Kaip pasirinkti tinkamą plaukų spalvą jūsų odai

Bando nuspręsti, kas plaukų spalva pasirinkti, kai jūs nuspręsite dažyti plaukus gali būti labai sudėtinga. Skinti klaidingą spalva gali akimirksniu paversti jus nuo ieškote Pasakų pražūtingas. Kuris daro didelį klausimą – Kaip žinote, kokia spalva jums tinka? Jei norite sužinoti atsakymą, nuolat skaityti.

Žmones turi pigmento, vadinamo melaninu savo kūno. Tai pigmentas yra atsakingas už savo plaukų, akių ir odos spalva. Jis taip pat lemia spalvos pokyčius, kad jūsų oda eina per įvairių klimato sąlygų. Variacijos melanino savo kūną, jo paskirstymą, formos ir dydžio rezultatas skirtingų odos spalvų.

Jūsų oda spalva yra svarbiausias veiksnys apsvarstyti prieš jums spalvos plaukus. Bloga poravimas odos ir plaukų spalvą gali padaryti jums atrodo nenatūralus ir nepatogu. Šis straipsnis bus veikti kaip saugių plaukų spalvos išbandyti priklausomai nuo spalvos ir tono odos vadovas.

Nustatykite savo odos tonas

Patikrinkite, ar yra šiltas atspalvių arba vėsioje atspalvių asmuo per šių būdų:

load...

1. Norėdami patikrinti, ar jūsų odos tonas linkęs link yra šiltas arba šaltas, patikrinkite savo riešą normaliai saulės spindulių. Jei Jūsų riešų venas atrodo žalia, tada jums yra šiltas atspalvių. Jei jie atrodo mėlyna, esate kietas atspalvių.

 • Jei negalite pasakyti, ar jie yra mėlynos arba žalios, jums gali turėti neutralią odos tonusą, suteikiant Jums alyvuogių veido.
 • Jei turite gelsvai atspalvį jūsų odai, tada plaukų spalva, kuri turi šilti potekste atrodys gerai jums. Vario Blond spalva yra viena iš tokių spalvų.
 • Jei jūsų oda yra rausvos atspalvį, jūs kietas atspalvių ir šaltas spalvas, pavyzdžiui, pelenų blondinė atrodys gerai jums.

Geriausi Plaukų Spalvos jūsų odos tonas

Plaukų spalva šiltas odos tonas

Šilti tonai šviesiaplaukė ir rudos pora bei šiltomis odos spalvų. Pasirinkite atspalvių, priklausomai nuo jūsų odos spalvos. Pavyzdžiui, jei turite šviesos šiltas atspalvių odai, spalvų, pavyzdžiui, medaus blondinė ir rožių aukso tiks jums. Tamsesnės odos, pasirinkti tamsesnių rudos kaip šokoladas.

Plaukų spalva cool odos tonai

Cool tonai, pavyzdžiui, pelenų blond, platinos, balto blond, ir pelenų ruda idealiai tinka vėsioje odos tonai. Bet jūs taip pat galite nutempti minkštesnė šiltus tonus, pavyzdžiui, aukso blondinės ir šviesos kaštonų rudos spalvos.

Geriausi Plaukų spalva tikrosios odos

Venkite plaukus, kuri yra per tamsus sąžininga odą. Atsižvelgdama subtilius akcentus darys daug pagerinti savo išvaizdą. Jei jau turite rudos atspalviu plaukus, nes kai mergaitės gimsta su ir turi neblogą veido, tada eiti raudonais dryželiais ant plaukų. Jūs atrodys nuostabus. Eiti tamsiomis spalvomis su ryškių atspalvių.

Puikus būdas spalva plaukus, jei patenka į šią kategoriją yra eiti akcentų. Shades of blond, Raudoni, ir šviesiai rudos ar šokolado dirbs geriausiai šio odos tonas.

load...

Geriausi Plaukų spalva Medium odai

Venkite spalvas, kurios yra per šviesios. Laikykis blondinės ir rudos. Šilčiau, tuo geriau. Stay away nuo spalvų, pavyzdžiui, imbiero. Galite eiti tamsiomis slyvų atspalviai ir rudos. Arba, jūs taip pat galite pasirinkti Artimos šviesos. Apsikirpti, kad bus padaryti plaukai lowlights matomas.

Idealios spalvos jums būtų šokolado rudos, nuobodu raudonos, Maroons ir tamsus, cool spalvos kaip bliuzo ar raudonos.

