Kaip padaryti vaisių veido?

Mūsų oda eina per daug kasdien. Stipriomis cheminėmis medžiagomis ore, kad tarša, dulkės ir saulės spinduliai pabloginti situaciją mūsų odai. Nors mėgaujasi vaisių veido ar kitų veido yra nuolat mūsų protus, mes niekada pakankamai laiko eiti į salonas ir praleisti 2 valandas ant veido. Vis dėlto yra būdų, kaip padaryti, vaisių veido namie pasiekti spindinčią odą akimirksniu.

Tiesiog atlikite šiuos 6 žingsniai padaryti savo Vaisiai veido namie.

Kaip tai padaryti vaisių Veido namuose?

1 žingsnis: Valymas

Pirmasis žingsnis yra kruopščiai išvalyti savo veidą. Nors galite plauti veidą su švelniu muilu, mes rekomenduojame naudoti šaltą žalią pieną iš medvilnės kamuolys nuvalykite visus nešvarumus. Pienas yra puikus kaip valikliu ir yra visiškai natūralus, todėl nėra stipriomis cheminėmis medžiagomis. Naudokite medvilnės kamuolys sukamaisiais judesiais valyti odą. Po valymo, plauti veidą drungnu vandeniu. Pieno padeda pašalinti purvą ir nešvarumus iš porų ir priduria trumpąją blizgesį.

2 žingsnis: Drėkinamasis

Kitas žingsnis už gerą vaisių veido yra pleiskanomis. Už tai jums reikės 1 šaukštą avižinių ir 1 šaukštą citrinos žievelės milteliai arba džiovintų citrinų žievelių. Pridėti du kartu ir padaryti pasta pridedant rožių vandens / paprasto vandens tiek. Arba taip pat galite naudoti maišytuvą padaryti pasta. Paimkite citrinų žievelė, pridėti vandens tiek jiems ir naudoti maišytuvą padaryti ją į masės. Tada pridėti avižinių jai padaryti pasta.

load...

Po pasta yra pasirengusi, taikyti ją visoje savo veidą, naudojant pirštais sukamaisiais judesiais. Naudokite pastos ant savo kaklo srityje taip pat. Pleiskanomis 2 – 5 minutes, naudojant šveitimas ir tada nuplauti šiltu vandeniu. Patas nusausinkite veidą.

Kai Kitos funkcijos Scrub:

  • Sumaišykite jogurtą ir avižiniai padaryti šveitimas
  • Sumaišykite avižiniai ir pieno padaryti šveitimas
  • Maišyti soda su vandeniu

3 žingsnis: Stop

Patrinti kai medaus ant savo odos, kad padėtų jai pašviesinti šiek tiek. Medus veikia kaip baliklis ir padeda pašviesinti odos tonusą. Nuplaukite jį po 10 minučių.

4 žingsnis: atvėrimas poras

Virti karšto vandens puodą ir jį naudoti garo veidą. Tegul vanduo pastovėti 5 minutes ir liesos virš rankšluosčiu išlaikyti garą. Tai atvers poras ant jūsų odos.

5 žingsnis: Vaisiai Veido

Kitas imtis prinokusių pomidorų ir sutrinkite jį į pastą ir pridėti šiek tiek citrinos lašus į jį. Laikyti mišinį už 20 šaldytuve – 30 minučių ir tada išimkite jį. Pridėti medaus šaukštelį į jį. Taikyti šį mišinį ant veido ir kaklo. Palikite jį 15 minučių ir nuplaukite vandeniu.

load...

Arba sutrinkite prinokusių bananų, pridėti šiek tiek citrinų sulčių ir medaus šaukštelį. Gerai išmaišykite ir taikyti ant odos. Palikite 15 minučių.

6 žingsnis: Maitinti ir drėkina

Paimkite agurką ir padaryti jį pasta. Taikyti šį apklijuoti veido ir kaklo srityje. Palikite 10 minučių ir nuplaukite šaltu vandeniu. Paglostyti sausas ir jūsų namų vaisių veido daroma. Jums gali tekti sekti su drėkintuvai.

Tai, kaip jūs darote vaisių veido namie. Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas.

Kaip tai padaryti Vaisiai Veido sausai odai?

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą Sužinokite daro vaisių veido sausai odai namuose technika: –

load...