Kaip padaryti olandų pintą: žingsnis po žingsnio pamoka

Olandų pynė, taip pat žinomas kaip atvirkštinis nerijos ar viduje-out nerijos, yra viena iš labiausiai unikalių būdų stiliaus plaukus. Nors šukuosena atrodo labai sunku sukurti, tai yra gana paprasta. Jis naudoja pačią techniką, kuri galbūt jau įvaldę Prancūzijos nerijos forma. Vienintelis skirtumas yra tas, kad vietoj kertant nerijos skyriai daugiau, galite kirsti sruogų po ir tada į vidurį, o daro olandų pynė. Tai yra priežastis, kad nerijos taip pat vadinama atvirkštine nerijos.

Čia yra lengva pamoka stiliaus plaukus į paprastą olandų nerijos.

Ką jums reikės

  • U kaiščiai
  • Elastinė gumytė

1 žingsnis

Pradėti su sausu arba drėgnu plaukų. Galite išbandyti šį šukuosena tiesėse ir garbanotais plaukais. Šukos plaukus švelniai ir patraukite jį atgal. Taikyti kai plaukų putos ant vidurio ilgio plaukus (o ne ant šaknų). Šis produktas duos papildomą apimtį plaukus ir blizga „ką tik išplautų“ išvaizdą. Jis paprastai yra lengvesni ant plaukų, skirtingai geliai, kad pasverti savo plaukus ir suteikti jai traškus išvaizdą. Jei turite ploną arba švelniavilnių gyvūnų plaukų, tada putos yra turbūt turi turėti produktą už jus, nes tai suteikia trumpąją garsą į plaukus.

Dabar, padaryti pusėje disko.

load...

Žingsnis 2

Padalinkite plaukus į jūsų galvos viršuje į tris dalis.

3 žingsnis

Pradėkite kurti apypiną, bet vietoj kirsti per vidurį kūrinio sruogų, turėsite kirsti juos pagal vidurinėje dalyje.

4 žingsnis

load...

Kai kirto skyrius du kartus po vidurinės sekcijos, išgerkite kitą skyrių iš šono ir pridėti jį prie vienos iš jūsų sruogų ir vėl kirsti šią plaukų dalį pagal vidurinėje dalyje.

5 žingsnis

Kartokite aukščiau žingsnį ir eiti įstrižai link kito galo.

6 žingsnis

Tęsti kasytės iki jums pasiekti pabaigos. Apsaugokite savo pynė su juoda guma ir įdėti plaukus virš juostos ją paslėpti viršuje.

Baigti savo šukuosena taikant plaukų lakas ir jūs visi nustatyti!

 

Olandų nerijos geriausiai atrodo ant ilgo iki vidutinio ilgio plaukų, kad yra banguotas. Nesijaudinkite, jei turite ploną ir tiesūs plaukai. Jūs visada galite susirangyti plaukus namuose. Jūs galite naudoti arba garbanoti geležies susirangyti plaukus, arba galite susikurti ją natūraliai. Vienas iš paprasčiausių būdų gauti garbanos natūraliai yra kojinių bandelė metodas. Viskas, ką turite padaryti, tai šiek tiek sudrėkinti plaukus ir atskirkite juos skirsniuose. Atminkite, kad mažesni skyriai, griežtesnė garbanos būtų. Dabar, įdėkite ne iš savo plaukų galiuko kojinių ir pradėti sukti ją. Roll iki pasieksite tašką, kur jūs norite, kad garbanos pradėti ir susieti jį pabaigoje. Laikyti per naktį ir kitą rytą, kai JT-Roll kojinių, jūs pamatysite, kad jūsų plaukai pasirodė į kai gražių garbanų.

Patarimai

Štai keletas greitai patarimų ir gudrybių, kurios padės jums stiliaus jūsų olandų pynė:

  1. Galite accessorize savo pynė nepriliptų kai perlai ar blizgančių karoliukų jį suteikti jai daugiau moteriškumo išvaizdą.
  2. Jūs taip pat galite dėvėti plaukų juostą arba įdėti natūralių gėlių ant jo, kad jūsų šukuosena atrodo labiau stilingas ir mergaitiška.
  3. Duoti savo šukuosena variantą, jūs galite padaryti olandų nerijos kaip galvos juostą. Jūs taip pat gali padaryti nerijos įtraukiant visus plaukus nerijos.

Taigi, tai buvo lengva pamoka kaip padaryti olandų nerijos namuose. Tikimės, kad jums patiko straipsnį. Ar pasidalinti savo nuomonę žemiau komentarų laukelyje.

load...