Kaip padaryti citrinų ir kepimo skonį?

Jei yra naudojamos būna saulėje ir purvo kiekvieną dieną, veido kaukė yra tik dalykas, kurį reikia išvalyti savo veidą. Ši odos priežiūros produktas padeda sumažinti inkštirus, whiteheads, riebi oda, spuogai ir net pigmentaciją. Veido kaukės yra gaminamos beveik visos grožio ir odos priežiūros ženklų. Bet jie neišvengiamai yra chemikalai, kurie gali pakenkti jūsų odai ir sukurti daugiau problemų.

Bet tada, yra vienas veido kaukė, kuri yra be chemikalų ir neturi cheminių medžiagų, taip pat. Tai namų citrina ir soda kaukė mes kalbame apie.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Tiesiog reikia skaityti šį postą.

Kaip padaryti jį

Citrina soda kaukė yra taip paprasta, kaip atrodo. Viskas ko jums reikia yra citrinų sulčių ir sodos.

load...
  1. Padaryti veido kaukę, sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį citrinos sulčių su dviem šaukštais valgomosios sodos. Soda reaguoja su citrinos sultimis ir fizzes daug. Tačiau reikia maišyti, kol gausite sloga, šviesiai geltona pasta.
  1. Naudokite šią pastą patrinti visoje savo veidą ir kaklą (vengti savo akis). Išvalykite savo nosį ir T-zoną ar kur rasite aliejaus ant veido. Tai yra normalu jausti tam dilgčioja tiek, nes soda reakcija išlaiko vyksta. Tačiau, jei jūs manote, deginimo pojūtis ant veido, nedelsiant jas nuplaukite mišinį išjungti ir nebandykite jį dar kartą.
  1. Be to, turėkite šį mišinį ant veido ne daugiau kaip 15 minučių, kad būtų išvengta paraudimą. Naudojant šiltas, šlapias Washcloth, nuvalykite kaukę ant veido. Naudojant šaltą vandenį, uždarykite savo poras ir paglostyti savo oda sausa. Dabar drėkina veidą su savo mėgstamą produktą.

Naudojant citrinų ir soda kaukė su medumi

Kad veido kaukė su medumi, pridėkite vieną arbatinį šaukštelį žaliavos, organinės medaus su tuo pačiu kiekiu soda ir citrinos sultimis. Medus yra tikrai geras natūralus antibakterinis medžiaga, kuri padeda žuvo blogų bakterijų gyvenančius jūsų odos poras. Jis taip pat ramina ir drėkina odą.

Odos privalumai

  1. Soda yra šiek tiek grūdėtas tekstūra, kuri, kai trinamas ant veido, Padeda Drėkinamasis ir mažyčiai granulės šveitimas išjungti išorinį sluoksnį senų odos ląstelių.
  1. Jis neleidžia kauptis nešvarumams ir aliejaus, porų ir atitinkamai sumažina breakouts galimybes. Ji taip pat daro jūsų odos tonas, net ir spindinčią.
  1. Citrinų sultys, daug citrinos rūgšties ir vitamino C, pašalina aliejus nuo odos ir valo veidą. Jis taip pat naikina bakterijas ir mažina infekcijos tikimybę.

Taigi, kartu citrina ir soda padaryti nuostabią veido gydymas, kuris pranoksta salonas gydymo bet kurią dieną.

Citrinų soda kaukė Juodagalvių

Juodagalvių esmės yra purvas, kuris yra pateiktas per riebi, atvirų porų odą. Kaip jau minėta, citrina šalina aliejaus, ir soda krūmynai toli nešvarumus. Taigi, šis dvigubo veikimo padeda išvengti inkštirų ir pašalinti juos lengvai. Paimkite veido kaukę pirštais ir švelniai ir tvirtai patrinti nosį su savo pirštų galiukų.

Citrinų soda kaukė whiteheads

Šios mažytės baltos taškai, paprastai atsiranda aplink nosį yra ne mažiau nemalonus nei inkštirų. Skirtingai nuo inkštirų, whiteheads yra gumulėlių naftos ir negyvas odos ląsteles.

Citrinų sultys padeda atverti poras ir palengvina sodos granulėmis Sunkiai juos šalin. Norėdami padėti atverti poras daugiau, imtis garinė pirtis, prieš taikant veido kaukę.

load...

Taip pat svarbu, kad būtų išvengta pakartotinio įvežimo purvo ir negyvų ląstelių atvirame poras. Taigi, nuplaukite veidą šaltu vandeniu arba patrinti ledo kubas visoje savo veidą, kol jis ištirps visiškai.

Ar jūs kada nors žinau, kad citrinos ir soda veido kaukė gali pakeisti, kaip jums atrodo? Dabar, jūs taip pat gali pasigirti šviežių ir švytinti oda su šia paprasta namine veido kaukę!

Kaip buvo šis pranešimas jums padėjo? Papasakokite komentuojant į žemiau esantį laukelį numatyta.

load...