Kaip tai padaryti Utthita Parsvakonasana ir kokios jos naudos

Utthita – Extended, Parsva – Šoninės Kona – kampas, Asanos – Laikysenos; Tariama kaip – oo-tee Tah parsh-VAH kūgio AAL-anna

Ši asana padeda ištempti tuos kūno, kad paprastai neturi gauti pratęstas dalių. Tai pradedančiojo poza, kuri padeda jums priprasti prie tempimo ir kontūrų kūno, kad joga apimantys.

Viskas ko jums reikia žinoti apie Utthita Parsvakonasana

 1. Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos
 2. Kaip tai padaryti Utthita Parsvakonasana
 3. Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos
 4. Pradedančiųjų Patarimas
 5. Išplėstinė Pose variaciją
 6. Privalumai pratęstos Side kampas Pose
 7. Mokslas Behind The Utthita Parsvakonasana
 8. Parengiamieji Poses
 9. Tolesni kelia

Ką reikia žinoti prieš jums tai Asanos

Labai svarbu įsitikinti, kad jūsų žarnynas ir skrandis yra tuščias, prieš pradėdami atlikti šią asan. Tai gali būti gera idėja duoti keletą valandų atotrūkį tarp paskutinio valgio ir mankšta. Tai leis pakankamai laiko jūsų maistas gerai virškinamas. Tai asanos veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte. Bet jūs galite praktikuoti vakare taip pat.

Lygis: Pagrindinis stilius: Hatha joga Trukmė: nuo 15 iki 30 sekundžių Kartojimas: galite Kai kiekvienoje pusėje driekiasi: kelių, pečių, kojų, stuburas, krūtinės ląstos, pilvo, kulkšnių, plaučių, kirkšnies stiprina: kelius, kojos, kulkšnių

load...

Atgal į TOC

Kaip tai padaryti Utthita Parsvakonasana

 1. Atsistokite ant savo kilimėlio taip, kad jūs susiduria su ilgai pusę motina ir jūsų kojos yra jūsų kojos „atstumas vienas nuo kito. Įsitikinkite, kad jūsų kulniukai atitinka vienas kitą.
 1. Jūsų teisė pėdos turi pasirodyti tokia, kad jūsų pirštai atkreipti į trumpą krašto motina, ir savo kairę pirštai yra ne 45 laipsnių kampu.
 1. Iškvėpkite ir sulenkti dešinę kelio, todėl įsitikinkite, kad jūsų šlaunis būtų lygiagreti grindims.
 1. Jūsų kelio turi būti virš kulkšnies ir atitinka pirmuosius du pirštai. Iš didįjį pirštą Pagrindas turi būti įžemintas ant grindų, bet šlaunis turi būti iškočiojama į mažai pirštai.
 1. Įkvėpkite ir įtvirtinti savo apatinę pilvo taip, kad ji čiulpti ir išrautas.
 1. Iškvėpkite ir ištiesti savo kūną virš dešinės kojos. Tada pareikšti dešinę ranką žemyn. Galite arba patalpinti savo alkūnę dėl savo dešinės šlaunies arba padėkite ranką ant grindų, už dešinės kojos.
 1. Išplėskite savo kairę ranką prie lubų, taip, kad palmių susiduria į priekį. Roll išorinį viršutinį kairįjį petį link savo veidą, ir tada pasiekti virš galvos, užtikrinant savo ranką yra šalia kairiosios ausies.
 1. Paspauskite kairės kojos ant grindų išorę, o tada sukite dešiniąją pusę savo sėdmenų šiek tiek pagal.
 1. Jūs turite užtikrinti, kad jūsų stuburas ir kaklas yra ilgas, ir jūsų kaklas yra suderintas su savo stuburo. Paverskite savo žvilgsnį link kairiojo peties.
 1. Suktis krūtinės ląsta iki tokios, kad ji susiduria lubas. Laikydami pagrindą stabili, paspauskite kojas tvirtai. Laikykite savo veidą minkšta ir stuburo šviesą.
 1. Laikykite kelti. Išleisti, įkvėpti, ir išeiti iš pozoje darant prielaidą, kad Tadasana. Atsipalaiduokite po kelių sekundžių ir pakartokite poza ant kitos pusės.

