Kaip padaryti Ardha Chandrasana ir kokios jos naudos

ARDHA Chandrasana arba Pusmėnulio Pose yra asanos. Sanskrito: अर्धचन्द्रासन; ARDHA – pusę, Chandra – Mėnulis, Asanos – Pose; Tariama kaip yra-Dah Chan-DRAHS-anna

Joga mitologija eina Didžiojoje simbolizmo mėnulį. Saulė ir mėnulis yra atstovas poliarinių energijos žmogaus anatomiją. Iš tiesų, kai mes spręsti Hatha joga, skiemuo „ha“ sako, reiškia saulės energiją, ir „tha“ reiškia mėnulio energiją. Tai asanos yra viena tarp hatha jogos asanas, ir ji sako, kad channelise savo mėnulio energiją.

Viskas ko jums reikia žinoti apie ARDHA Chandrasana

 1. Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos
 2. Kaip tai padaryti ARDHA Chandrasana
 3. Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos
 4. Pradedančiųjų patarimai
 5. Išplėstinė Pose Variacijos
 6. Privalumai Half Moon Pose
 7. Mokslas Behind The ARDHA Chandrasana
 8. Parengiamieji Poses
 9. Tolesni kelia

Ką reikia žinoti prieš atlikite Asanos

Ši asana turi būti praktikuojamas ant tuščio skrandžio. Jūs turite padaryti ją taško turėti savo maistą nuo keturių iki šešių valandų prieš praktikoje taip, kad maistas yra suvirškinamas, o energija yra pasirengusi būti išplėsta. Be to, įsitikinkite, kad jūsų žarnynas yra tuščia tol, kol jūs praktika.

Joga turi būti praktikuojamas auštant ar temstant geriausių rezultatų.

load...

Lygis: Pagrindinis stilius: Hatha joga Trukmė: nuo 15 iki 30 sekundžių Kartojimas: galite Kai dešinėje pusėje, ir kai kairėje pusėje driekiasi: pečių, stuburas, krūtinės ląstos, dvigalvis, veršeliai, kirkšnies Stiprina: Šlaunys, stuburas, pilvo, kulkšnių užpakalis

Atgal į TOC

Kaip tai padaryti Pusmėnulio Pose (ARDHA Chandrasana)

 1. Pradėti su Trikonasana dešinėje. Užveskite kaire ranka kairiajame klubo. Tada, kaip jūs įkvepiate, sulenkti dešinę kelio, ir perkelti tą pačią koją apie 12 colių priekį. Nors galite tai padaryti, perkelti savo dešinę ranką į priekį ir padėkite jį už savo dešinės kojos pirštų.
 1. Iškvėpkite ir perkelti savo dešinę ranką prie grindų. Paspauskite jį žemyn. Tada, ištieskite dešinę koją. Kaip jums tai padaryti, pakelkite kairę koją nuo grindų. Įsitikinkite, kad jis lygiagrečiai grindims. Ieškoti savo balansą ir išlaikyti kairės kojos stiprus. Tiesiog įsitikinkite, kad jums nereikia užrakinti dešinėje kelio. Kelio dangtelis turi būti linijinė, o ne suderintas į vidų.
 1. Pasukti savo viršutinę liemens link savo kairę ir perkelti savo kairę klubo šiek tiek į priekį. Užveskite kaire ranka ant kairiojo klubo. Užveskite galvą neutralioje padėtyje, kaip jūs žvilgsnį į priekį.
 1. Užveskite kūno svorį ant kojų, kad jūs stovi ant. Jūsų mažesnis ranka turi būti prispaustas prie grindų taip, kad jis padeda jums išlaikyti pusiausvyrą. Įsitikinkite, kad jūs tvirtai stumti scapulas ir kryžkaulio prieš jūsų liemens pusėje.
 1. Palaikykite kelias sekundes kelti. Leidiniai ir pakartokite iš kitos pusės.

