Kaip sukurti savo kvepalus?

Vasara yra aplink kampe, ir taip yra neatidėliotinas poreikis dezodorantai, kvepalų ir salė priedų! Mes visi norėtume kvapas geras visais laikais, ir kai kas nors papildo Jums už kvepalų, kad jums dėvėti, jis veikia kaip didelį pasitikėjimą stiprintuvas. Jūsų kvepalai sako daug apie jūsų asmenybę. Kai eisi kažkam, jis / ji gali idealiai žinoti daug apie jūsų asmenybę tik pagal kvapus ore, kad jūs užmirštas dvelksmu. Nesvarbu, ar esate linksmą žmogų, ar atsipalaidavęs asmuo, prie širdies vaikas, arba brandus asmuo, jūsų kvepalai pasako viską! Ieško kvepalai gali būti nelengvas uždavinys kartais su variantų rinkoje gausybė. Žinoma perkant vieną lentynų yra lengviausias variantas. Bet kas, jei galėtumėte padaryti savo kvepalų ir sutaupyti šiek tiek pinigų per daug?

Skaityti toliau suprasti, kaip sukurti savo kvepalus, ir kodėl:

Ar nebūtų kietas, jei galėtumėte gauti sau pritaikytą kvepalai, tiksliai taip, kaip jūs norėtumėte save kvapas, sau, kaip garsių įžymybės kaip Amitabh Bachchan, Shilpa Shetty, Lady Gaga, David Beckham ir mėgsta daug ? Skaityk!

Privalumai kurti savo Kvepalai

  1. Taupo pinigus, nes firminiai kvepalai lengvai jums kainuoti daugiau, Rs. 2000
  2. Galite tinkinti aromatas, kaip už savo skonį. Niekas kitas kvapas tas pats kaip ir jūs. Argi tai ne puikus?
  3. Galite būti tikri, kad naudojamų ingredientų kokybė. Protas gali būti taikoje su besivystančių alergines reakcijas į turinį kvepalai

Kaip padaryti savo Kvepalai?

Reikalinga Sudėtis:

  1. Etilo alkoholis: 4 šaukštus. Tai yra lengvai prieinama ne chemikas parduotuvėse. Gandas yra tai, kad jūs netgi galite naudoti Degtinė čia!
  2. Distiliuotas vanduo: 1 arba 2 puodelius, priklausomai nuo to, kiek kiekį norite paruošti. Vėlgi, distiliuotas vanduo yra lengvai prieinama vaistinėse.
  3. Eteriniai oils- pasirinktu mišinys
  4. Stiklo buteliukas su purškimo siurblio
  5. Šaukštas arba lašintuvu matavimo eteriniai aliejai

Paruošimo būdas:

1. Išmaišyti eterinių aliejų Sudarymas sukurti savo parašo mišinys. Atminkite, kad pradėti su keliais lašais aliejaus, o taip pat nepamirškite, kad mišinys bus kvapas šiek tiek per stiprus šiame etape. Tai, žinoma, tampa neryškūs, kaip jūs sumaišykite jį su skysčiais poilsio.

load...

2. Švarų stiklinį butelį, išgerti 2 puodelius distiliuotu vandeniu. Pridėti prie jo etilo alkoholio ir išmaišykite.

3. Pirmiau mišinio butelyje, pridėti eterinio aliejaus mišinys, kad mes pakopoje gauto – 1 aukščiau.

4. Medvaržčiais purškimo siurblio, ir kratoma butelį kelis kartus Sumaišykite visus ingredientus.

5. Priimta! Jūsų kvepalai yra pasirengusi!

6. Jei norite, galite palikti butelį tamsioje vietoje apie 48 – 72 valandas prieš naudojant kvepalus, kad visi ingredientai gali gauti sumaišyti vieni su kitais tinkamai.

load...

Taip, kurti savo kvepalų yra taip paprasta, kaip kad. Bet laikykis! Check out kai eterinis aliejus derinius žemiau suprasti ir nuspręsti, ką eterinių aliejų jums reikia naudoti parengti savo kvepalų.

1. Atpalaiduojantis perfume- patikrinti eterinių aliejų, pavyzdžiui, levandų, muskuso, Neroli, kedro ir tt

2. Refreshing- citrusiniai aromatai, pavyzdžiui, apelsinų, citrinžolės, citrinų, žaliųjų citrinų ir tt

3. Aštrus: cinamono, kedrų, juodųjų pipirų, pačiulis, ir tt

4. Gėlių: rožė, jazminas, ir tt

5. Dėl „laimingas“, linksmas perfume- snapučio, sandalmedis, jazminų, rožių

Jūs netgi galite dovanų rankų darbo kvepalai savo artimuosius. Pasiimti keletą išgalvotas, spalvoti buteliukai, užpildyti juos su rankų darbo kvepalai ir suteikti jiems jie patinka gauti juos kaip dovanas. Parašyk savo vardą ant butelio, ir padaryti juos jaustis kaip įžymybė!

Taigi, jūs pabandykite savo kvepalų? Kas pastabos būtų galima pasirinkti sau?

load...