Kaip taikyti juodos akies makiažą?

Juodas akių makiažas su juoda akių šešėliai ir storio akių linijinės servetėlės ​​tapo labai populiarus šių dienų. Anksčiau net naudojimas juoda akių šešėliai buvo griežtas ne daugumai merginų. Tačiau šių dienų „mergaitės meilės sporto juodas akių šešėlius. Juodas akių makiažas gali būti naudinga jūsų vakaro šalių, o taip pat už bet kokius ypatingomis progomis su šiek tiek daugiau vingių, pavyzdžiui, Halloween vakarėlį ar kostiumas šalis.

O daro juodą akių makiažas, nesvarbu, kokia forma juodojo šešėlio renkatės savo akių dangtis, visada pasirinkti matinį efektą vieną ar kažką, kuris neturi žiburėlis. Matinis juodas akių makiažas atrodo geriausia. Jei norite šalis akių makiažas atrodo su juoda tada jūs galite pridėti palaidi žiburėlis vėliau, bet visada įsitikinkite, kad jums išvengti žiburėlis ant pagrindo, o taikant jį dangteliai. Čia yra paprastas pamoka parodys jums, kaip lengvai galite padaryti juodą akių makiažą.

Ką jums reikės:

1. Gruntas (neprivaloma) ir fondas 2. Juodas akių šešėliai savo pasirinkimą kartu su kempine patarimas aplikatorius arba šešėlis aplikatoriaus butas šepečiu. 3. Mirguliavimas kontrastingos spalvos pasirinktą -Aš naudoju mėlyną šešėlį nuo coloressence. 4. Mirguliavimas sidabro akių šešėliai išryškinti. 5. Skystas sluoksniu. 6. Kajal pieštuko arba Kohl arba juoda linijinės pieštuko. 7. Tušas 8. Blakstienų Tą neprivalomas 9. Neteisingų Lashes neprivalomas 10. Antakių pieštukas (pageidautina rudos spalvos) pasirinktinai-Tai priklauso, jei turite retus akių antakius arba jei norite patamsinti savo antakius.

Susipažinkite:

1 žingsnis:

Ant švarios akių vokų, naudokite šiek tiek gruntas, jei norite, kad jūsų makiažas ilgiau kaip 3 – 5 valandas. Jei jums kelia akių makiažą per trumpesnį laiką, tada jums nereikia naudoti akių gruntą. Kitas panaudojimas pamatai ant vokų ir padengti savo tamsius ratilus po jūsų akimis. Mišinys gerai.

load...

2 žingsnis:

Taikyti tolygiai savo juodą akių šešėliai ant visos dangtelio su šešėlių aplikatorius šepečiu. Jūs taip pat gali naudoti savo paskutinį pirštą. Paskutinis pirštas yra mažiausias iš visų pirštų puikiai tinka maišyti ir akių šešėliai.

3 žingsnis:

Dabar naudoju kontrastingos spalvos ant tiksliai akies dangtelio centre. Tai sustiprins juodos šešėlio efektą. Taip pat galite naudoti tamsiai žalias arba smėlio arba raudonos arba tamsiai persikų.

4 žingsnis:

load...

Dabar vėl kreiptis juodą šešėlį visame dangteliu apimantis kontrastingos spalvos.

5 žingsnis:

Dabar, kad jūs turite žavus šešėlį ant dangtelio, padengti akies pailsėti nuo raukšlėtis į antakį kaulų su mirguliavimas baltas šešėlis.

6 žingsnis:

Išplėsti dalyvaujant uodegos formos dangčio šešėlį aukštyn tuo už papildomo poveikio išorėje.

7 žingsnis:

Naudoti linijinės ir vidutinio iki storo forma.

8 žingsnis:

Naudoti Kajal arba linijinės pieštuko ar Kohl už apatinio apvado.

9 žingsnis:

Pabaikite tušas taikymo.

10 žingsnis:

Susirangyti savo blakstienas su akių blakstienų Tą, jei norite. Tai visiškai nebūtina. Jei naudojate neteisingus blakstienas, tada juos naudoti, kol gruntas taikymo. Antakių pieštuko gali būti taikomi punktyrinės būdu iš slapčiausias srityje prie išorinio išorėje.

Ir čia yra galutinis išvaizdą.

Patarimas: Jei norite blizgučiai apdaila, tada pirkti palaidi blizgučiai milteliai pageidautina iš Faces.Take sausoje butas šepečiu, paglostyti perteklių ir naudoti daugiau nei juodo dalį šešėlio ant dangtelio. Naudojant šepetėlį už blizgučiais leis blizgučiai lazdą į akis ilgiau.

load...