Plaukų spalva Dark Skin

Žmonėms su tamsesnės odos tonas, vis kietas atspalvių dryžiai kaip pelenų blondinė gali būti ne pati geriausia idėja. Eiti šiltų spalvų, pavyzdžiui, dryželiais, kurie yra medaus Cinkuota arba tamsiai raudonos spalvos. Tai saugiau laikytis tamsesnių spalvų šiltu akcentų, kai turite tamsų odos atspalvį. Jei norite, kad spalva didžiąją dalį savo plaukų, pasirinkti BALAYAGE kad duos jums sklandų perėjimą.

Jei jau turite tamsūs plaukai ir ieškote pokyčių, pasirinkti atspalvį, kuris yra netoli jūsų natūralios plaukų spalvos. Maroons ir tamsiai rudi gerai dirbti su tamsiais tonais.

Plaukų spalva šviesi oda

Atspalvių, kurie yra cool spektro gale, kaip balta blondinė, California Šviesūs, purvinas bronde, ir pelenai rudos atrodo nuostabi ant šviesiai odai. Šilti tonai šviesiai rudos, taip pat atrodo gerai šiame odos tipą. Tačiau cool tonai yra pageidaujama.

Geriausi Plaukų spalva Alyvuogių odai

Šiltos Rusvi atspalviai, tamsiai rudi, ir lengvi rudi atrodo nuostabi ant alyvuogių odos tonai. Šilti atspalviai komplimentas Ši odos spalvą tikrai gerai. Ash spalvos taip pat atrodo gerai alyvuogių odos, nes tai neutralus odos tonas.

Geriausi Plaukų spalva karamelinių odai

Tamsiai šviesūs atspalviai ir tamsiai rudi atrodo gerai karamelės odą. Šiltos pabrėžia, kad sumaišytas gerai tamsūs plaukai yra tinkamas plaukų spalva idėja.

Geriausi Plaukų spalva Wheatish odai

Šiltas tamsiai rudos ir cool šviesos Browns atrodo gerai wheatish odą. Nuo wheatish odos patenka į vidutinio tamsiai skaldytos kategorijos, taikomos tos pačios taisyklės, priklausomai nuo to, kaip tamsiai ar šviesiai jūsų oda yra.

Patarimai Norėdami Pasirinkti Plaukų spalva jūsų odos tonas

 1. Nustatyti, kokios spalvos iš savo garderobą atitiktų jūsų odos tonas
 • Jei gerai atrodyti raudonos, oranžinės, aukso, geltona, žalia – auksinė blondinė, auksinės rudos spalvos, braškių blondinė ir Auburn yra spalvų, kad tiktų jums.
 • Jei atrodo gerai kaštoninės, fuksija, juoda, mėlyna – platina, pelenų blondinė, pelenų ruda, bordo ir juoda tiks jums.
 • Jei jums atrodo gera raudona, violetinė, anglis pilka, kryklė – smėlio blondinė, smėlio blondinė, šokolado ruda, ir raudonmedžio atrodys gerai jums.
 1. Jūsų akių spalva taip pat vaidina svarbų vaidmenį nustatant plaukų spalvą, kuri tiktų jums.
 • Žmonės su lazdynas, žalia ir rudos akys gali eiti šiltų potekste spalvų. Aukso šviesūs, aukso spalvos, o bordo, yra kai kurie iš jų.
 • Žmonės su mėlynomis ar pilkomis akimis gali eiti cool potekste plaukų spalvos. Platina, pelenų blondinė, uosis ruda ir blond spalvos tiks šiuos žmones daugiau.
 1. Jei turite tamsų odos atspalvį, ir vis dar nori eiti į pilną plaukų spalva, ar tarkim turite žilus plaukus ir norite visiškos aprėpties, pasirinkti subtilų blondinė, kuri yra tarp rudos ir šviesūs, taip pat žinomas kaip bronde.
 2. Vyksta visiškai šviesūs, kai turite wheatish veido gali būti tikrai sunku atlikti išjungtas, ir jūs galite baigti atrodo kaip Amisha Patel. Vietoj to, jūs galite žaisti aplink su raudonos, rudos, šviesiai rudos ir vyšninės.

Jei galvojate, kad vyksta už nenatūralios spalvos, pavyzdžiui, raudonos, mėlynos arba žalios, galvoti apie tai, kaip tai gali kirstis su savo garderobą ir, jei jis dirba su savo aprangos kodą darbe ar mokykloje.

