Kaip pašalinti gelio liemenį namuose

Tai buvo ilgos dienos darbe. Jūs buvote kovoja susitikti terminus, dalyvauti konferencijose ir elgtis su žmonėmis, kurie nėra tiksliai jūsų mėgstamiausia. Kas gali būti geriau de-stresas, nei gauti jūsų nagai padaryti? Sėdi atgal ir atsipalaiduoti, o jūsų nagai atrodo estetiškai į pastelinės mėlynos atspalvis pagal jo pabaigoje – skamba nuostabi, ar ne? dabar tegul pirmyn į maždaug dviejų savaičių, kai gelis pradeda atskilti. Iš asmeninės patirties žinau, kad jums nenorėtų gaišti kelionę į saloną tik gauti Lenkijos pašalintas. Neturi baimės, nes aš esu čia jums pasakyti, kaip saugiai pašalinti gelio lako teisę į komfortą savo namuose.

Kaip pašalinti gelio nagų lako su acetonu?

Patikrinkite du būdai, kuriais galite pašalinti gelio nagų lako namuose.

Vidun nukreipto povandeninio sparno metodas

Šis metodas apima apimantis savo nagus su medvilniniu tamponu, sumirkytu acetone ir pradėti folija per jį. Tai saugiausias būdas ir vienas iš populiariausių, taip pat. Jeigu jūs kada nors buvo į saloną gauti ją pašalinti, jūs pastebėsite, kad jie padaryti tą patį!

Jums reikės

load...
 • 10 – 15 medvilnės rutuliai
 • 10 – 15 juostelių aliuminio folija (pakankamai didelis, į kuriuos vyniojami aplink pirštais)
 • Grynas acetonas
 • Smėlinis nagų failą
 • Oranžinė Stick
 • Vazelinas

Kaip pašalinti gelio nagų lako folija metodą?

1 veiksmas: pašalinkite viršų blizgantys

Pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, tai pašalinti viršutinį blizgantys, o tai, ką saugo dažus nuo skaldos. Jūs turite geresnę galimybę pašalinti lako kartą šis sluoksnis dingo. Patraukti smėlinis nagų failą ir buff toli viršutinį sluoksnį. Jūs turėtumėte turėti nagus, kad atrodo beveik matinis ir šiurkštus. Negalima paduoti už viršutinio sluoksnio, kaip jums gali ateiti per arti savo nekilnojamojo nago ir jį sugadinti.

2 žingsnis: Taikyti vazelinas

Taikyti vazeliną į aplink nagus odą. Tai padeda apsaugoti odą nuo stipraus acetonu.

3 žingsnis: įdėkite vatos Per Nagų

load...

Panirti medvilnės kamuolys acetone, ir būti dosnus apie tai! Tai yra tai, ką padės gelis Lenkų pleiskanoja. Įsitikinkite, kad acetonas yra 100% grynas, nes ji yra efektyviausias. Padėkite medvilnės kamuolys per nago visiškai.

4 žingsnis: apvyniokite aliuminio folija

Wrap gabalais aliuminio folija per medvilnės kamuoliukus. Folijos padės išlaikyti acetono iš garinimo ir bus įsiurbti į gelio lako. Dabar jūs turite laukti apie 30 minučių. Taip, tai yra daug laiko atimantis procesas, bet hey, jūs turite mėgautis savo gelio manikiūro dvi savaites, ar ne? Būkite kantrūs ir atsipalaiduoti, ar žiūrėti filmą per šį laiką.

5 žingsnis: Patikrinkite, ar Lenkijos Ar pleiskanoti

Po 30 minučių, patikrinkite, ar lenkų yra lupasi. Jūs galite naudoti arba apelsinų lazdą ar jūsų nagų patikrinti. Šiek tiek pradeda stumti į Lenkijos pabaigoje. Jei rasite, kad kai kuriose srityse nėra lupasi, pamerkti jį vėl dar 10 minučių. Tai turėtų būti pakankamai laiko Lenkijos pleiskanoti.

6 žingsnis: švarus ir nusiplaukite rankas

Nuvalykite bet likusių lenkų ir nusiplaukite rankas su muilu atsikratyti acetono ant pirštų. Pasitikėk manimi; Jūs nenorite vaikščioti aplink panašaus, kad tau noriu užsidegti! Acetonas yra labai degus, todėl įsitikinkite, kad laikyti jį atokiai vėsioje ir sausoje vietoje. Kai baigsite, taikyti nagų aliejų ar kremą apsaugoti vinis, kaip ji gali atrodyti sausas.

Mirkymo metodas

Šis procesas trunka ilgiau ir yra ne taip geriau, nes ji apima tiesiogiai mirkymas pirštus acetone. Jis vis dar veikia taip pat, ir jums nereikia į foliją ar medvilnės kamuoliukus.

