Kaip padaryti originalį paukščio girdyklą?

Jei norite paukščių sodą yra dažnai leidžiant paukščių spenelių vietą Svečiai. Tinkamai sukonstruotas ir atsargiai sudėjo tai bus populiarus paukščių apgyvendinimo. Net jei paukštis suvilioti nėra jūsų tikslas, tai tikrai bus komplimentas verta sodo dekoro.

Paukščių girdyklas kūrimas Jums reikės smėlio, betono mišinys, didelis augalų ir lapų spalva.

Iš pradžių prašo atlikti didelį augalų lapų. Čia bus naudinga ne tik sandeliavimo paslaugos ar varnalėšų, tačiau taip pat gali būti naudojamas kažko mažesnių dydžių. Puslapiuose ji bus sukurta remiantis girdyklas, todėl ji turi būti tokia didelė, kad paukščiai būtų lengva juos į žemę.

Surengė darbas. Girdyklas pastatas reikalauja tvirtą paviršių, todėl tiks plokščią stalą ar baldus. Abiem atvejais, paviršius yra padengtas laikraščiuose ar plėvelės iš dažymo.

load...

Ant paruošto darbinio paviršiaus išsikrauna smėlio. Jie turėtų būti taikoma maždaug šešių centimetrų didesnį plotą nei lapo, o smėlio statyti nedidelį kalvelė. Tai sudarys girdyklų gylį, todėl smėlis kupolo aukštis prisitaiko prie norimo galutinio rezultato.

Iškirpti lapą aukštyn kojom ir ant smėlio krūva. Puslapiai venų turi būti aiškiai matomi. Įsitikinkite, kad puslapis yra visiškai prilipęs prie smėlio. Jei ne, tada šiek tiek koreguoja smėlio pylimus.

Sumaišykite betono mišinį. Šiuo metu ji gali pridėti speciali dažų miltelių ar dažų girdyklomis vėliau su įprastu spalvos.

Jei pasirinksite spalvotas betonas per maišymo maišyklė Pagaminimo pilti vandenį, siekiant užtikrinti sklandų spalvų maišymą. Naudokite minimalų cemento pakavimo nurodyta kiekį vandens. Kai daroma, pridėti skystus dažus ir įjunkite betono maišyklė. Laukti, kol vanduo ir spalva yra šiek tiek sumaišoma, maišyklė veikia, pridėti betono. Jei maišymo procesas tampa pernelyg tirštas, įpilkite daugiau vandens ir maišai kol ji tampa vienodos. Maksimalus leistinas vandens kiekis nurodytas ant pakuotės betono mišiniu, tačiau nėra įtraukti visą vandenį iš karto, tai padaryti palaipsniui.

Kitas puslapis padengtas betonas mišiniu. Tai darbas pradžios nuo centro ir lėtai pereiti prie kraštų, siekiant išsiųsti puslapį ir smėlio suformuotas oro burbuliukų. Betono gali būti taikomas tiek ranka ir mentele, bet ir įlieti kibirą. Betono storis centras turėtų pasiekti apie tris centimetrų kraštų palaipsniui plonesni likusių – mažiau nei vieno centimetro storio.

load...

Padengtas lapas padengtas folija ir palikti išdžiūti. Visas procesas gali užtrukti keletą dienų, ir storesnis sluoksnis betono ir ZUS ilgiau.

Kai betonas visiškai sausas, nuimkite foliją ir atsargiai supjaustyti lapas atvirkščiai. Nuvalykite betono prilipęs smėlis.

Pradėkite švelniai nulupkite puslapį. Dalis jis ateis labai lengvai, bet ne venos aikštelės bus sunkiau nuimamas. Kadangi betonas yra gana minkštas, kitos dalys Puslapio pabandyti nulupkite po kelių dienų. Jei reikia, galite naudoti teptuką.

Jei betono dažai nesutinkate metu, tada girdyklas tapyba arba blizginimas gali užtrukti keletą dienų. Dažus, lauko darbams, ir betono gaminių su http://www.tempus.lt/. Betono girdyklomis paukštis dažytos dviem sluoksniais, po kiekvienos spalvos iš eilės leidžiant svetainė išdžiūti.

Girdyklas pasirinkti paukščiams patogų ir patikimą prieigą prie kosmoso. Girdyklos negali būti pastatytas per arti krūmų, nes šių paukščių gali tykoti kates. Girdyklas turi būti ne per atvirą erdvę, nes sparčiai didėjančias vanagai gali skubėti žemyn ir patraukti mažų birdies. Nuo paukščiai yra pakankamai protingi, jie bus išvengta vietas, kur jie jaučia grėsmę.

Girdyklos patenka į vietą, kuri yra tamsesniame vidurdienį (apie 13.00 val). Nors saulė yra svarbus, tačiau reikia rasti šviesos balansą, tokiu būdu užtikrinant, kad jūsų naujai sukurtų girdyklomis paukščiai norite aplankyti.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *