Kaip rūpintis savo plaukais, o plaukimas?

Vasara yra čia visiškai šlovės ir tai puikus laikas galva į paplūdimį ar į baseiną slėptis nuo atšiaurių šilumos.

Plaukimas laikomas vienu iš geriausių pratimų mūsų organizme. Tai yra puikus būdas dirbti, nes ji padeda sukurti ištvermės, o stiprinti plaučius. Bet chloro ir kitų cheminių medžiagų buvimas vandenyje ir atšiaurių saulės spinduliai gali sužlugdyti mūsų plaukai! Todėl, atsižvelgiant tinkamą plaukų priežiūros išsimaudžius yra iš tiesų naudinga.

Mes galų gale, turintys garbanos, kurios yra susidėvėjęs, trapūs, sausi ir pažeisti. Ji taip pat nugali mus su sunkia plaukų kritimo, taip pat kitų problemų. Taigi apimantis galvą tik su plaukimo kepuraitė prieš einant į paplūdimį ar baseinas nesiruošia būti pakankamai !!! Mes tektų dirbti sprendimų siekiant sumažinti žalą, taip pat apsaugoti plaukus.

Kaip apsaugoti plaukus, o plaukimo?

1. Plaukų priežiūra prieš Maudymasis iki:

Taigi čia, prieš plaukimo taip pat išsimaudžius, kad padėtų jums apsaugoti jūsų plaukus geriau ir sumažinti žalą aš išvardyti keletą prevencinių priemonių plaukų priežiūrai. Viskas, ką turite padaryti, tai prieš praleisti keletą minučių ir po plaukimo padėti jūsų plaukai išgyventi vasarą.

load...
  • Sudrėkinkite plaukus:

Paprasčiausias ir greičiausias būdas apsaugoti plaukus nuo chloro yra sudrėkinti plaukus kruopščiai prieš išvykdami plaukimas. Šlapias plaukai sugeria mažiau chloro ir jūros druskos, palyginti su sausų plaukų. Plaukai yra kaip kempinė, kai jis sugeria viską, kad ji gali, niekas negali būti toliau absorbuojamas į jį. Vanduo sočiųjų plaukus ir brinkti kiekvienai krypčiai jį apsaugantis nuo sugeria chloro pakrautos transporto priemonės vandens. Tačiau įsitikinkite, kad jums nereikia šampūnas plaukus prieš einant į vandenį kaip šampūnas juostelės iš jos natūralių aliejų plaukus, kuri veikia kaip barjeras tarp jūsų plaukai ir chloro.

  • Taikyti kondicionierių ar aliejus:

Taikyti kondicionierių arba serumą ar net alyvuogių aliejaus arba kokoso aliejų visame plaukus prieš žengia į vandenį. Silikono esantis kondicionierius sukuria barjerą tarp jūsų plaukų ir vandens laikymo chloro ir kitų cheminių medžiagų į marias. Kondicionierių, taip pat išlaikyti savo plaukų raizginys nemokamai.

Naftos sukuria barjerą tarp plaukų ir chloro, taip sumažinant žalos riziką. Šis metodas taip pat yra efektyvesnis nei gėlo vandens metodu. Tiesiog šviesos danga plaukų aliejus padės jums užsandarinti drėgmę ir išvengti žalos.

2. Plaukų priežiūra plauke: Dėvėti plaukimo kepuraitė

Kai kurie žmonės yra tos nuomonės, kad dėvi maudymosi dangtelį nėra būtina, nes ji netrukdo plaukai gražu šlapias. Bet jūs negalite visiškai išmesti iš plaukimo kepuraitė naudos. Plaukų priežiūra, o plaukimo taip pat yra labai svarbus. Mirkymas plaukus su aliejumi, po to nešioti maudymosi dangtelį teiks dviejų sluoksnių apsaugą plaukams. Investuoti į gerą plaukimo BŽŪP, kuri padės jums išlaikyti chloro vandens toli, kiek įmanoma. Jūs taip pat gali pirmą kartą padengti plaukus su plastikiniu dangteliu, po kurio plaukimo kepuraitė. Tai leis išvengti vandens patekimo per. Plaukti kepurės išvengti plaukų sruogų iš vis šlapias, o taip pat užkirsti kelią vandens nuo užsikimšimo ausyse. Jūs netgi galite naudoti taukmedžio sviestas, nes jis yra natūralus apsaugos nuo saulės ir apsaugoti savo plaukus nuo UVA ir UVB spindulių.

3. Plaukų priežiūra išsimaudžius:

Plaukite plaukus kruopščiai (bent 5 kartus) po plaukimo pašalinti kiekvieną pėdsakų chloro iš savo plaukų. Naudokite gerą šampūną plauti plaukus kaip skalavimo plaukus su paprastu vandeniu nebus padaryti daug. Taip pat naudoti aiškinamoji šampūnas bent kartą per savaitę pašalinti standus cheminių medžiagų, kad gauti sukauptus į plaukus. Jei neturite paaiškinti galite pakeisti jį su sodos žiupsnelis pridėta į jūsų reguliariai šampūnu. Ir jei mokate plaukti kasdien, naudokite švelnų šampūną valyti plaukus.

load...
  • Būklė plaukus:

Re Būklė jūsų plaukai po plaukimo chloru linkęs išdžiūti plaukus. Jūs turite sąlyga jūsų plaukai kaskart šampūnu, net jei plaukti kiekvieną dieną. Tai padės jums atstatyti prarastą drėgmę. Jūs netgi galite skalauti plaukus su actu atkurti pH pusiausvyrą prarado, o plaukimo. Plaukų priežiūra išsimaudžius naudojant kondicionierių taip pat priduria, drėgmę į plaukus, kuri yra svarbi plaukų apsaugai.

Venkite tiesioginio karščio ir aukštą šilumos, o stiliaus plaukus. Naudoti šilumos difuzoriaus priedą arba apriboti džiovintuvas į mažos ugnies apriboti šilumos naudojimą. Tikiuosi, kad šis pranešimas padės jums apsaugoti jūsų plaukus nuo atšiaurių cheminių medžiagų, o leidžia jums mėgautis savo maudymosi sesiją. Laimingas Plaukimo!

load...