Kaip padaryti Uttanasana ir kokios jos naudos

Uttanasana, intensyvus priekį lenkimo Pose, intensyvus Praplėtimas Pose, nuolatiniu priekį Bend, stovi Persiųsti Sulenkite Pose, ar nuolatinis vadovas į kelius Pose yra asanos. Sanskrito: उत्तानासन; UT – Galingas, Tan – ruožas, Asana – laikysena; Tariama kaip – OOT įdegio-AAL-struktūra Agentūrai

Kai išversti Uttanasana pažodžiui į anglų kalbą, tai reiškia, galingas ruožas kelti. Anglų kalba, tai asanos yra vadinamas nuolatiniu priekį Bend. Bet nesvarbu, ką jis vadinamas Kokioje kalba, tai asanos turi keletą nuostabios poveikį jūsų organizmui. Jis ne tik gydo, bet ir jaunina savo organizmą. Šiuo asaną, jūsų galva yra žemiau širdies, ir tai leidžia kraujotakos galvos vietoj kojų, suteikiant jūsų ląstelės iš dinamišką deguonies skubėti. Pažvelkite, kas daugiau tai nuostabi asanos gali padaryti jums atrodo!

Viskas ko jums reikia žinoti apie Uttanasana

 1. Ką reikia žinoti prieš atlikite Uttanasana
 2. Kaip tai padaryti Uttanasana
 3. Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos
 4. Pradedančiųjų Patarimas
 5. Išplėstinė Pose variaciją
 6. Privalumai Uttanasana
 7. Mokslas Behind The Uttanasana
 8. Parengiamieji Poses
 9. Tolesni kelia

Ką reikia žinoti prieš atlikite Uttanasana

Turite įsitikinti, kad jūsų skrandžio ir žarnyno tuščia tol, kol jūs praktika šį asan. Turėti savo maistą bent keturių iki šešių valandų, prieš jums padaryti asan kad jūsų maistas bus virškinamas ir yra pakankamai energijos, kad galėtumėte išplėsti praktikos metu.

Tai geriausia praktikuoti jogą pirmas dalykas ryte. Bet tuo atveju, jei jūs negalite dirbti ryte, tai gerai, kad ją praktikuoti vakare.

load...

Lygis: vidutinis Stilius: Hatha joga Trukmė: nuo 15 iki 30 sekundžių Kartojimas: Nėra tęsiasi: Klubai, dvigalvis, veršeliai Stiprina: kelių, šlaunų

Atgal į TOC

Kaip tai padaryti Uttanasana

 1. Atsistokite tiesiai į savo motina, ir poilsio savo rankas ant klubų. Įkvėpkite.
 1. Iškvėpkite ir švelniai minkština savo kelio ir lenkimo pirmyn, lankstymo iš savo klubų. Jums reikia atsverti savo kūno svorį. Norėdami tai padaryti, jūs turite perkelti savo klubus ir tailbone šiek tiek atgal, nes savo kūno dalimi juda į priekį.
 1. Atminkite, kad jūsų kelius minkštas, kaip jūs visa tai. Tai leis jūsų sėdmenų atkreipti aukštyn ir savo klubus į priekį į viršutinės šlaunų.
 1. Tegul Jūsų rankos remiasi į žemę, šalia jūsų kojų. Jūsų kojos turi būti lygiagrečios viena kitai, ir jūsų antroji ir vidutinio pirštai turi būti nukreipta į priekį. Tegul jūsų krūtinės plūdę per savo kojomis. Išplėsti tarp savo krūtinės kaulų ir gaktikaulio erdvę. Pajuskite kartus ir ruožas nuo savo klubo kaulų. Jei manote, kad nuo savo apatinę nugaros apvalinimo, darai kažką blogo.
 1. Turite jausti tempimą savo dvigalvis taip pat, ir jei jūs dar jausmas, pratęsti savo kelio šiek tiek daugiau.
 1. Paverskite savo šlaunų vidų, ir atsiremti į savo kulniukai. Tai leis geriau suderinti.
 1. Jūsų vadovas turi būti palikta kaboti taip, kad karūna pasiekia grindis. Ieškoti per savo kojų, ir laikykite kelti.
 1. Kai jūs norite išleisti pozą, sutartis šerdį ir pilvo raumenis. Įkvėpkite ir padėkite savo ranką ant klubų. Rise lėtai, užtikrinti yra jūsų nugaros pailgėjimas. Tebūnie atstumas tarp jūsų gaktikaulio ir jūsų krūtinės kaulų. Lėtai atsistoti.

