Kaip padaryti streso rutulį namuose?

Ar jums buvo jausmas pabrėžė daug pastaruoju metu? Jums reikia ką nors paprasto, siekiant padėti jums sumažinti stresą, o jūs darbe arba namuose. Ir streso kamuolys yra atsakymas. Kas žinojo, kad kažkas taip paprasta gali būti tokia veiksminga mažinant stresą!

Nežinote, kaip padaryti streso kamuolys namuose? Šis pranešimas gali jums padėti. Laikyti svarstymas!

Padaryti streso kamuolys At Home

Padaryti namų streso kamuolys nereikalauja jokio šurmulio. Žingsniai yra paprasta, ir daiktai, reikalingi lengva rasti. Jums reikės taip:

 • 2 balionai
 • Miltai
 • Piltuvėlis
 • Pieštukas
 • Šaukštas

Instrukcijos

1 žingsnis: Sukurkite darbo vietą, kad būtų tinkamai padengtas plastiko ar lapų seno laikraščio. Ką gali gauti šiek tiek nepatogus, todėl jūs norite įsitikinti, kad jūsų darbo vieta apsaugota ir lengva išvalyti po baigsite.

load...

2 žingsnis: Paimkite išsileidus balioną ir padėkite apatinį galą piltuvėlį į baliono burną. Įsitikinkite, kad jis yra saugus ir tinkamai snuggled į balioną. Jei ne, balionas gali nuslysti, kai jūs pradėsite išleidimą į užpildu arba miltų viduje.

3 žingsnis: Dabar atėjo laikas pradėti pildyti balioną su miltais. Naudokite šaukštą vengti didelį netvarka. Įsiminti nėra visiškai užpildyti piltuvą. Įdėkite miltų be skubėjimo. Jūsų piltuvėlis yra tikri, kad gauti užsikimšęs su miltais. Paimkite pieštuką ir ją naudoti jį atkimšti.

4 žingsnis: Užpildykite balionas su miltais ir kai tai daroma, susieti jį sandariai įsitikinti, kad turinys neturi išbyrėti. Prieš tai padaryti, įsitikinkite, kad jums pašalinti kuo daugiau oro, kaip jūs galbūt galite. Tai leis išvengti iš Popping arba tampa saggy.

5 žingsnis: Paimkite antrą balioną ir padengti kamuolį su juo. Tai leis stipresnis ir užkirsti kelią jį nuo Popping ar sukelia bet nepatogus avarijoms ateityje. Jūs taip pat galite papuošti savo naują streso kamuolys, jei norite.

Viskas! Jūs turite streso kamuolys savo. Svarbu prisiminti, kad pildant balioną su miltais gali būti gana daug laiko, todėl jums reikės šiek tiek kantrybės. Jūs taip pat galite galvoti apie tai, kaip pratybose dėmesio ir streso reljefo!

load...

Patarimai Norėdami Prisiminti

 • Jūs galite naudoti smėlį vietoj miltų, bet jis sakė, kad faktinės įtempių, tai geriau naudoti miltus. Jei jūsų streso kamuolys yra daugiau žaislas žaisti su, galite naudoti smėlį.
 • Sodos, pupelės ir ryžiai, taip pat plačias galimybes kaip įdarai baliono.
 • Latekso pirštinės, taip pat gali būti naudojamas tuo atveju, jūs neturite balionus.
 • Niekada išspausti savo baliono streso kamuolys per sunku, nesvarbu, kaip pabrėžė esate. Miltai paliks didžiulį netvarka, jei jūsų kamuolys pasirodo.
 • Laikyti streso kamuolys nuo mažų vaikų ir naminių gyvūnų.

Kitas metodas

Jei manote, miltai, smėlis arba ryžiai būtų pernelyg nepatogus, galite padaryti streso kamuolys su „Play-DOH ir oro balionu. Štai kaip jūs galite padaryti DIY Plonas kamuolys su šiuo lengvai gauti punktu:

 1. Pirma, susprogdinti savo balioną jį ruožas. Kai tai bus padaryta, stumti savo pirštus į balioną ir atidarykite kaklo.
 2. Be to, lėto pradėti stumti į play-DOH į balioną. Tai yra dalis, kuri užtrunka šiek tiek laiko ir kantrybės. Kad viskas šiek tiek lengviau, kad gyvatė su play-DOH ir stumti jį į balioną. Naudokite savo nykštį pakuoti jį kas kelias minutes.
 3. Dabar, krutėti pirštais iš baliono ir pabandyti užkirsti kelią play-doh nuo artėja prie kaklo. Kai jūsų pirštai yra iš, švelniai išspauskite perteklių orą baliono, o tada laisvai susieti jį.
 4. Squish kamuolys porą kartų pajusti jį. Jei yra kokių nors oro kišenės, susispausti tešlą į apačią ir atrišti balioną leisti orą.
 5. Jūs galite pridėti dar vieną sluoksnį su antruoju balionu, kad ji šiek tiek saugesnis.

Ir baigsite! Jūs turite didelis stresas kamuolys gauti visus savo įtampą ne!

Kaip padaryti, kad streso kamuolys be balionas

Nors priimant streso kamuolys su balionu yra labai dažnas, jūs galite padaryti vieną su kitais daiktais, taip pat. Vyniojamojo popieriaus yra puikus elementas, kuris yra lengva gauti, kai norite greitai padaryti streso kamuolys. Paimkite keletą iš jų ir sutrinkite juos padaryti kamuolys. Pridėti kaip daugelis, kaip jūs norėtumėte, kol gausite norimą dydį ir tada jūs galite išspausti streso toli su juo!