Jums reikės

 • Vienas didelis dubuo
 • Vienas vidutinio dubuo
 • Grynas acetonas
 • Smėlinis nagų failą
 • Oranžinė Stick
 • Vazelinas

Kaip pašalinti gelio nagų lako mirkant metodą?

1 žingsnis: Supilkite Acetonas Į šilto vandens

Užpildykite didesnį dubenį su šiltu vandeniu. Įsitikinkite, kad tai tik šiltas, o ne karštas. Laikyti acetono nuo didelio karščio, nes ji yra labai degus. Supilti į acetono vidutinės dubenį ir įdėti jį į didesnį dubenį pasiekti dvigubą katilo poveikį, ir palikti jį 3 – 5 minutes.

2 žingsnis: buff Away viršutinį sluoksnį

Tuo tarpu labai panašus į ankstesnį metodą, turite buff toli viršutinį dangos sluoksnį su smėlinis nagų failą. Kai baigsite, ji turėtų atrodyti matinis. Padenkite aplink vazeliną nagai odos apsaugoti odą.

3 žingsnis: Sugerti Fingers šiltu acetoną

Vieta pirštus į šiltą acetonu ir įsiurbti juos maždaug 10 – 15 minučių arba iki Lenkijos prasideda pleiskanoja.

4 žingsnis: pašalinti pleiskanojimas lenkų kraštas

Naudokite apelsino lazdą ar savo nagus stumti ties pleiskanojimas lako krašto. Jis turėtų lengvai nusimauti. Jei ji vis dar užsispyręs, galite įsiurbti juos kurį laiką ilgiau.

5 žingsnis: švarus ir nusiplaukite rankas

Išvalyti bet likusių lenkų ir nusiplaukite rankas su muilu visiškai pašalinti acetono pirštais. Jūsų nagai tikriausiai atrodyti ir jaustis sausas šiuo metu, todėl įsitikinkite, kad naudoti nagų kremas ir odelių aliejus. Pašalinti gelio nagų lako su acetonu gali būti sunkus uždavinys.

Taip pat galite pašalinti gelio nagai be acetono, bet aš nepatarčiau, kad. Tačiau, jei esate beviltiška ir yra paruošti nago žalą, tada elgtis atsargiai.

Kaip pašalinti gelio nagų lakas Be acetoną?

1. Failo juos išjungti

 • Sumažinti savo nagus, kad jie yra trumpas ir lengvai valdomas.
 • Naudojant šiurkščiavilnių smėlis nagų failą, failo nagus žemyn lėtai. Laikyti pučia dulkes patikrinti, kaip toli esate nuo savo natūralių nagų. Jūs nenorėtų sukelti jokios žalos.
 • Kai beveik pasieksite savo natūralų nagą, perjungti į minkštesnė nagų failą. Tai nėra taip žiauriai ir apsaugo nagus nuo tampa pernelyg pažeistas. Vėlgi, imtis savo laiką su padavimo procesą, įsitikinkite, kad nesate padavimo išjungti savo nekilnojamojo nago.
 • Kai byla ne visi iš gelio lako, plauti nagus su muilu. Įsitikinkite, kad taikyti šiek tiek aliejaus visame nagus, siekiant užtikrinti maksimalų maitintis. Jie desperatiškai reikia juos po visą tą padavimą.

2. Mirkymas ir Nulupkite juos išjungti

Tai dar vienas būdas, kuris yra labai nepatartina, bet jei jūs neturite jokio kito pasirinkimo, daryti atsargiai.

 • Sugerti jūsų nagus šiltame vandenyje, arba galite tiesiog pradėti procesą po to, kai karštas dušas.
 • Nors jūsų nagai vis dar šlapias, naudoti odelių lazdelės stumti atgal lako šalia perskelta kraštų.
 • Jis turėtų būti gana lengva nulupti juos nuo šio taško.
 • Nulupkite, kiek, kaip jūs galite, ir jei yra kokių nors dalių, kurios yra užsispyręs, pateikti juos išjungti.

Patarimas: Jei gelio nagai yra ne lupimasis išjungti greitai, nebandykite ją! Jums gali nusilupti savo tikrą vinis.

Na štai! Du tikrai fotografiją metodai saugiai pašalinti gelio manikiūro. Dabar jums nebereikia laužyti savo tvarkaraštį, atliekų laiko ir pinigų, ir pereiti visą kelią į saloną gauti gelio lako pašalintas. Dabar, kad žinote, kaip nusiimti gelio nagų lakas, ką jūs laukiate? Gerai, dabar aš ruošiuosi eiti ir planuoti gelio manikiūrą už save, ir todėl turėtų būti jums!

load...