Atgal į TOC

Atsargumo priemonės ir Kontraindikacijos

Tai yra keletas punktų, atsargiai reikia nepamiršti prieš tai padaryti asan.

 1. Žmonės su kaklo problemų turi ir toliau ieško tiesus, išlaikyti savo kaklo ilgio. Nežiūrėkite į viršų.
 1. Venkite daro šį asan jei turite šiuos problemas.

A. Migrena ir galvos skausmai; b. Žemas kraujo spaudimas a. Viduriavimas r. Nemiga

load...

Atgal į TOC

Pradedančiųjų patarimai

Kaip naujokai, jums gali būti sunku paliesti grindis su apatiniu ranka. Galite naudoti bloką jums padėti. Pradėti su didžiausia bloko ir sumažinti dydį, kaip jūs pradėsite subalansuoti savo kūną ir gauti patogiai.

Atgal į TOC

Išplėstinė Pose Variacijos

Kai jūs įsisavinti šį asan, galite pabandyti ir gilinti kelti. Tiesiog pakelti ranką į viršų, užtikrinant, kad jis yra statmena grindims. Dabar įsivaizduokite, sienos priešais. Paspauskite viršutinę ranką į šio įsivaizduojamo sienos. Radę savo balansą, pasukti galvą ir ieškoti ne pakelta ranka.

Jūs taip pat galite patalpinti apatinę ranką ant nuolatinio kojos šlaunies, kad tai asanos sunkiau. Subalansuoti save, kaip jūs laikykite kelias sekundes kelti. Spaudai.

Atgal į TOC

Privalumai Half Moon Pose

Tai yra keletas nuostabų nauda ARDHA Chakrasana.

 1. Praktikuojančių šį asan padeda padaryti šlaunų, kulkšnių, sėdmenų, pilvo ir stuburo stipresnis.
 1. Tai asanos taip pat suteikia dvigalvis, veršeliai, krūtinės, pečių, stuburo ir kirkšnių gerą ruožas.
 1. Tai asanos taip pat padeda jums išlaikyti pusiausvyrą ir sutelkti dėmesį ir suteikia jums geriau koordinuoti jausmą.
 1. Jis veikia kaip nusiraminti.
 1. Jis sakė, gerina virškinimą, taip pat.
 1. Ji taip pat mažina mėnesinių sutrikimai ir skausmas kojų.
 1. Poza padeda sumažinti apatinės nugaros problemų.

Atgal į TOC

Mokslas Behind The ARDHA Chandrasana

Chandra tai sanskrito mėnulį, ir šis žodis taip pat yra už Mėnulio spindesys atspalvį. Tai poza panaši į plokščią kraštą pusmėnuliui kaip liemens ir panaikintas kojos nubrėžti liniją. Į nuolatinį kojos ir ilgą ranką energijos sako, kad spinduliuoja kaip ryškiai šviečiant mėnuliui.

Ši asana disorienting, bet praktikuojančių tai padės jums suvokti ir ugdyti pusiausvyrą. Sunku „spinduliuoja iš“ tam kelia, kad taip pat reikia subalansuoti. Bet jei jums sutelkti dėmesį į asaną, ir sutelkti dėmesį kuriant stabilumą per savo nuolatinį kojos, tailbone ir menčių, pamatai bus stiprus, ir jums bus suteikta galimybė pratęsti ir išplėsti.

Atgal į TOC

Parengiamieji Poses

Baddha Konasana Prasarita Padottanasana Supta Virasana Supta Baddha Konasana Supta Padangusthasana Uttanasana Utthita Parsvottanasana Utthita Parsvakonasana Utthita Trikonasana Virasana Vriksasana

Atgal į TOC

Tolesni kelia

Parivrtta Trikonasana Parsvottanasana Prasarita Padottanasana

Atgal į TOC

Ieškoti savo balansą ir blizgesį su ARDHA Chandrasana.

load...