Kaip šildyti namą: išsirinkti židinį su ekspertu

Sunku įsivaizduoti namą, o ne įsivaizduoti, kad tai gaisro: jis kaip jaukioje visatoje, kur jis visada šiltas, gerai ir triukšminga šeima centro. Tikintis atšiaurių žiemą, atėjo laikas išsiaiškinti, kokios židiniu pasirinkti, kiek mokėti pagrįsta ir kaip rūpintis juo.

Mes prašome ekspertus bendrovė „Teploray“ Vladimir Bogomolov, kaip pasirinkti tinkamą židinį.

Vladimir Bogomolov

load...

Pirmiausia ir svarbiausia: kodėl gi ne pradėti gaisro asortimentą kieto?

– Yra paprastų taisyklių, kurios neturėtų būti ignoruojami, o būtent, kad reikia atlikti atranką, žinant šildomoje patalpoje, matmenys, krosnies medžiagų kiekį, ir, žinoma, reikia atkreipti dėmesį į išvaizdą. Kitas jums reikia pareikšti šią informaciją konsultantui parduotuvė, kuri bus orientuoti jums.

Kokios funkcijos yra reikalingos, atsižvelgiant į klimato sąlygas Baltarusijoje?

– Leiskite tik pasakyti, yra funkcijos, kurios yra visada svarbus. Tarp jų:

  • ilgai buvimas degimo;
  • Prieinamumas savaiminio valymo stiklo;
  • iš radiatoriaus kaitinimui gretimų patalpų buvimas;
  • gaminimo paviršiaus buvimas.

Kas gali išgelbėti jus ir kur neturėtų būti gailima kaina renkantis židinys?

– Ypatingas dėmesys skiriamas į medžiagą, aš rekomenduoju, kad į krosnį. Jei židinys yra pagrindinis šildymo elementas, nepertraukiamo deginimo funkcija yra labai svarbi. Jei jis atlieka šildymo ir dekoratyvinę funkciją, tada jokios žalos bus savaiminio išsivalymo stiklas (stiklo palengvinti paslaugą, tai yra, valyti). Kitos funkcijos gali būti paaukotas.

load...

Ar yra koks nors specialus įrengimas, kuris turėtų būti atsižvelgta, ji vis dar planuoja židinys namuose?

– Specialusis Nr. Jei židinys šildys kelis kambarius, jūs turėtumėte apsvarstyti kambarių išdėstymą, padegė savo SKERSINIS (šoninis) ir galinės sienelės išėję į kitą kambarį efektyviau šildymo kambarių.

Kokių tipų kurą gali būti?

– Kuro tiesiogiai priklauso nuo židinio struktūrą. Jei prie židinio su atvira krosnį, būtina naudoti tik malkas. Jei krosnis su uždara degimo kameroje, gali būti variantų: medieną, durpių, anglies. Tačiau, prieš naudojimą visada perskaitykite pasą, ir būtinai užduoti šį klausimą pardavėjui.

Kaip apskaičiuoti reikiamą pajėgumą gaisro ir kaip ji yra patogiausia įdėkite jį į kambarį?

– Maitinimo židinys svyruoja nuo 4 iki 20 kW. Reikalingas lygis paprastai apskaičiuojamas standartiniu būdu: 1 kW iki 10 kubinių metrų. Jei židinys šildo vieną kambarį, įdėkite jį į kambario centrą, jei šiek tiek – žr punktą. Jei šildymas ir židinys atlieka dekoratyvinę funkciją, tada jis yra nustatytas patogioje vietoje, su šildymo efektyvumą aukos.

Šiandien pakankamas skaičius bendrovių rinkoje, siūlo platų židinių, tačiau tai nereiškia, kad būtina išlikti budrūs. Prieš pirkdami būtinai patikrinti reikalingų sertifikatų produktų, priešgaisrinės saugos pažymėjimai prieinamumą, taip pat patikrinti garantiją pati židiniu ir montavimas.

SVARBU!

DIZAINAS

Šiandien galite rasti įvairių modelių. Židiniai gali būti su sąlyga, lauko įgyvendinimo variante įgyvendinti ir sustabdytas. Ši krosnelė yra perkamos paruoštas, todėl nereikalauja pagrindą.

load...