Kaip puikiai pritaikyti nagų plėtinius? Su žingsniais ir nuotraukomis

Gražios rankos visada buvo dalis mūsų viliojimo ritualo nuo seniausių laikų. Moterys mėgsta accessorize savo rankas ir rūpintis nagais. Senovės Egipte, ilgi nagai buvo simbolinė statusą ir turtus. Dabartinėmis laikais gražūs nagai yra dalis jūsų asmenybę, tačiau ne kiekvienas yra błogosławiony su stipriais, gražiais nagais. Nagų priauginimas yra būdas gauti tuos gražių gražūs nagai. Nagų priauginimas maždaug reiškia pridedant dirbtinį patarimas prie originalaus nagų pabaigoje suteikti jai ilgį. Tai tada pasidengia akrilo, gelio ar stiklo. Vinis taip pat gali būti suformuota ant jūsų natūralių nagų; Šiame procese yra naudojami ne patarimas. Ši formavimo dažnai vadinamas skulptūrų, taip pat gali būti laikomas pratęsimo. Trys labiausiai kalbėjo apie nagų priauginimas yra Akrilo nagai, Gelio ir stiklo.

Akrilo nagai Pratęsimas:

Akrilo nagai yra sukurtas maišymo skystas monomero ir miltelių polimerą, kuris, kai kombinuota forma sunku apsauginį sluoksnį, kuris yra suformuotas per natūralių nagų. Šie nagai tampa sunku, kai ore. Norėdami tai padaryti pratęsimą dirbtinis patarimas pridėta nago prieš naudojant akrilo mišinys. Po to nagus plėtiniai formos, restauruoti ir blizga apdaila.

Gelio nagai Pratęsimas:

Gelis yra plaukų želė tipo nuoseklumo, kuri taikoma tiek ant dirbtinės Nagų priauginimas, ar tiesiai ant natūralaus nago stiprinti nagų ir skatinti ilgą nagų augimą natūraliai. Ji skiriasi nuo akrilo požiūriu, kad nėra maišymo reikalaujama sukurti želė ir nagai turi būti išgydyti tam UV lempa sukurti stiprius gelio plėtinius.

Stiklo arba šilko nagų priauginimas:

Tai yra mažiau populiarus požiūris. Šis procesas apima pjovimo vienetų stiklo arba šilko kad tilptų nago ar patarimas, prieš plombavimą juos į vietą, naudojant dervos ar klijų. Tai yra trijų skirtingų tipų nagų priauginimas, kuri gali būti padaryta siekiant gauti ilgesnes nagus, bet visi jie reikalauja profesionalaus menininko ir tinkamai nagų salonas pagalbos. (Žinoma, jie gali būti padaryta namuose, bet tada jums reikia nusipirkti visus tie brangūs produktai ir svarbiausia daug praktikos kad gauti juos padaryti namuose.)

load...

Taigi, kaip galite taikyti Nagų priauginimas namuose, nes tai labai brangu gauti juos padaryti salonuose? Yra keletas tipų dirbtinių nagų patarimai prieinami rinkoje daryti nagų priauginimas namuose. Galite pabandyti su jais:

Kaip taikyti dirbtinių nagų patarimai namuose:

Taikyti Nagų priauginimas namuose, jums reikės šių dalykų: 1. Dirbtinės patarimai: Yra keletas tipų nagų patarimai prieinami rinkoje, kaip balta, skaidrus, spalvotas, blizgučiais, su dizaino ir tt Šie patarimai yra iš esmės pagamintas iš plastiko. Gaukite vieną, kuri jums patogiau (man labiau patinka baltas arba aiškius patarimus.)

2. Nagų klijai: nagų klijai yra lengvai prieinami dabar.

3. Manikiūras rinkinys: nagų failą, buferis, odelių stūmiklis ir vaikėzas.

4. Žirklėmis arba nagų patarimas katerio.

load...

Palaipsniui Susipažinkite:

1 žingsnis:

Norėdami pradėti, pirmiausia paruoškite savo natūralius nagus; nusiplaukite rankas, pašalina bet kokį laką ar klijus ar nieko su pagalba acetono.

2 žingsnis:

Stumti savo odeles atgal.

3 žingsnis:

Dabar buff savo natūralų nagą iki galo, kad ji neturi jokio blizgesio ir drėgmės ant jo.

4 žingsnis:

Jei jūsų natūralūs nagai yra ilgi, tada nukopijuokite juos ir apdailos kampai būtų geriau ją suimti dirbtinių nagų.

5 žingsnis:

Dabar svarbus žingsnis, pasirenkant tinkamą dydį nagų galiuko. Šis žingsnis yra svarbus, kaip jis atrodys labai blogai, jei pasirinksite ne tą dydį. Skirk laiko ir pasirinkti tikslaus dydžio Patarimas, kuri atitinka C-kreivė natūralaus nago (iš kairės į dešinę). Jei patarimas yra šiek tiek platesnė, tada galite pateikti jį žemyn.

6 žingsnis:

Kai jūs pasirenkate savo patarimą, taikyti klijus ant tuščiavidurio dalis galiuko ir taikyti jį ant nagų. Give it šiek tiek spaudimą, kad būtų išvengta oro burbuliukų. Būkite atsargūs, nes klijai yra labai lipnus.

Vinys ir spalva yra taip smagu. Jei darai savo nagus yra jūsų streso buster rutina, mes galime padėti! Pažiūrėk.

Kaip tai padaryti Nagų dailė namuose? – Su išsamias veiksmų ir nuotraukas 50 Amazing Nail Art dizaino pradedantiesiems – su stiliaus patarimų, kaip daryti prancūziškas manikiūras namuose 

7 žingsnis:

Palikite jį 30 sekundžių. Po to supjaustyti patarimas šiek tiek ilgiau, nei jums reikiamo ilgio su antgalio pjaustytuvas arba žirklės pagalbos. (Kaip padavimo ir formuojant leis jiems mažesnio ilgio.)

8 žingsnis:

Forma jums patarimų ir puses dirbtinio nago (padaryti juos tiksliai tilptų į nago). Buff juos apdaila.

9 žingsnis:

Dabar imtis savo buferio ir pradėti poliravimo švelniai kur dirbtinis patarimas atitinka natūralų nagą dėti dar paviršių. Negalima buff ant natūralaus nago, pabandykite tai padaryti tik dirbtinio galiuko. Ar tai lėtai, kad jūs galite pamatyti, ką jūs darote, ir nėra atsitiktinai poliravimo visą dirbtinį antgaliui, nago guolio.

10 žingsnis:

Išvalykite savo nagų ir taikyti bazę. Taikyti nagų lako dizainą; padaryti nagų dailės apie naujas ilgi nagai.

Tai reikės šiek tiek praktikos, bet jūs išmoksite labai lengvai. Norėdami pašalinti patarimų, tiesiog įsiurbti tada acetonu 10 minučių ir patarimai bus lengvai nusimauti. Jūs galite pašalinti ir padaryti įvairių manikiūras tais pačiais patarimais, jei jums nuobodu po 2 – 3 dienas. Aš asmeniškai padarė 3 – 4 manikiūro tais pačiais patarimais.

Štai vienas iš mano manikiūro naudojant dirbtines patarimus:

Nebūk bijo raudonos / geltonos odos, nes chna tikimės, kad šis straipsnis padės jums. Komentarų jei turite kokių nors klausimų dėl paraiškos arba nieko.

load...