Venkite tamsių spalvų ant labai lengvas odos tonas, kaip kontrastas bus padaryti jums atrodo šviesesnė nei esate. Tamsūs plaukai ant šviesiai odai, taip pat gali padaryti jums atrodo vyresni, nei esate.

Kaip pasirinkti plaukų pabrėžia – Plaukų likučiai Idėjos

1. Vidutinio Ruda su aukso

Dėl visų gražuolių plaukais, kuri yra ne per ruda, ar ne per daug juoda, auksas yra puikus spalva gauti akcentais. Gold renginiai rėkti pasitikėjimą ir parodyti, kad esate nebijo rizikuoti.

2. Ombre

Tai yra tendencija, kad paėmė mados pasaulis audra 2017 ir atrodo, kad jis čia pasilikti. Graduotą išblukimo spalvos iš apačios į viršų „yra puikus būdas pabrėžti savo apakinti karčiai.

3. Juoda su raudona

Ar tu vienas iš tų laimingųjų moterims su ilgais ir blizgantis juoda plaukų? Ar jūs vis dar ne laimingas su ja? Kaip apie tai, kaip kai kurie giliai raudonos renginiai padaryti pareiškimą norite?

4. Tamsiai ruda su karameliniu

 

Jei manote, kad nieko gero ateis iš iš karamelės, tik įsivaizduoti, skanus, drėgnas riešutmedžio aitvaras, varvantis su aukso išlydyto karamelės. Štai ką jūsų plaukai atrodys. Skanus!

5. Juoda su šokolado

Nėra atskleidžia pažinčių nei šokolado. Bet sveikas moteris bus patvirtinti, kad. Taigi ką daryti, jei jūs negalite valgyti tiek, kiek norite? Pripažinti savo meilę kakavos gėrio, pabrėžiant savo juodus plaukus šiuo spalvos!

6. Tamsiai ruda su šviesiai ruda

Tegul du ilgi-paklydėlių turėti ne taip graudus Reunion. Pora tamsiai rudi plaukai su šviesiai rudos atspalviais ir pamatysite, kad tai yra rungtynės padarė danguje.

7. Juoda su medumi

O, medus! Turtingas ir puikūs nektaras, kad sweetens mūsų gyvenimus taip! Stebėkite, kaip jis dirba savo magija savo juodais plaukais, kai jūs ją paryškinkite savo aukso gėrio.

8. Juodos arba tamsios rudos Burgundija

Uninitiated, bordo yra šešėliai tarp tamsiai raudonos ir kaštoninės. Tai nei čia, nei ten, bet yra vienas iš populiariausių spalvų pasirinkimų moterims su tamsiai rudos arba juodos plaukų gauti akcentais, todėl eiti paveikslą.

9. Juoda su kava

Atrodo, kad mes ne padaryti su mūsų dedikacijos gėrimų ir maisto produktų, dar. Prabangus kavos akcentai yra tai, ką gydytojas užsakyta Midnight juodais plaukais. Atodūsis!

10. Juoda su vario

Būti įspėtam! Vario akcentai yra ne bailus, nors kasdienių susidūrimų su moterimis, kurie, atrodo, vis jiems gali pasakyti kitaip. Jie turi mintį; jiems reikia atsižvelgti, tačiau visų svarbiausia, jie turi spalvingas galvos juoda plaukų turi būti puikavosi su kampo.

11. BALAYAGE

BALAYAGE puikiai tinka tiems, kurie ieško sklandžiai pereiti nuo tamsių į šviesius plaukus. Skirtingai nuo Ombre, ji apima dryžiai iš vidurio ilgio plaukus. Su BALAYAGE, taip pat galite pasirinkti nenatūralių spalvų kaip savo šaknų spalva gonna lieka tas pats.

Kas yra nuolatinis Plaukų spalva?

Ilgalaikis plaukų spalvos langelį plaukų dažai, kad jūs dažnai ne chemikų ir prekybos centruose. Jie likti plaukus visam laikui, nors spalvos gyvumą ar išnyks. Vienintelis būdas pašalinti nuolatinį plaukų spalva būtų augti it out ir supjaustykite jį išjungti, arba balinimo jį.

Kaip veikia nuolatinė Plaukų spalva veikia?

Ilgalaikis plaukų spalva gali padaryti jūsų plaukus iki 2 tonų lengvesni arba tamsesnis nei jūsų dabartinės plaukų spalvos, o ne pusiau nuolatinis plaukų spalva, kuri gali tik patamsinti.

