Kaip pasirinkti tonerį jūsų odos tipui

Dabar, kad dauguma iš jūsų žino, kad yra skirtingų tipų toneriai, šį kartą aš ruošiuosi papasakoti, kaip pasirinkti ir naudoti odos miltelių sau. Dabar, leiskite žinoti pasirinkti dažus odai, priklausomai nuo odos tipo.

Žinant, kokios odos turite, ty riebi, sausa, normali, jautrus ar jų derinys yra pirmasis žingsnis. Yra daug rūšių toneriai laisvų visų šių tipų odai. Viskas, ką turite padaryti, tai eiti į savo vietos grožio parduotuvę ir patikrinti. Neleiskite PA pasakyti, kas geriausiai tinka jūsų odai, pasiimti su žiupsneliu druskos ir padaryti savo sprendimus pagal jūsų odos poreikius.

Nurodykite Toner pagal Jūsų odos tipą

Sausai odai:

Sausa oda jau sitempia ir stora po plovimo. Gauti Drėkinantis arba drėkinamasis tonikas jūsų odai. Įsitikinkite, kad nėra alkoholio kiekis jame. Ieškoti tie su maitinamųjų aliejų ir drėkiklių.

Riebiai odai:

load...

Riebi ir spuogas linkusi oda turėtų bandyti atnaujinti toneriai, kurios neturi drėkinančių. Vietoj pasirinkti tie, kurių AHAs ir salcyclic rūgšties išlaikyti dėmės baimėje.

Normaliai ir mišriai odai:

Pasirinkite toneriai pagal orą. Dėl karšto alpus vasaros eiti gaivus toneriai. Atšiauriomis žiemomis eiti drėkina tie.

Jautri oda:

Niekada alkoholio dažai jautriai odai. Hamamelio ekstraktas yra geras ingredientas turi vietoj. Ji stangrina odą, yra antibakterinis ir gerai jautriai odai.

load...

Patarimai:

  • Jums nereikia pirkti brangių toneriai, ten yra daug rinkoje, kuri yra piniginė draugiškas ir gerai dirbti!
  • Stenkitės vengti alkoholio, kiek, kaip jūs galite.
  • Laikydami tonerio į šaldytuvą daro gaivus malonumas jūsų odai ryte.
  • Jei turite nuobodu odą, pabandykite kofeino kaip ingredientas, jis atsibunda odą.
  • Jei turite spuogų linkusi oda, rinkitės dažus, kurių sudėtyje yra salicilo rūgšties, nes ji apsaugo nuo spuogų breakouts.
  • Nors galite naudoti audinius taip pat medvilnės pagalvėlės ir kamuoliai geriausiai veikia su toniku.

Kodėl pasirinkti Toner odai? – Kas Odos Tonerio Ar?

Odos tonerio siūlo įvairių naudą odai. Tonerio remiasi įvairių grožio priemonių, pavyzdžiui, tradicinių toneriai, gaivikliai ir astringents.

  • Tradiciniai toneriai įtraukti aliejų, drėkinančių ir ekstraktai, kurie ramina ir sušvelninti odą.
  • Gaivikliai sugriežtinti odą ir apima ingredientų, pavyzdžiui, žaliosios arbatos ir kofeino.
  • Astringents sudėtyje yra alkoholio, todėl priveržkite odos poras pašalintų riebalų perteklių.

Visos šios grožio priemonės patenka toneriai, tai tik tai, kad jūs turite būti gerai nusimano kokios dažų naudoti savo odos tipą. Norint pasirinkti dažus jūsų odos tipą, sužinoti, kaip pasirinkti taikliai iš aukščiau paminėti. Norėdami gauti gerų rezultatų savo oda, reikia žinoti, kaip tinkamai jį naudoti.

Šie keli patarimai turėtų suteikti jums pakankamai informacijos, pirkti puikus dažų jūsų odai, todėl tai, ką jūs laukiate po svarstymo odos dažų naudoti? Graži oda laukia. Pasirinkite dažų jūsų odos tipą dabar.

load...