60 minučių toningo kapalbhati Poilsis

Atgal į TOC

 5. Kiek mylių Jūs turėtumėte eiti per dieną?

Taškas čia yra ne skaičiuoti mylių, tačiau suskaičiuoti, kiek kalorijų Jūs vartojate per, ir kiek galite įrašyti per dieną. Pavyzdžiui, jei jūs valgyti nevaldomai ir tada eiti tingus pėsčiomis apie keturių mylių, tai tikrai dega keletą kalorijų, bet jis nebus įrašyti pakanka įrodyti matomas svorio mažinimą. Kaip minėta pirmiau, padidinti pėsčiojo tempas, sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, padaryti stiprumo mokymas ir kūno glass toning pratimai, ir gauti gerą miegą.

Atgal į TOC

6. Išmokos vaikščioti for Weight Loss

 • Degina kalorijas

Vaikščiojimas yra gera tiems, kurie dar tik šyla prie darbo, idėja. Vaikščioti kiekvieną dieną, kartu su sveikos mitybos valandą, yra geras būdas sumažinti papildomų padriba. Kalorijų sudegino skaičius yra tiesiogiai proporcingas greičio dirbančių ir nuvažiuotą atstumą, o pėsčiomis. Tai leidžia vaikščioti dėl svorio labai populiarus idėją tarp pradedantiesiems.

 • Sumažina riziką ligų

Ėjimo padidina kraujo cirkuliaciją kūne, kuris savo ruožtu saugo visus širdies susijusių ligų baimėje. Reguliariai vaikščioti padidina kaulų tankį ir mažina osteoporozės ir kitų kaulų susijusių sutrikimų rizika. Ji taip pat atsakė žymiai sumažinti susirgti diabetu, gaubtinės žarnos ir krūties vėžio riziką, ir širdies ir kraujagyslių ligos (1), (2), (3).

 • Energizuoja Kūno

Vaikščiojimas stimuliuoja kraujotaką organizme ir tuo pačiu metu padidina visas medžiagų apykaitos veiklą. Pagyvėja pėsčiomis pakelia nuotaiką, privilegijos iki energijos lygį ir reguliuoja kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje.

 • Geriausias ir lengvas treniruotės

Ėjimo yra vienas iš paprasčiausių ir labiausiai ekonomiškas būdų sustabdyti fiziškai aktyvūs. Tai gali būti padaryta beveik bet kur ir bet kuriuo metu. Nors vaikščioti lauke gali būti gana gaivus, ji taip pat gali būti padaryta namo viduje ant bėgimo takelio.

 • Streso buster

Vaikščiojimas yra tiesiogiai susietas su streso lygį sumažinti. Jo nauda galima prilyginti tiems, aerobinių pratimų, kurie padeda nuraminti nervus. Vaikštant, organizmas išskiria endorfinų, kurie, savo ruožtu, skatina atsipalaidavimą.

 • Stiprina raumenis

Ėjimo saugo kaulus, raumenis ir sąnarius sveiki. Nuolatinis vaikščiojimas stiprina kojų raumenis, ypač dvigalvis ir keturgalvio. Jis taip pat gali būti naudinga tiems, kurie atsigauna po smegenų insulto ir kojų traumų (4).

 • Gerina atmintį ir smegenų veiklą

Jūsų laimingas hormonai (serotonino ir dopamino) yra aukštyn, kuris galiausiai padidina jūsų pasitikėjimą savimi ir leidžia jums iniciatyvus. Ji taip pat padidina savo atminties ir pažinimo funkcijas.

Atgal į TOC

7. Saugos patarimų, apsvarstyti vaikštant

 • Jis visada geriau dirbti anksti ryte, kad kūnas yra pakankamai energingi ir kraujo didina apyvartą. Be to, rytais pėsčiomis, taip pat palanki organizmui įsisavinti vitaminą D nuo pirmųjų saulės spindulių.
 • Pagyvėja pėsčiomis būtina sudeginti daugiau kalorijų, jei jūsų tikslas yra numesti keletą papildomų svarų. Kuo greičiau jūs einate, tuo daugiau kalorijų galite sudeginti.
 • Negalima vaikščioti po valgio. Vieni sako, kad vaikščioti iš karto po valgio gali gerina virškinimą. Tačiau, tai klaidinga samprata vaikščioti ar dirbti iš karto po valgio, veikia virškinimo sulčių tekėjimą, tokiu būdu trukdo maisto paskirstymas.
 • Degalų kūną su daugybe vandens vaikštant vikriai nepatartina taip daryti gali pakenkti kvėpavimo sistemą.
 • Drėkina kūną skysčių, prieš jums pradėti pasivaikščioti ar penkių minučių po treniruotės pabaigos. Geriamojo gamtos energijos sultys, pavyzdžiui, burokėlių sulčių prieš vaikščiojimas gali atgaivinti medžiagų apykaitos procesus, tokiu būdu padeda organizmui sudeginti daugiau kalorijų.

Atgal į TOC

Ar kada nors pagalvojote, vaikščioti numesti svorio? Dauguma naudą, kurią jie gautų iš pėsčiųjų atžvilgiu svorio bus prarasta, jei veiklos lygis nėra nuolat. Taigi atėjo laikas jums įdėti jūsų vaikščiojimo batai ir vaikščioti savo kelią į montuotojas gyvenime. Ar mums žinoti savo patirtimi arba, jei turite kokių nors pasiūlymų ar patarimų komentuojant komentarų laukelyje.

Džiaugsmo šūksniai geros sveikatos!

load...