Kaip pašalinti spuogus Chin?

Breakouts yra blogiausia! Ypač tada, kai jie įvyktų savo smakro. Ne tik tai vienintelis dalykas, kurį jūs galite galvoti apie, bet jūs žinote, kad visi kiti yra spoksoti į jį taip pat. Tai užtrunka viską, ką turite išsaugoti savo rankas nuo smakro, ir apsimesti, kad viskas yra normalu. Jei susiję, turime gerų naujienų, yra keletas paprastų ir neskausmingai metodai atsikratyti smakro spuogų. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip.

Gamtos slopinančių smakro spuogų

Spuogai yra dažna, bet kibimas odos problema. Dažniau nei ne, tai žmonės su riebiai odai, kad kenčia spuogų rūstybę, įskaitant tuos, kurie apie savo smakro. Kažkada, jie tik atrodo be galo išplito iki smakro virsta piktas kolonija spuogų. Štai kodėl ji yra visada geriau, kad būtų išvengta tokių odos infekcijas, o ne išgydyti juos. Vienas spuogas ant smakro gali sukelti daugelis kitų. Kad gyvenimas būtų lengvesnis, aš kartu sudėjus šį sąrašą priemonių, kurios gali padėti išvengti smakro spuogai.

Priemonių siekiant užkirsti kelią spuogai

Jei norite gydyti spuogų ant smakro ir jawline, čia yra keletas iš praktikos turite priimtų į savo kasdienio odos priežiūros rutina.

 1. Nusiplaukite veidą du kartus per dieną. Jei plaunate jį dažniau, jūs juostelės toli natūralių aliejų iš savo odos. Tai bus stumti naftos liaukos į overdrive, blogėja alyvos problemą. Skalbimo veidą vieną kartą ryte ir vieną kartą prieš miegą yra idealus. Tik padaryti išimtį iš šios taisyklės, jei jūsų veidas yra nešvarus arba jei praleidau laiką prakaitavimas jį salėje. Naudoti be alkoholio muilu nusiplauti smakrą. Švelniai masažuokite veidą ratu po taikote muilo, tada nuplaukite jį drungnu vandeniu. Naudokite švarią rankšluostį paglostyti savo oda sausa.
 1. Beveik visada, jūs skleisti spuogai paliesdami savo riebiai plaukus ir perduoti alyvą savo smakro paliesdami savo smakrą su tos pačios pusės. Jei turite riebiai plaukai, plauti plaukus su šampūnu specialiai suformuluota riebaluoti plaukai ir laikyti jį iš savo veidą. Stenkitės neliesti savo veido per daug.
 1. Daugelis merginų ir moterų naudoja makiažą paslėpti spuogai ant jų smakrą. Tai gerai tol, kol makiažas yra neužkemša porų ar ne acnegenic. Pabandykite naudoti miltelių pagrindu makiažas, o ne tepalo arba kremo pagrindu makiažas užkirsti kelią tolesniam užsikimšimo savo poras. Padaryti ją taško pašalinti visą makiažą nuo veido prieš einant miegoti. Atkreipkite ypatingą dėmesį į savo smakro. Taikyti vandens pagrindu drėkintuvai po valymo veidą.
 1. Nepamirškite taikyti spuogų valymo produktus ant veido, ypač smakro. Užtikrinti, kad produktas yra salicilo rūgšties arba benzoilo peroksidą. Iš tiesų, jūs taip pat galite naudoti du skirtingus produktus – vieną su salicilo rūgštimi ir kita su benzoilo peroksido. Šis derinys terapija dažnai veikia geriau nei vieno produkto terapija.
 1. Niekada subraižyti ar pop jūsų spuogų. Tai gali pabloginti jūsų spuogai ir gali sukelti infekciją. Atminkite, kad jei jūsų spuogai bus užkrėstas, randai yra didelė tikimybė.
 1. Venkite papildomų riebiai maisto. Kiaušinių tryniai turi reputaciją sukelia spuogus ir spuogų. Venkite turintys daugiau kaip tris kiaušinių trynius per savaitę. Pridėti antioksidantų, žalios daržovės, švieži vaisiai ir daug daug vandens į savo įprastą mitybos diagramoje.
 1. Nepamirškite plauti burną ir smakrą pat po valgio. Nuvalykite plotą su sutraukiantis šlapiojo audinio dažnai, kai esate saulėje ir dulkių.
 1. Naudokite visiškai nepraleidžia saulės spindulių su labai dideliu SPF kaskart išeiti į saulę. Taikyti saulės bent pusvalandį prieš gaunant iš.

Kaip atsikratyti spuogų ant smakro?

 • Ledo yra puikus gydytojas spuogų ant smakro. Tai radikaliai gerina kraujotaką aplink smakro srityje. Odos užšaldyti laiku poras susisiekti su ledu. Jis padeda pašalinti riebalų perteklių ir nešvarumus iš odos. Wrap į audeklo gabalas ledo ir taikyti tą patį per užkrėstą teritoriją.
 • Padaryti citrina ir medumi paketą. Taikyti šį paketą kiekvieną dieną ir palikti jį penkiolika minučių.
 • Dantų pasta yra paplitęs būdas atsikratyti smakro spuogų. Taikyti dantų pasta žiupsnelis ant spuogas. Laikyti pastos 20 minučių ir nuplaukite lediniu šaltu vandeniu.
 • A sandalmedžio ir skalbėjų žemės pakuotėje taip pat yra naudinga šalinant spuogus nuo smakro srityje.

Naudoti geriamieji antibiotikai vietiškai spuogai vaistus

Jei nerandate jokio pagerėjimo su minėtų patarimų, apsilankykite savo dermatologą geriamųjų antibiotikų kursą. Atminkite, kad tai tik laikinas sprendimas ir nėra būdas atsikratyti spuogų visiems laikams. Visi jūs galite padaryti yra sumažinti breakouts. Tačiau, užuot pasikliaujant tik antibiotikais, sujungti ją su vietiniam spuogai vaistus. Paklauskite savo dermatologu nurodyti abu. Padaryti ją taško tęsti vietiniam vaistai, kai jūs nutraukti antibiotikų.

load...

Taigi, nereikia laukti, kol jūsų spuogai, kol jie sukelia bjaurus randai, bet juos kontroliuoti su minėtų patarimų ir pasiūlymų. Naudokite patarimų, kaip sumažinti zits, spuogų skaičių ir užkirsti kelią nuolatinės randus pasikartojimui.

Ar palikti mums savo atsiliepimus žemiau, jei radote post naudinga.

load...