Kaip rasti savo parašo kvapą?

Norite kvepėti kaip deivė, bet painioti apie tai, ką turėtų dėvėti? Jūs pasiekėte tinkamą vietą! Ši žinutė bus duoti jums trumpą idėją sužinoti apie savo parašo kvapas ir kaip jūs turėtumėte ieškoti jo. Dabar, kad kažkas nuostabi, ar ne? Eiti į priekį ir toliau su savo skaitymo!

6 žingsniai atrasti savo parašą kvapas:

1. Rasti kažką, kad jums patinka:

Svarbiausia ieškant geras kvapas tiesiog pasirenkant tai, kas jums patinka geriausia. Tikrai, tai yra viskas, ko reikia. Tai gali užtrukti šiek tiek laiko, bet bent jau žinosite, kas tinka jūsų asmenybę ir stilių.

Pro Patarimas: Jei esate darbo specialistas, nereikia eiti už kažką, kad yra per sunkus. Visada su savimi turėkite oras galvoje. Jei gyvenate karštą šalyje, tik reikia pasirinkti produktą, kuris truks jums ilgesniam laikui.

2. Stenkitės šviesos kvapas iš pradžių:

Pasak mados ekspertų, tai yra protinga išbandyti visas šviesos kvapai ne pirmas. Vandeniniai kvapai yra gerai, nes jie visada švieži ir saldus. Taip pat galite eiti Muskuso kvapų. Jie kvapas labai kietas ir švarus. Pabandykite vaisių gėlių per daug. Kas žino? Jūs galite rasti savo mėgstamą teisę ten!

load...

3. Negalima Beat save:

Nurodykite gerą kvapą sau gali būti labai daug laiko. Taigi nereikia griebiasi sau, jei jums nepatinka keletą dalykų. Būti pakankamai kantrūs žinoti, kad yra kažkas už jus ir tai tiks jums į dešinę. Tiesiog nuolat ieško už jį. Taip pat apklausti save, kai kvapas kažką. Patikrinkite, ar kvapas naudojate suteikia jums šviesos ir seksualus jausmas ar sunkus vieną. Rasite atsakymą tiesiai ten.

4. Stenkitės ne daugiau nei tris vienu Eik:

Jei esate asmuo, kuris neturi pakankamai žinių apie kvapų, yra tikimybė, jūs negalite suprasti, ką kvapas. Galite apriboti šią kurias kvapo tik trys kvapai per apsilankymo. Kiekvienas aromatas turėtų būti suteiktas tinkamas kulka. Įsitikinkite, kad jums nereikia per darbą uoslės svogūnėlių.

5. Suprasti, kas iš tikrųjų esate Kvapo:

Leiskite mums pažvelgti į įvairių kategorijų kvapas, kad kitą kartą jūs perkate kvepalus, jūs neturite gauti visus sutrikę ir dirbo iki daugiau.

Smoky:

Tai vienas bus kvepia kedro skiedrų padegta. Kvapas vis dar yra labai seksualus. Perdegusį iš rungtynės yra kita, kaip šis kvapas kvepia pavyzdys.

load...

Žalia:

Tai vienas kvepia jūsų sode anksti ryte pavasarį. Iš Wheatgrass smūgis poskonis yra dar vienas pavyzdys.

Vandens:

Iš 7up gėrimo ir vėsioje burbulo vonia derinys yra tai, ką rasite čia.

Rytietiški:

Tai vienas kvepia smilkalais. Tai gali būti šiek tiek miltelių su prieskonių ir saldumo derinys.

Gėlių:

Tai vienas leidžia jaustis kaip jei esate gėlių sodas kažkokios. Rožė, lelijos, žibuoklių ir bijūnų keletas pavyzdžių.

Muskusas:

Tai kvepia skalbinių, kad ką tik buvo nuplautos.

Citrusy:

Apelsinų, citrinų ir kalkių kvapas. Ji dažnai jaučiasi taip, lyg esate SPA ar masažo salone.

6. Suprasti, kodėl kai kurie aromatai yra brangus:

Jei pastebėsite atsargiai, aromatai, yra pigūs linkę būti labai stiprus. Kai kurie taip pat sako, kad jie yra linkę kvapas šiek tiek metalinius. Kvepalai, kurie yra brangūs linkę būti ilgalaikis ir turėti širdies sudėtingumą.

Dabar, kad žinote, kaip rasti savo parašo kvapas, ką jūs laukiate? atidžiai atlikite šiuos veiksmus ir išsiaiškinti geriausią kvapą sau! Ar bandyti ir leiskite mums žinoti savo patirtimi komentarų laukelyje žemiau pateiktą. Mes laukiame išgirsti iš tavęs!

load...