Atgal į TOC

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų atsargiai turite nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 1. Išvengti šios asan jei turite šias sąlygas.

A. Galvos g. Didelės arba mažos kraujo spaudimas c. Nemiga

load...
 1. Jei turite kaklo problemų, neturi pažvelgti į ilgą ranką; žiūrėti tiesiai arba žemyn vietoj.

Atgal į TOC

Pradedančiųjų patarimai

Kaip pradedantiesiems, galbūt sunku

A. Laikykite savo kulniukai pritvirtinti prie grindų, kaip jūs sulenkti priekinę kelio į kelia, ir b. Palieskite nuleista ranka ranka ant grindų.

Spręsti pirmąją problemą, turite petnešomis nugarą kulną sienos. Tada, kaip jūs sulenkti priekinę kelį ir sumažinti liemens į šoną, jūs turite įsivaizduoti, kad jūs stumti sieną nuo tavęs su savo kulną.

Jau antrą problemą, poilsio savo dilbio virš lenktu kelio šlaunies, arba naudokite blokas remti savo ranką.

Atgal į TOC

Išplėstinė Pose Variacijos

Intensyvinti pozą, kai esate jį, pakelti priekinio pėdos nuo grindų. Tada dar kartą apie nugaros kulno inkarą, paspauskite atgal šlaunikaulio galvą giliai į lizdą, ir pakelkite vidinio kirkšnies atgal giliai į koją. Po to, sušvelninti kojos ant grindų kamuolys dar kartą.

Atgal į TOC

Privalumai pratęstos Side kampas Pose

Tai yra keletas nuostabų naudą Utthita Parsvakonasana.

 1. Jis ne tik tęsiasi, bet ir stiprina kojų, kulkšnių ir kojų.
 1. Į groins, krūtinės, stuburo, juosmens, plaučiai ir pečių gauti gerą ruožas.
 1. Pilvo organų stimuliacija.
 1. Ištvermė yra didesnis.
 1. Tai asanos taip pat suteikia gydomąjį palengvėjimą nuo vidurių užkietėjimas, nevaisingumo, mažesnės backaches, osteoporozės, išialgija, ir menstruacinio diskomforto.

Atgal į TOC

Mokslas Behind The Utthita Parsvakonasana

Ši asana pakartoja tai, kad yra tęstinumas tarp kelia. Tai yra natūralus progresavimas iš Warrior Pose II. Warrior II paruošimas mesti ietį, ir šiuo asaną, kad mesti ietį veiksmas vyksta. Iš stačias kamieno į Virabhadrasana II, yra progresavimo į šoninio lankstant į Utthita Parsvakonasana. Atgal rankos į Warrior Pose tęsiasi nuo kūno, ir šiuo pozoje, tai tęsiasi virš galvos.

Šiuo asaną, kai jūs derinti rankos ir peties veiksmų, kartu su nugaros kojos į žemę įtvirtinimas, jis sukuria ruožas viršutinės kūno pusėje. Tačiau realus pasakojimas apie šio asaną yra kvėpuoti. Jūs turite naudoti aksesuaras raumenis kvėpavimo atverti savo krūtinės ir gilinti savo inhaliacijų, kaip atsipalaiduoti, o iškvėpimą.

Atgal į TOC

Parengiamieji Poses

Adho mukha Svanasana Supta Baddha Konasana Prasarita Padottanasana Siddhasana Supta Virasana Supta Padangusthasana Upavistha Konasana Utthita Trikonasana Virabhadrasana II Virasana

Atgal į TOC

Tolesni kelia

Baddha Koṇāsana Bakasana Malasaña

Atgal į TOC

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti Utthita Parsvakonasana, ką jūs laukiate? Tai asanos yra vienas iš tų ginklų jogos arsenalą, kurie padės jums kovoti su beveik bet kokio skausmo ir ligų mūšį, o rengiasi savo kūną ir todėl stiprus. Naudokite šį palaiminimą protingai.

load...