Atgal į TOC

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų, atsargiai reikia nepamiršti prieš tai padaryti asan.

load...
 1. Išvengti šios asan jei turite šias problemas:

A. Apatinės nugaros traumos g. Atplėšiamoji į Bicepso c. Išialgija r. Glaukoma arba individualus tinklainės

 1. Jei turite nugaros traumos, tai padaryti asan išlaikyti savo kelio smilgos. Jūs taip pat gali tai padaryti savo ARDHA Uttanasana pateikdamas savo rankas ant sienos, taip, kad jie yra lygiagreti grindims. Įsitikinkite, kad jūsų kojos yra statmenai savo liemens.

Atgal į TOC

Pradedančiųjų Patarimas

Kaip pradedantysis, tai gali būti sunku padidinti ruožas. Kad būtų lengviau, švelniai sulenkti savo kelio, ir įsivaizduoti kryžkaulio skęstantį giliai į nugaros dalies dubens. Dabar, sumažinti atstumą tarp jūsų tailbone ir gaktikaulio. Kaip manote, atsparumą, stumti viršutinę dalį šlaunų atgal ir paspauskite savo kulniukai žemyn. Ištieskite kelius. Tačiau įsitikinkite, kad jums nereikia užrakinti savo kelio, kai jūs ištiesinti juos.

Atgal į TOC

Išplėstinė Pose variaciją

Norėdami padidinti nugaros ir kojų, pasilenkti į priekį ruožas, ir pakelti savo kūną ant kojų kamuoliukus, kaip jūs traukite kulniukai apie pusę colio nuo grindų. Ištraukite vidinį dalį savo kirkšnis į savo dubens. Tada iš kirkšnių aukštyje, pailginti savo kulniukai atgal ant grindų.

Atgal į TOC

Privalumai Uttanasana

Tai yra keletas nuostabų nauda Uttanasana.

1. Ši asanos suteikia jūsų nugaros, klubų, veršius ir dvigalvis gerą ruožas. 2. Ramina savo protą ir mažina nerimą. Ji taip pat padeda nuraminti protą. 3. Tai padeda sumažinti galvos skausmus ir nemiga. 4. Šis lenkimo suteikia jūsų virškinimo organų gerą masažą, taip gerinant virškinimą. 5. Inkstų ir kepenų yra aktyvuota. 6. Šlaunų ir keliai tapo stiprus. 7. Menopause ir menstruacijų sutrikimai yra sušvelninti. 8. Šis asanos padeda gydyti aukštą kraujospūdį, astma, nevaisingumą, sinusitas, ir osteoporozės.

Atgal į TOC

Mokslas Behind The Uttanasana

Ši asana driekiasi kūno nugarą visiškai. Ji apima kiekvieną dalį iš kojų į dešinę iki kojų gale. Tai apima į apatiniame, viduryje, ir viršutinės nugaros dalyje, visą kelią iki kaklo, eina visą kelią iki galvos, tada žemyn į kaktą, ir baigiasi tarp antakių. Kaip jūs einate į šią asaną, jums ištiesti visą erdves, raumenų ir jungiamojo audinio.

Jūs negalite suprasti, bet tai didelis darbas jūsų kūno. Jūs turite pasiruošti, todėl visada prisiminti, kad sušilti prieš jums į šią asaną.

Atgal į TOC

Parengiamieji Poses

Adho mukha Svanasana Janu Sirsasana Paschimottanasana Supta Padangusthasana

Atgal į TOC

Tolesni kelia

Nuolatiniai pozos, inversija arba sėdi į priekį vingiu.

Atgal į TOC

Dabar, kad žinote, kaip tai padaryti Uttanasana, ką jūs laukiate? Joga yra ne visa informacija apie pasiekė šių pirštų. Tai yra apie skverbiasi į jūsų idėjų – Ką tu nori? Kur jūs norite būti? Ką jūs norite pasiekti, kai jūs ten? Nors tai yra tipiškas poza, kad jūs tikriausiai daryti kiekvieną jogos klasę, kiekvieną kartą jums tai padaryti, jūs turite skirtingas patirtis. Šios įvairios patirties padaryti ruožas verta.

load...