Mažinti įtampą ir nerimą su stresu Kamuoliai

Streso rutuliai yra veiksmingas būdas sumažinti įtampą. Geriausia dalis apie juos yra, kad jūs galite Squish juos bet kuriuo metu, bet kur. Nesvarbu, ar esate namie žiūrėdami televizorių arba prie stalo biure, galite žaisti su jais ir jaučiasi jūsų streso lėtai EBBING toli.

Kai jums padaryti streso kamuoliukus, pritaikyti juos ir padaryti juos labiau įdomus. Sukurti mažai animacinių filmų personažus, kaip Ninjas ar super, kad net vaikai gali žaisti su jais. Tačiau, jei mažyliai ketinate gauti savo rankas ant jų, kad jie su play-DOH. Tai leis išvengti sujaukia, jei jos pop. Palikite stresą kamuoliukus, pagaminti iš miltų, smėlio ar kitų nepatogus medžiagų tik suaugusiesiems.

Stresas kamuoliukai buvo naudojami sumažinti įtampą ir nerimą metų. Jie yra stebėtinai veiksmingas. Geriausia dalis yra ta, kad padaryti juos yra tikrai paprasta. Be to, medžiagos, kurios turi būti naudojamos siekiant padaryti juos labai lengvai prieinama. Jie yra prieinami net mažiausias parduotuvėse. Kitas bonusas yra tai, kad jie yra labai pigus, todėl jūs neturite išleisti daug pinigų, net jei jūs padaryti daugiau nei vienas.

Pramogos su stresu Kamuoliai

Stresas rutuliai yra ne tik puikus streso reljefo. Jie taip pat fantastinis šalies džiaugtis ir dovanų. Jūs galite juos naudoti žongliravimas ir linksminti vaikus namuose. Yra daug galima su jais daryti. Tačiau, kai kalbama, kad iš tikrųjų atleisti įtampą, naudoti miltus. Ji suteikia kamuoliukus daugiau suspaudžiamas jaustis, o tai, ką norite. Kaip minėta, žaisti, naudokite atkūrimo-Doh. Jis yra saugesnis ir gali būti tvarkomi beveik be netvarka rizika.

Padaryti Plonas kamuoliai taip pat yra puikus būdas gauti vaikams patekti į amatus. Kadangi jie yra lengva padaryti, mažyliai gali turėti įdomus su jais daug. Gauk dažų ir kitų dalykų papuošti juos su. Pamatysite savo vaikus naudodami savo vaizduotę ir kūrybiškumą, kuris yra visada gerai. Naudokite spalvingus balionus, dažų, blizgučiai ir kitus elementus, kad jie gali individualizuoti savo namų streso kamuoliukus bet kokiu būdu jie nori. Jūs ir jūsų mažyliai tikrai turėti smagi.

Padaryti streso kamuolys Šiandien

Darant savo „pasidaryk pats“ streso kamuolys, jums įgyti greitą palengvėjimą nuo streso, kad jūs galite gauti iš veiklos, namuose ar yra darbe visą dieną. Kartais tai yra paprasti dalykai, kurie gali suteikti jums palengvėjimą, ir ten tikriausiai nieko paprasčiau, nei streso kamuolys. Jei turite vieną su jumis, jums nereikia praleisti apkrovų pinigų ant kurortinis gydymas ar masažu. Tiesiog paimti kamuolio ir išspausti streso toli. Žmonės raved apie tai, kaip veiksmingai tai yra ir kaip jie galėjo išvengti pinigų profesionalių Antistresinė gydymo.

Kitą kartą jums jaustis pabrėžė po ilgos dienos darbe ar džiovos dieną namuose, greitai padaryti streso kamuolys ir gauti atleidimą. Patraukti balionai, miltų ir piltuvą pora ir jūs gerai eiti! Tai tikrai neužima daug laiko ir, kaip jūs išmoko iš žingsnių pirmiau nurodytų, tik dalis, kuri tampa šiek tiek sunku yra išleisti į miltų arba žaisti-DOH į balioną. Tiesiog įsitikinkite, kad balionas yra tinkamai ištempti, prieš pradėdami stumia šiuos elementus ir pamatysite, kad jis yra ne visi, kad sunku. Be to, įsitikinkite, kad jums apsaugoti jūsų darbo vietą, su popieriaus arba plastiko, jei jūs naudojate miltus, smėlis, tt

Dabar, kad žinote, kaip padaryti, kad streso kamuoliukus, ką jūs laukiate? Su šiuos patarimus omenyje, jūs galite padaryti fantastišką mažai Plonas kamuolio jums padėti per tuos Papildomas stresinių dienų. Nesijaudinkite džiovos dienų, kai jūs turite šiuos įdomus mažai dalykų aplink. Jie gali padėti jums gauti greitą palengvėjimą ir jausitės geriau ne kartą. Taigi šiek tiek laiko iš savo dieną ir gauti elementus, kuriuos reikia padaryti jūsų pačių streso kamuolys, kad būtų lengviau visą tą įtampą toli, kai jums reikia.

Kaip jums patiko šį postą? Ar mums žinoti, komentuojant į žemiau esantį laukelį.

load...