Spalva įsiskverbia savo odeles ir spalvų plaukus iš vidaus.

Nuolatinis plaukų spalva lieka plaukus visam laikui, bet pamatysite, kad jis pradeda pašviesinti po 4 – 6 savaičių taikymo.

Kokie yra privalumai nuolatinių plaukų dažymas?

Dėl užkandžių, tai padeda moterims nuslėpti savo pilkos šaknys, kurios kelia grėsmę padaryti jums atrodo, kaip vyresni, nei esate.

Jis taip pat yra naudinga, kai esate pakimba į egzistencinės krizės galvoti apie tai, kur vadovauja jūsų gyvenimas viduryje, todėl jūs spalvos plaukus gražios spalvos ir gipso šypsena ant veido. (Ką? Jūs to dar nepadarėte?)

Dėl rimtesnių dėmesį, dažymas plaukus namuose naudojant dėžutę dažų gali sutaupyti dideli pinigai, kad jums būtų išleisti ne salone. Tačiau ji yra visada geriau pasikonsultuoti su Colorist jei jūs nežinote, ką darote ar neturite jokios patirties su dažymo plaukus.

Kaip naudotis Ilgalaikis plaukų spalvą?

Dabar čia yra dalis, kuri jums parodysiu, kaip lengvai ji yra, kad jūsų plaukai dažyti minus nagų kramtymas kelionė į saloną. Jums reikia eiti plaukų spalva apsipirkti. Taigi, eikite į narkotikų ar grožio parduotuvėje galite pasitikėti ir pasirinkti spalvą, kad jūs norite. Paimkite patarimų ir pasiūlymų iš draugų ar darbuotojų, jei turite. Spalva ketina likti su jumis gana ilgai, todėl verta antrą nuomonę.

 1. Įsitikinkite, kad jūsų plaukai neplautų (mažiausiai 12 valandas) prieš prašymo. Natūralūs aliejai galvos padės dažymo procesą, nes chemikalai bus išdžiovinkite plaukus iki žymiai.
 2. Kaip už ant dėžutės, kad jums gauti nurodymus, turėsite sumaišykite kūrėjas ir dažančių medžiagų. Įsitikinkite, kad jūs dėvėti pirštines, kad ateiti į lauką išvengti dėmių, dirginimas, ar alergiją.
 3. Atminkite, kad visada daryti gijų testą pirma. Tai yra būtina! Paimkite mažą skyrių plaukus (laikykite jį pamatyti, jei jūs galite pamatyti per jį).
 4. Naudojant aplikatorių, taikyti tirpalo, kad jūs turite šiame plaukų skyriuje tiek. Palaukite maždaug dvidešimt minučių patikrinti, jei turite kokių nors reakcijų, pavyzdžiui, dilgčiojimas arba deginimas. Jei tai padarysite, plaukų dažymas gali būti perspektyvi alternatyva už jus.
 5. Jei nieko tos rūšies atsitinka, elkitės padalinti plaukus į smulkias skyriuose ir spalva kiekvienas iš jų visiškai.
 6. Laikas sau (kaip už dėžutę) nuo to momento, kai baigsite taikant spalvą ir tada nuplaukite ir būklė jį su kondicionieriaus pateiktą langelį.
 7. Išdžiovinkite plaukus ir stilius ją kaip įprasta.

Voila! Tai taip paprasta, tikrai. Nuo blah wow per 1 valandą butas! Atminkite, kad nuolatinis plaukų spalva neturi išplauti visiškai. Jūsų plaukai turi augti iš jo. Taigi kai matote, kad mažai augimas savo natūralios plaukų spalvos, jūs žinote, atėjo laikas sensoriniu-up ar naują atspalvį, jei jūs turite!

Žodį į išmintingą: nors akcentai gali atrodyti kaip tendencija sekti, atminkite, kad spalva jums pasirinkti, kas bus apibrėžti savo išvaizdą per ateinančius šešis mėnesius, arba tiek. Taigi, priimti pagrįstą sprendimą, kad būtų išvengta įsipareigojant pagrindinis netaktas.

Tikimės, kad jums rasti visus šiuos patarimus, plaukų spalvos jūsų odos tonas naudinga. Eiti per jas, kai, prieš pradėdami vartoti paskutiniame kvietime teikti paraiškas ir spalva plaukus. Viešnagės spalvingas!

load...